Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie kupiłam żadnego kremu na sutki też się zastanawiałam nad kupnem, ale raczej się wstrzymam i jak okaże się, że bedę potrzebowała, to zapytam położną jaki mam kupić.
Zastanawiam się nad kupnem stanika do karmienia, ale kompletnie nie wiem jaki rozmiar wybrać, ponieważ znacznie zwiększył mi sie rozmiar pod biustem, a piersi w sumie wiele nie urosły, a urosną jak zacznie się laktacja.
A Wy już sobie kupiłyście staniczki do karmienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie sie rozglądam nad tymi kremami. A co do staników to ja sobie kupilam.
Jeden mam 75C a drugi 80D. Niestety nie mieli wyboru w stanikach jesli o rozmiary chodzi i bralam co bylo bo do lutego dostawy nie przewidują.

Mi mowili aby wstrzymać się do 36 TC aby kupić wlasciwy bo ponąc wieksze juz nie urośnie ale jakos nie chce mi sie wierzyć.

Dodi nie ma sie czego wstrydzić to normalna sprawa że są rozstepy. Jedni maja inni nie. Glowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos mi brzusio się zwieszał.
Klaudia, a można wiedzieć jaki miałaś rozmiar stanika sprzed ciąży? bo ja coś czytałam, że powinno się brać obwód pod biustem sprzed ciąży tylko do miseczki coś się dodaje.
Dodi widzę, że Twój pępuszek też zaczyna powoli spoglądać w dół, tak jak mój 😉 a rozstępami nie ma co się przejmować, teraz są takie zabiegi, że napewno coś pomoże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi rozstępy faktycznie są,ale wiesz co na zdjęciach wyglądasz super,kochana nogi piękne zgrabne,zero spuchnięcia,wielkich cycków i do tego but na obcasie.Matko rewelacja. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qurcze nie mogłam sie na brzuszek dostać:?9
Dodi jak laseczka, a rozstępy z czasem zejdą i nie będą takie widoczne, musiałaś być bardzo szczuplutka skoro tak się pojawiły i skóra nie nadążała się rozciągać, ale głowa do góry nie Ty jedna, no i nie będą takie zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi to wszystko zblednie jakiś czas po porodzie więc się nie martw 🙂 Laska jestes i tak! 🙂
ja mam kilka na biodrach i nawet nie zwracam na to uwagi,do wakacji bedą srebrne i nie będą tak "kuły w oczy"

Mój mąż mi waśnie oznajmił,że dziś wyjeżdza do czwartku a następny tydzień cały Go nie będzie....ehh wojsko,wszystko na ostatnią chwilę. Zastanawiam się czy się z Nim zabrać w następnym tygodniu bo będzie szkolił żołnierzy na mazurskim poligonie 10km od mojej mamy ale trochę się stracham zimowych warunków drogowych chociaż to tylko i aż 3,5h drogi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyn dzięki za słowa otuchy 🙂

Rozstepy mnie przyatakowały, ale cóz zrobic, juz odkładam kaskę sobie na jakies zabiegi po ciąży,Zreszta obcym facetom nago pozowac nie bede 🙂 a mój juz sie przyzwyczail i nadal go tak samo pociagam- Pprzynajmniej tak mówił 🙂 hihi

A moja figura podczas ciazy moze Wam sie wydaje ok ale nie ma co ukryc ze przybylo mi do tej pory 19 kilo , 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikoś ja bym pojechała, zawsze lepiej z mamą pobyc niz samej w domku, jedz i sie nawet nie zastanawiaj.

Iwiokej dziekuję 🙂 ale mam nauczkę na druga ciąże zeby troche trzymac jednak dietę 🙂

Dziewczynki ja lece troszke poprac jak sie z tym uporam to wpadnę , a narazie tymczasem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi Kochana nie ma sie co martwic tymi rozstepami. W dzisiejszej dobie masz tyle sposobów na walke z nimi. A i tak slicznie wygladasz 🙂 Nie widac w ogole tych 19 stu kg. Ja Wam swoje wkleje z Wigili. Też nie widac tych 13 stu kg na plusie 🙂

he he przynajmniej mi sie tak wydaje...

Nikos ja tam bym pojechala sobie, bo teraz do porodu tez siedze u Mamy i jest o niebo lepiej bo przynajmniej jest do kogo gebę otworzyć 🙂 [img size=290]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SNC11324.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jakie wy ladne jestescie!!!!!!!! Dodi to ile ty kruszynko wazylas przed ciaza???? wygladasz rewelacyjnie!!!!
jesli chodzi o rozstepy to kolezanka mi polecila z Ziaja kosmetyki zaraz Wam wkleje linki jej pomogly bardzo!!
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/cialo_1/cellulit_i_rozstepy,prod:maslo_do_ciala_ujedrniajace.html
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/cialo_1/cellulit_i_rozstepy,prod:reduktor_rozstepow_odbudowa_skory_1.html
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/cialo_1/cellulit_i_rozstepy,prod:reduktor_cellulitu_serum_drenujace_1.html
podobno ten reduktor rozstepow i to maslo sa rewelacyjne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadzwonilam do kolezanki i ponad godzine z nia klepalam :P a bo jakos tak dawno nie rozmawialysmy :P
Dodi brzusio juz masz nizej widac hehe 🙂 roztepami az tak sie nie przejmuj bo zjasnieja po ciazy a do tego jakis zabieg czy kremik i bedzie super 🙂 Co do Twoich 19kg na plusie to Kochana Ty wygladalas jak szczapa przed ciaza i tak naprawde dopiero teraz jestes zgrabna wg mnie!!! i naprawde wygladasz bardzo ladnie 🙂
Klaudia u Ciebie tez nie widac tych kg :P ja w sumie tez przytylam 14kg i niby ich nie widac :P a fotek z swiat nie mam zadnych 😞 musze sobie jakies zrobic to Wam wkleje 🙂
Iwiokej ja mam nakladki silikonowe na sutki 🙂 kremiku jeszcze nie kupilam ale z tego co wiem co w szpitalu go dostane 🙂
no a co do sutkow to wazny jest to czy jest wklesly czy wypukly jak sa wklesle to zaleca sie uzywanie nakladek bo dziecku lepiej pic. A ja mam wypukle ale i tak chce uzywac od pierwszego karmienia zeby ran sie nie nabawic jak moja siora 😞
Kolezanka od pierwszego karmienia uzywala przez 2tyg i rewelacja nawet kremu nie musiala uzywac a sutki nie naruszone 🙂 i pozniej juz karmila bez nakladek i super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Dodi na prawdę szkieletor , a teraz to kształtów kobiecych nabrała, Ty Klaudia też laska 🙂 a u mnie to twarz zrobiła się okrągła, a przytyłam już 9kg. w moim wypadku to widać bo miałam 53kg.i wzrost 158cm. wkleję am moje fotki jak wrócę od frycka, a idę dopiero w poniedziałek bo moja fryzjerka zrobiła sobie urlop, a do innej nie pójdę , domyślacie się z jakiego powodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...