Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Klaudia najlepiej przejdź się do takiego sklepu osobiście i zapytaj bo oprócz tego o czym pisze kikos jest jeszcze mnóstwo innych rzecz np. nożyczki z wymiennymi ostrzami które pozwalają na przycięcie kartki w różne wzorki albo brokaty i wiele, wiele innych wynalazków, poza tym sprzedawca może wiele doradzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia nie mogę znaleźć swojego zaproszenia 😞 ale jak mi tylko w rękę wpadnie to od razu Ci pokażę. A i Bób ma rację, przejdź się do dobrego papierniczego, bo czasem gra nie warta świeczki żeby robić, chyba że lubisz takie rzeczy wykonywać tak jak Kikos 🙂
Ja też świrowałam z zaproszeniami, biegałam po papierniczych jak oszalała, kupowałam po 1 szt a potem porównywałam. Na końcu kupiłam na zwykłym papierze w kolorze kości słoniowej ze złotymi napisami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też kiedyś uwielbiałam takie plastyczne prace i jak byłam w pierwszej ciąży to sie cieszyłam że z dzieckiem będziemy miały zajęcie, tylko że potem nie miałam na to czasu i powiem wam że jak musiałam się w to bawić to nawet wkurzałam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooo widze ze nowe tematy sie pojawily 🙂
ja dzis jakas dziwna jestem!!! 🤪 czytalam przed chwila o czym piszecie i juz zapomnialam!!!!!!!!!! 😠

mnie zaproszenia robila siostra!! mialam bardzo skromne na kaszerowanym papierze w nadrukiem w kolorze kwiatkow zaraz poszukam to wkleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ja tez bardzo lubie robic takie plastyczne rzeczy i tez chcialabym samemu zrobic takie zaproszenia a teraz jeszcze mam czas na takie pierdolki :P

Wlasnie w moich papierniczych to w brakach są takie rzeczy a jak przez neta bede zamawiac to mnie to duzo wyniesie :P

mi sie podobaja takie
http://moda.allegro.pl/item877725409_zaproszenia_slubne_rulon_sliczne_w_3_dni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i mielismy taka wkladke bo nie chcielismy kwiatow tylko pluszaki i teraz mamy cala szafe :]
malo wyrazne ale inaczej sie nie da zrobic [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_DSCN4098_zmniejszacz_pl_1472.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ja sie tez tak zastanawiam bo nie wiem czy nie bedzie tak ze przyjdzie wszystko do mnie a mi sie nie bedzie chcialo robic :P No ale zawezme sie w sobie. Zobacze co Mojemu bedzie sie podobalo. Bo papier super za 20 arkuszy chca 7.90 plus przesylka tylko sie zastanawiam ile mnie wykasuja za wydruk tego bo nie mam napełnionej drukarki. Poza tym nie wiem czy to jakas specjalna nie musi byc bo ten papier jest troche grubszy.

A tu za 1zł mam jedna sztukę na ładnym papierze i bez zachodu 😁 Hmmmm tylko mam taka wielka chec na zrobienie tego 🙂

Sibi sliczna posciel mam nawet podobna 😁 na zmiane :P
A zaproszenia wcale nie takie skromne 🙂 Mi sie podobaja sama bym takie chciala ale zwiniete w rulon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia my dostaliśmy takie zaproszenia (takie co linka wstawiłaś) tylko dodatkowo były poopalane zapalniczką, super efekt, gdzieś mam to wszystko złożone i d..a bo znaleźć nie mogę..
Bób prawda, z takimi zaproszeniami trzeba wszystkich odwiedzić a na to czasu też sporo potrzeba.

Sibi mam bardzo podobnego misia na pościeli Synusia, tylko że w kolorze pomarańczowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia mozna je bez problemu zwinac tylko papier musi byc inny. Skromne mialam na mysli to ze bez udziwnien typu zdjecia, wyciecia itd tam tylko te "narozniki" sa i na okladce to serce i tyle a ze moja siostra zajmuje sie tym zawodowo to mialam w czym wybierac :P

ja posciel na zmiane bede miala z kaczuszki ale jeszcze u krawcowej lezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś u mnie w szpitalu mówią co przynieść do ubrania dzidzi, tak więc tatuś dostanie listę i musi przygotować, niestety nie pamiętam co to dokładnie było, w każdym razie oni na pewno kazali zapakować koszulkę taką wiązaną a ja wolała bym ubrać w body z długim rękawem, też z zapinanym przodem. Zobaczymy co będzie bo to pielęgniarki ubierają dzidzię do wyjścia i jak rozkażą to dam koszulkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ?
zamowie te na allegro , maja nawet ładny srebrny papier 🙂 Zero zachodu 🙂 i taniej chyba mi nie wyjdzie jak samemu zrobie tymbardziej ze nie mam sprawnej drukarki :/

Zobacze co na to moj Mąż 🙂

Martus ja na wyjscie mam uszykowny spioch, kaftanik, czapeczke, lapki niedrapki, skarpeciochy, na to mam taki spioch ale z rekawkiem z polarku. kombinzeon i grubsza czapke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...