Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusia pocichutku licze na to ze ok 15lutego sie rozpakuje...do 2lutego biore luteine itd a pozniej niech sie dzieje co chce...a ten bol w krzyzu i plecach to nerka 😠 😠 😠 😠 😠 bo z prawej strony nic mnie boli...tylko z lewej i lewa nerka i te kolki to wszytskie procz 2 mialam od lewej nerki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia bialko w moczu mam od 2tyg a do tego wczoraj sie pokazaly krwinki biale a niestety przy nerkach to normalne...wiec to raczej nie jest ucisk tylko bol zwiazany z infekcja...mecze sie juz z nerkami tyle lat ze nie wierzylam w to ze w ciazy bedzie nagle inaczej...doswiadczylam przy okazji kolek nerkowych ktorych w zyciu nie mialam i nikomu nie zycze...Podobno porod jest lzejszy niz kolka i mam taka nadzieje bo chyba odjade gdyby porod mial bolec bardziej.
co do programu to ja nie mam polskiej tv wiec Ci nie pomoge :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak z drugiej strony sobie mysle ze byle zeby Malego nic nie bolalo ja juz tyle znioslam ze teraz to juz mi obojetne jest tak naprawde...Maly swoje gielaski wypycha kolo zoladka i mam nadzieje ze mu dobrze w brzusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba zdecyduje sie na nuk genius ale jeszcze poczytam... a jutro badz w niedziele jedziemy na zakupy to cos kupie.
a ja orla wywinelam przy samym aucie!! postanowilismy odpalic mojego grata ktory przymarzl do drogi i ja na tym lodzie "allaha" robilam :P

hmm czy juz ktoras z Was zażyła rozkoszy "bezpiecznego" sex-iku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ja o sexie dzisiaj nie mysle bo tak mnie wszystko boli ze chyba bym umarla 😞 A bezpieczny sex to mysle ze Darusia Mona Kikos bys musiala sie zapytac :P one juz w 37tyg 😁
Jejkus ja jeszcze 18dni!!!!Dajcie mi sile :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia a ja myslalam ze Ty juz chcesz rodzic :P no to chyba dobrze ze skurcze no nie?
ja znowu mialam takie bole skurczowe po 2sexikach w ciagu 4dni ale to nie byly takie do konca ale mysle ze sam orgazm pobudzi juz moja macice do skurczy wiec sobie odpuscilam bo nie po to mecze sie z ta luteina i reszta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz nic nie biore tylko dowcipne na te upławy...
niby chciałabym juz mała miec i miec to za sobą ale zarazem jakies takie obawy mam i chyba jeszcze bym nie chciała... tak za 2 tyg bedzie oki 🙂;D
dobrze ze skurcze dostałam przynajmniej wiem, ze cos zaczyna sie dziać i organizm sie przygotowuje do bólu ale ten strach ze zaraz zacznie sie cos mocniej to az mnie trzesło... pozatym nie chciało mi sie wstawac w nocy juz hehehe:P
u mnie był taki sexik "do końca" ale jednak te skurcze to jeszcze nie to;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha mnie zawsze B. pyta czy z mala wszystko ok :P a wczoraj czekal zeby zaczela sie ruszac zeby wiedziec ze wszystko ok i dopiero poszedl spac 😎 a koles ma juz ochote na nastepny raz 😁 ci faceci.....

mnie zgaga tez juz malo co dopada
ja biore jeszcze witaminy i magnez raz dziennie

a mnie sie wydaje ze ja jeszcze sobie spokojnie poczekam do terminu i az jestem ciekawa na kiedy dostane skierowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za czesto zgaga nie meczy i jak juz ja mam to taka znosna no ale wlasnie sie pojawila a mam juz dosyc na dzis bolu...ide sie kapac moze cieply prysznic cos da choc watpie w to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Tylko sie przywitam żeby mieć jutro punkt orientacyjny gdzie skończyłam czytanie, tak mnie strasznie głowa boli ze chyba zaraz wybuchnie, tan dzień ciężki był.

Martuś niezła historia z księdzem, u mnie ponoć ma chodzić w niedzielę ale muszę przejść się do kościoła sprawdzić, swoją drogą czy nie mogli by podawać dat kolędy w internecie ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gowno pomoglo mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej!!!!!!opadam z sil siedze i rycze bo juz nie wiem co mam z tym krzyzem zrobic...wogole odnosze wrazenie ze to wlasnie podczas porodu dopadna mnie to co najgorsze czyli bole krzyzowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...