Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karuzela zamówiona 🙂 teraz troszkę poczytam książkę, ale w między czasie będę do Was zaglądała 🙂 teraz tutaj taka ciszaaa.. wszystkie zajęte obowiązkami domowymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to sobie mysle ze u Nas dopiero sie zacznie jak ktoras sie juz rozpakuje 😁 ale bedzie wtedy latanina hehe 😁 No nieeeeeeeee Olaf znow ma czkawke :P zauwazylam ze On po kazdym moim jedzeniu ma czkawke :P nagralam filmik kilka sekund jak sie brzus rusza niestety nie dalo sie nakrecic tych najbardziej ruchliwych chwil bo co podnosilam koszulke to cisza w brzusiu ale cos tam mam pozniej wrzuce na youtube :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie te kwiatki wyglądają 🙂
Anitek ja tam jestem zestresowana od wtorkowej wizyty u gina i wolę wszystko już mieć dopięte na ostatni guzik, stąd pomysł żeby już karuzelkę zakupić.

Dziewczyny robicie osobne pokoiki dla swoich dzieciątek? czy na początku będziecie miały łóżeczko w tym samym pomieszczeniu w którym śpicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wstawilam pranie :P bo tak patrze na ta torbe do szpitala i zapomnialam zapakowac szlafroka :P ciekawe co jeszcze mi sie przypomni 😁 dobrze ze sie zaczelam pakowac predzej bo na koncu by sie okazalo ze polowy rzeczy nie mam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś ja mam oddzielny pokoik dla malutkiej ale w nim mam jeszcze łozko na którym w razie w moge spać z mariuszem albo sama 🙂 lub moge przewiezc lozeczko (bo mam na kółkach) do naszego pokoju ale wiadomo ze takie jezdzenie z łozeczkiem to nie najlepszy pomysł. ale wyjdzie w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jak sie podobało? w wakacje jest tam fajnie ale jak przychodzi jesien czy zima to normalnie miasteczko dla emerytów... pustka
teraz mieszkam w Koszalinie to jest 40 km od Darłowa . bo Mariusz tutaj dostał prace w wojsku a on pochodzi z Grudziądza wiec niezle sie spotkalismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie my będziemy mieli łóżeczko w tym samym pokoju gdzie śpimy, tylko, że ja chcę tak 1,5m od naszego łóżka, bo chcę żeby to był taki osobny kącik Synusia a M. najchętniej postawiłby sobie łóżeczko na głowie 🙂 może On ma rację, że lepiej by łóżeczko stało na wyciągnięcie ręki??

Anitek, to Olafik robi to samo co Nasz Synek 🙂 jak się wierci i przekłada dupkę z jednej strony brzucha na drugą i chcę to nagrać, podnoszę bluzkę a Igorek kończy przewroty 🙂 chyba się wstydzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia to fakt latem jest super ale poza sezonem to moze tam byc pusto.
My tez smieszne ja z Ostrowa Wlkp Mariusz z Warszawy a spotkalismy sie w Irlandii 😁 i nawet tutaj mieszkalismy 250km od siebie ale ja sie zdecydowalam przeniesc do Niego 🙂
Martus ja mam lozeczko w sypilani kolo lozka bo nawet gdybym chciala (a nie chce) nie mialabym gdzie go wstawic. W drugim pokoju jestem Mojego silownia zreszta nie chce dziecka trzymac w drugiem pokoju bo chyba musialabym tam spac...wole miec Malego na oku zawsze daje mi ten komfort psychiczny ze otworze oko i bede Go widziec 🙂 poza tym wygodniej 🙂 a do tego takie male dziecko potrzebuje bliskosci i ciepla i same sie przekonacie ze bedzie plakac i trzeba bedzie wziasc na raczki i bedzie spokoj 🙂 moja siora mowila ze ech nie bedzie brac na rece bo sie dziecko nauczyc ale z czasem zrozumiala ze takie malusie dziecko sie poprostu boi i potrzebuje bliskosci i ciepla zeby zasnac spokojnie...wiec uwazam ze lozeczko przy moim lozku to bedzie dobry pomysl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tatus mnie wlasnie odwiedzil 🙂

Darusia pozwolilam sobie znalezc juz pepco w sosnowcu i w poniedzialek tam pojade 😁 i jak tylko beda kwiatuszki to ja tez chce :P

moja mala ma wyrko w naszej sypialni a pozniej my sie do salonu wynosimy a ona tam zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,co do Pepco to ja jak byłam u mamy to weszłam do tego sklepu i świetne rzeczy są...małemu kupiłam super body 100% bawełna ,robione w Polsce za 4,50 🤪
Poszukam Pepco w Wawie 🙂

Darusia to Twój też wojskowy?:P

Tez byłam w Darłowie,Koszalinie ...oczywiście najlepiej latem tam jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ja zawijam do szpitala...Maly tak kopal od 1,5godz ze szok jak nigdy a do tego mierze cisnienie a ja 145/96 za chwile 126/100 i znow 148/94!!! do tego mam opuchniete kostki 😠
podjade do szpitala tak mi mowila moja lekarka wczoraj tym bardziej ze mam to cholerne bialko w moczu i musze uwazac 😞 odezwe sie jak wroce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie Anitek i to biegiem.To drugie jest zdecydowanie za wysokie i do tego opuchnięcie.Trzeba mierzyć ciśnienie pod koniec ciąży często bo potrafi płatać figle nawet takim niskociśnieniowcom jak ja np.Czekamy na wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...