Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka wrocilam wlasnie. Wstapilam jeszcze do marketu bo musialam cos na obiad kupic i tak oto gulasz wstawiony :P ciezko bylo z tymi zakupami ale spoko...
Ech cisnienie bylo 126/91 nie wiem czy Wam mowilam ale zaczelam mierzyc cisnienie i cos skacze ostatnio i tak mam w granicach 130/80 a dopiero co bylo 110/70. Takze moja lekarka mowi ze rozkurczowe juz jest za wysokie i mam mierzyc i zapisywac rano i wieczorem jesli bedzie za wysokie to dostane tabletki i tyle. Na bol kosci pochwy niestety nic sie nie da zrobic tak to juz jest 😞
nastepna wizyte mam 29stycznia a 26stycznia mam wizyte w szpitalu wiec tydzien wrazen :P
no i znow wyszlo mi bialko w moczu 😠 mam dosyc tych nerek naprawde!!!jak nie kolki nerkowe to teraz bialko wychodzi 😞 mam obserwowac stopy i rece i gdyby puchly za mocno to mam jechac na pogotowie...Stopy mam co prawda jak yeti ale kostki widac wiec jest ok.
Waga u lekarza +15kg pokazala na co moja lekarka powiedziala ze mam sie nie przejmowac waga bo wszystko jest ok nie widac po mnie tych kg i najwidoczniej woda sie w organizmie zatrzymuje stad waga wyzsza i mam ograniczyc spozycie soli to moze bedzie troszke lepiej no i dodala ze luteina tez robi swoje...Mowila ze moge ja odstawic juz w 36tyg ale ginek mowil ze do 37tyg wiec wole jednak do 37tyg brac.
zwolnienie juz wypisala do 7lutego czyli do dnia w ktorym przechodze na macierzynskie i juz mam spokoj.
Kolezanka z pracy urodzila dzis przez CC chlopca 🙂
co do bolu brzucha to przed kapaniem zmusilam sie troszke i udalo sie wyproznic i bol minal wiec kto wie pewnie przez jelita tak bolalo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pociuchutku licze ze sie rozpakuje w 38tyg 😁
ech ale mam nerwa dzisiaj sama nie wiem czemu tak jakos profilaktycznie...chyba przez ten bol tak mysle :>
Moj w piatek popoludniu i w sobote od rana bedzie pomagala szefowi w przeprowadzcce 😠 jestem zla 😞 bo nie dosyc ze siedze calymi dniami sama to jego nie bedzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie martw się anitku mnie też całe podbrzusze boli od 3 dni aż chodzić nie mogę , a o ubieraniu butów mogę zapomnieć mój mi ubiera i zdejmuje w ogóle jak muszę podnieść nogi to masakra, ale odpukać zgaga się uspokoiła ale nie wiem na jak długo 😞
a i jednak jutro wycieczka na Śląsk 🤪 🤪 już sie nie mogę doczekać, a w weekend do Czech, może być super, jeszcze nigdy nie byłam , oby tylko pogoda była ładna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej fajnie Ci ja to bym nie dala rady nigdzie jechac 😞 tak mnie boli w tej pochwie 😠 a do tego przyszedl czas na skurcze wlasnie... brzuch jak kamiec i puszcza i tak sie pomecze z 30min do godziny i przejdzie calkiem...
nic mi sie nie chce aby bym spala i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny też bym sobie gdzieś na wycieczkę pojechała, a ty lipa przez ten śnieg to nawet z domu na zakupy nie można wyjść, jak bym do pracy musiała chodzić to dopiero bym się kląć nauczyła.

widzę że Was te bule podbrzusza po kolei dopadają, ciekawe czy mnie też to czeka? czy to obowiązkowe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej nic nie robilam nawet w domu nie sprzatalam...a te bole mi minely po wyproznieniu sie wiec mysle ze to od jelit mnie bolalo a zjadlam wczoraj wieczorem 2 puszki sledzi w pomidorach i kto wie czy to nie od tego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do bóli w podbrzuszu ja tez je mam, dzis bolało chyba z 2 godziny, połknełam nospe forte i przeszlo.

Wlasnie skonczylam prasowac pieluchy, posciel, wyparzyłam butelkę, i zrobilam surówkę do obiadu,zaraz mi kurak dojdzie i pojem troszke.

Generalnie moge juz do porodu jechac, wszystko dopiete na ostatni guzik 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po nospie nie puscilo ani po magnezie wiec dlatego mysle ze to jelita bo gdyby bylo to zwiazane ze skurczami badz ciaza nospa i magnez zalatwily by sprawe...
Chyba ze przez to bialko w moczu...Bo lezalam nad ranem i czulam tak jakby mnie kolka nerkowa lapala ale w efekcie nie zlapala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita3.. nie masz czego zazdrościć, może macica zacznie mi robić psikusa jak mi ściągną szew i nici z porodu, chociaż nie wiem jak to jest, jak nie będzie już całkowicie szyjki a i skurcze nie przyjdą?
Ogólnie wolałabym być na chodzie całą ciążę i donosić dzidzię nawet do tego 40tc! a tak to od połowy ciąży ciągle jakieś komplikacje..

Anitek dobrze, że jesteś bo zaczęłam się tak trochę martwić co z Tobą..

Iwiokej a Ty dobrze przygotuj się na podróż, wrzuć jakiś ciepły koc, gruby sweter i drugą parę ciepłych butów na w razie by co, bo po drodze to różne niespodzianki mogą się przytrafić czego oczywiście nie życzę. A przezorny zawsze ubezpieczony 🙂

Bób niedługo będziemy sobie wycieczki z wózkami urządzały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole jak sie kladlam do lozka wczoraj to mialam wrazenie ze cos mi sciska zoladek caly a rozpycha zebra bolalo ze zasnac nie szlo ani sie ulozyc...I wlasnie od nocy ten bol brzucha sie pojawil a jak sie obracalam to zoladek rwal...Mysle ze przesadzilam z iloscia ja nigdy nie zjadlam 2puszek ryb a na to zjadlam winogrono i kto wie czy po tym mnie tak nie meczylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z ciuszkow na wyjscie mam przygotowane
:body z dl. rekawem, kaftanik, spioszki,polarowy pajac i 2 kombinezony w zaleznosci od temperatury jaka bedzie, czapeczke bawelniana i welniana robione jeszcze przez moja ś.p. babcie i szaliczek robiony przez moja mame 🙂

jutro bedzie moja siostra w miescie i pojedzie ze mna na badania i jutro powinnam miec juz wyniki 🙂 od razu skocze kupic majtochy 🙂

i wiecie co :laugh: jutro ostatnie 2 tabletki 🤪 i moze dziac sie juz wszystko :P

Anitek dobrze ze u Was wszystko ok 🙂

u mnie byla kolezanka jest w 24 tyg i ma taki malusi brzusio i spedzilam 2 godz na gadaniu o cc (ona juz urodzila tak synka),wyprawkach itd :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi elegancko, że masz już wszystko uszykowane, teraz zapraszam do mnie na dokończenie prasowanka, aby body zostały:P ja póki co nie chcę nic kombinować z prasowaniem, bo boję się jak cholera, że zacznie się akcja poród, bo jak tylko trochę pochodzę to brzuch twardnieje 😞
Anitek też miałam takie niezidentyfikowane bóle w podbrzuszu, a teraz po czasie wiem, że jak byłam "zapchana" przez zaparcia to i brzuch był twardszy i ból jakiś dziwny.. a jak już kupka poszła to wszystko jak ręką odjął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejkuś jak mi dziwnie, od września kiedy to poszłam na zwolnienie mój mąż zaczął pracować na jedną -1szą zmianę( wcześniej pracował na 3) i dzisiaj poszedł na 2gą, odzwyczaiłam się od takiego siedzenia bez niego 🤨 , niby mnie wkurzał ale teraz brakuje mi tak jakoś jego obecności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób mój właśnie pracuje na 3 zmiany, teraz ma jak dla mnie najgorszą, bo popołudniówkę, cały dzień Go nie ma, nie lubię tak 😞 Ale czasem fajnie sobie odpocząć od mężula, więc te zmiany mają też plusy 🙂
A brakuje Ci Jego obecności, bo człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego (jedna zmiana).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...