Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,u mnie noc jak zwykle...zero snu,o 3-ciej rano strasznie rozbolał mnie brzuch (pierwszy raz w ciąży) a do tego mały okropnie mocno się szamotał,wystraszyłam się ,ze coś Mu się tam dzieje złego ale po jakimś czasie przeszło..ufff
juz sie zastanawiałam jak zorganizować w razie "W" wyjazd do szpitala.Tak poważnie to muszę już pogadać z sąsiadami o opiece nad córką w razie mojego porodu..bo dziadkowie daleko a brat na drugim końcu Wawy
No,my już po naleśnikach a teraz kawka rozpuszczalna i relax:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
dzis u mnie znowu optymistycznie, mimo bolu spojenia( juz sie chyba przyzwyczailam, tak jak do zgagi 🙂) ). Spalam 8h bez przerwy! 🙂 Za oknem piekne slonce, synek delikatnie pokopuje... czego chciec wiecej? 🙂)
A rano mialam jeszcze ladna niespodzianke, bo ,,tesciowa" ( jak wam pisalam juz sie poznalysmy i nawet wykazuje duze zainteresowanie 😮 ) przywiozla nam kolyske, w ktorej spal T. jak sie urodzil, pieknie odnowiona! ( jakby nie bylo to prawie antyk 🙃 :laugh: ) Ciesze sie, bo jest nieduza i pewnie bedzie stala w salonie, gdzie maly bedzie spal w dzien 🙂) taki plan! 🙂)
Darusia89 nie strachaj sie, ja mialam w zeszlym tyg. tak samo i spanikowalam, ze mi wody ciekna, a to byly poprostu wodniste uplawy, co jest normalne na tym etapie, ale wiadomo lepiej dla swietego spokoju sprawdzic, daj znac po wizycie 🙂

Aga_M ja tez nadal nie wiem czy sn czy cc, jednym ze wskazan do cc bylo ulozenie posladkowe, ale nagle Victor sie obrocil glowa w dol, tak wiec moze i u Ciebie byc tak, ze w ostatniej chwili sie obroci ( ponoc czasem sie obracaja na kilka dni przed porodem nawet 🙂 ) sa tez cwiczenia i pozycje sprzyjajace obroceniu dziecka, dziewczyny pisaly tez o wplywie wizualizacji itd. zaszkodzic nie zaszkodzi 🙂) jeszcze masz troche czasu!! 🙂)

I chyba mam mysz w domu, cos mi szura w scianie!! koniec dokarmiania dzikich kotow, teraz musza popracowac! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamy 🙂

Ja wlasnie wrócilam z badan, rano wstałam zeby uniknac korków.

Nocka zawalona, myślałam że moja córeczka ma juz mało miejsca w brzuszku, a ona wczoraj w nocy pokazała co potarfi :P chyba zaraz sie kimnę.

U mnie dzis -17 stopni z rańca było, musze wyskoczyc do sklepu po jabłka i upichce dzis Anitkowe 🙂

Skonczylam dzis 36 tydzien , wiec teoretycznie jutro zaczynam pierwsze dni 37 🙂 heheh kurde to juz tak niedlugo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho jak by mi moja tesciowa zrobila taka niespodzianke to bym do nieba skakala. Ale ta zakala jedna nic tylko " jeszcze jest czas " Wrrr jak mnie to drażni. Dobrze ze chociaz tryskasz humorem 🙂
Ja nadal na etapie zaproszen na slub 🙂 Ale juz wybralam tylko nie wiem czy Maz je zaakceptuje.

Dodi przybij piątke 🙂 Lap oklaska bo mnie gonisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No gonimy sie wszystkie wzajemnie 🙂 dzieki Klaudia 🙂

Jai_Ho super niespodzianka z kołyską. 🙂

Wybijam z domu na pare minut kupic jabłka, i cos slodkiego, UWIERZYCIE ze nie jadłam zadnej czekolady od tygodnia chyba, zgaga troche ustała ,zobaczymy na ile?? ponoc jak sie brzuszek opusci to juz jej nie bedzie.

Klaudia kiedy ostateczny termin weselicha ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia czyzby to juz?????? och ale by bylo 🤪daj znac co i jak 🙂
Dodinko czekalam az sie pojawisz :P bo dzis rowniez zaczynasz 9ty miesiac 🤪 lap oklaska 🙂
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
JaiHo mily gest ze strony tesciowej tym bardziej ze kiedys pisalas ze obwinia Cie o rozpad poprzedniego malzenstwa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi bez czekolady??? wow 😁 😁 😁 😁 😁 no ale zdrowiej hehe 😁 ja dzis od rana platki chlebek z rzezucha a teraz jogurcik 🙂
jest taka mgla ze zatoki nawet nie widze pomimo ze jest jakies 30metrow od balkonu hehe :P
Moj wlasnie napisal ze podczas sniadanka zauwazyl serduszko 🤪 ale sie cieszyl hehe :P
Olafek cos spokojny od wczoraj tzn oczywiscie fazy aktywnosci ma jak zawsze ale pomiedzy nimi juz tak nie rusza sie za czesto :P
ja to mam schize odrazu :> wszystko przez ginka bo gdyby sprawdzil lozysko i pepowinke to bylabym spokojna a tak to teraz glupie mysli chodza po glowie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa Dodinka na 11.06. mamy termin 😁 Wlasnie wpadlam na pomysl ze zrobie sama takie wkladki do zaproszen 🙂z adnotacja i ladnym wierszykiem iz chcemy zamiast prezentow pieniazki 😁

Anitka Ty to ale masz pamiec do wszystkiego, ludzie ja tu polowyrzeczy nie pamietam o ktorych byla mowa. A powiedz jak tam nasz tabeleczka wyglada 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia pamiec to ja mam 😁 nie wiem po kim ale mam 😁
Tabeleczka a dobrze dobrze :P juz wklejam...nastapilam mala obrobka bo na forum sie nie miescila juz 😞 499pixeli to jest nic na taka tabelke 😞 cala zamazana byla juz... [img size=370]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-75382d3d830d36599a72bfce3c621db0.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz jestem 🙂 nakremowana i pachnaca 🙂
No mnie tez zaskoczyla, ale T. stwierdzil, ze poprostu potrzebowala troche czasu( trzy lata!! 🙂) ) na przetrawienie a teraz to juz bedzie ,,soba" czyli dobra kobieta.... zobaczymy, ja tam narazie obserwuje z poldystansu 🙂)
anitek85 no tak, ponoc to byla moja wina, ze po rozwodzie on nnie wrocil do zony 🤢 🙃
A z pepka mi jakas skora wyszla,taka sucha, ale boje sie ja pociagnac, ze sie rozwiaze albo cos takiego... ale schiza! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zrobione 🙂 [img size=372]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-d4d57dd68cf9fc907357fc8a961489c0.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 napisał:
Ooooo Klaudia widzę, że termin ślubu macie podobny do nas , bo my chcemy też na czerwiec, tylko że my daleko w lesie, bo ani z księdzem nic nie załatwione, ani o zaproszeniach jeszcze nie pomyśleliśmy 😉 bierzemy się do roboty po narodzinach córeńki:P


Mona - ja z moim M. tez plaujemy slub w tym roku, maksymalnie do wrzesnia, ale w lesie jestesmy tez, bo nic nie zalatwiamy, w sumie moze i niema nawet teraz co, bo i tak organizujemy raczej obiado-przyjecie dla najblizszej rodziny.
Zobaczymy jak to wyjdzie wszystko, wiem narazie ze dopóki nie dostaniemy pieniedzy od tesciów ze sprzedazy mieszkania to nic nie działamy, bo na glupie przyjecie potrzeba przynajmniej z 5000 tys a gdzie sukienka, obraczki, fotograf i inne bajery .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo moze i lepiej bo zawsze Jego Mama wiadomo ze kochac ponad zycie jej nie musisz ale lepiej jak atmosfera jest ok 🙂
czego nie moge powiedziec o mojej tesciowej bo nawet zyczen od niej nie dostalismy 😠 i sie nie oddzywa od wrzesnia...
No comments :P
co do pepka to ja tak mialam chyba z 3tyg temu i pociaglam :P to tylko skora zluszczona bo jednak cale zycie pepol zwiniety a tu nagle wychodzic zaczal 😁
Dodi mam nadzieje ze jabluszka beda smakowac 🤪
nie spal kruszonki 😉
Klaudia zawsze lepiej kase niz prezenty typu 3x czajnik za 30zł 5xodkurzacz 10zestawow sztuccy i do tego obraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo dziekuje 😘 no ja zalaczam jako obraz narazie bo sie miesci bez problemu w takiej wersji jak bedzie problem juz pozniej bo planuje dodac wage dlugosc rodzaj porodu i date urodzenia to wtedy zalacze jako plik 🙂
Dodi mojej siory slub wyszedl 35tys zl ale ona miala na 120osob. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...