Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nio jak pilki moj inny jest hehe :P [img size=268]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_bok_27-0d0f2fb1e498ff3fc47f954761ad4664.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj taki jak Klaudi tak bardziej jak jajko 😁 [img size=220]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_przod_27-0ca6fc5f76ab361137012a5b0fa5b147.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej brzusio pierwsza klasa!
Bób czy ja widzę na suwaczku jakąś piłeczkę nową! Jaki zgrabny!!

MyCloud - dzięki za odp 🙂
Fajnie że masz taką możliwość pół prywatnie - u mnie w gdańsku jest tylko w pełni prywatnie lub w pełni państwowo. Jak na razie wybrałam prywatnie bo to jednak b ważna chwila dla mnie dla dzidzi i dla męża więc chciałabym żeby to były miłe wspomnienia (a w 3mieście nie ma niestety szpitala państwowego o którym byłyby tylko pozytywne opinie)
Tyle że poród nie jest refundowany i kosztuje 5500 😞 no ale byłam już tam widziałam i jest super - do tego położna z kt rozmawiałam to anioł - działała na mnie jak relanium - wchodziłąm na oddziałna miękkich nogach a wychodziłam hm.. właściwie to nie chciałam wychodzić tylko już zostać i rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ja juz sie wymiarami nie sugeruje. 8,4mm w tym tyg co ja jestem jest ok Klaudia miala tak samo a byla w 32+3 a ja w 32+4. niepotrzebnie strasza no ale tak to juz jest.
Widzisz u Ciebie bylo 8,7mm i jest na 35tydzien glowka. Mi lekarz mowil zeby sie nie przejmowac bo teraz niestety wymiary tez nie beda pobrane odpowiednia ze wzgledu na wielkosc dziecka. A i rodzic bedzie latwiej niz taka glowke 38 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana rozbawilas mnie tym textem o poloznej :P
no ja Wam powiem ze tutaj w klinice niby panstwowa itd ale wszystkie sa bardzo mile. Porod masz w pokoju ktory wyglada bardziej jak sypialania. Oczywiscie masz swoj pokoj i swoja polozna przez caly czas. I znieczulenie za darmo jak chcesz oczywiscie. No one tu sa mega mile itd ale w sumie maja tez odpowiednia placone za swoja prace a nie jak w PL moja Ciocia ktora jest polozna zarabiala 1200zł 🤨 jakis skandal...Sie pozniej dziwic ze im nerwy puszczaja i sa nieprzyjemne. To jak pracowac za kare dostajac taka kase 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO wystarczy "uciąć sobie komara" a tu kolejny bobas na świecie 🤪 zdyscyplinowane te styczniówki..ładnie,ładnie 🙂

ale brzunia! trzymacie się widzę bezrozstępowo,pamiętam jak leżałam w szpitalu przed porodem i miałam na sali dziewczynę z bliźniakami...ogromniasty miała brzuch i ani jednego rozstępu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie rozstepow nie mam i mam nadzieje ze tak zostanie :P
Wlasnie spapusialam plateczki i łyklam magnez jak codziennie 😁 musze sobie jutro jakies witaminy kupic dla ciezarnych bo juz nic nie biore od miesiaca 😞 procz zelaza i magnezu. A jednak warto cos tam brac tak mysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej napisał:
no anitek też myślę ze były ok, a ja po prostu mam delikatniejszy zołądek 😞
Sibi super że już w domciu 🙂
a wkleję wam mój brzuchol [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC04201ma__e_bok1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



Dziewczyny ale macie fajne brzuszki, faktycznie takie pileczki
ja Wam swojego robic nie bede bo jest caly siny i az strach patrzec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Widzę sliczne brzusie się pojawiły 🙂
zaczęłam się przyglądać mojemu brzuszkowi i chyba zaczął się obniżać, bo pępuszek był wcześniej wyżej, a teraz tak jakby w dół spogląda 😉
Wściekła jestem, bo moich wyników jeszcze nie ma. Miały być po Nowym Roku, a ja jutro idę do gina. Nie wiem, czy wogóle jest sens jeśli nie będę miała wyników wrrrr. Wyniki zawsze miałam na drugi dzień, nie wiem co się teraz porobiło. Postaram się jutro żeby chociaz wydali mi z morfologii i moczu,bo te to już chyba być powinny, na hbs mogę chyba jeszcze poczekać, tylko nie wiem, czy te pindy będą miały chociaż te wyniki 😠
Sibi super, że nareszcie w domku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak juz się chwalicie brzucholami to My też 🙂 Oto Moj poranny Brzucholini tylko pełno odcisków od odzieży :/ [img size=290]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-3218f278672f2a2d61023296de71fe48.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he no może być i dynia :P Ale mi każdy sie dziwi gdzie ja dziecko noszę bo i tak mam bardzo mały brzuch. Hm może z jednej strony i lepiej bo jest dośc nisko osadzony i az tak bardzo nie utrudnia mia ruchów no i nie mam ucisku na płuca, moge swobodnie oddychać :P

A kupilyscie moze sobie jakies kremy albo maści do sutków bo porodzie ? Widzialam ostatnio w CH takie kremy ale nie wiem czy to sens kupować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...