Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Kikos to Tobie oklaska na 37tydzien dam za 6godzin jestes donosicielka teraz :P
ja tez juz sie nie moge doczekac podrozy z Malym :P
i tez mialam sen o Olafku dzisiaj juz druga noc z rzedu :P
ale z ta roznica ze wczoraj mi sie snilo ze Olaf mial psitke a nie sisiolka :P i ze nadal mowilismy na niego Olaf :P
Urosept to nie zurawina tylko lek ziolowy na drogi moczowe ktory sie bierze z wit C wlasnie go wyszukalam w szufladzie na wypadek gdyby te saszetki nie pomogly ale pomogly wiec juz nie mieszam. A zurawinke biore caly czas lub pije sok z zurawiny i moze dziala to na osoby ktore nie maja problemow z nerkami u mnie tylko zminimalizowalo troszke infekcje ale nadal je mam...po ciazy musze zrobic szereg badan i sie pozbyc w koncu tego piasku jakos bo mnie juz trafia 😠
Bob nie bierz furaginy...a czeste siusianie bez innych objawow to nie zapalenie pecherza tylko dziecko sie tak ulozylo..I tak juz mozesz miec do konca ciazy.
Jak Cie nic nie piecze nie boli to watpie ze to infekcja drog moczowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ech Kikos 37tydzien za 2dni masz :P:P:P:P:P wiec prosze sie pojawic za 2dni po oklaska :P
na brzuszku predzej wskakuje mi np jutro wskoczy 35tydzien a tak naprawde bedzie on w srode :P
ale juz za 8dni zaczynam 9ty miesiac 🤪 hurrrra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy sobotnio 🙂

a my bylismy wczoraj w naszym domku i robislimy nowy piekarnik no i jeszcze wymienilismy wanne na wieksza 😁 Ale super teraz jak sie poloze to oooooooojejeje 😁 Hi hi Wszyscy w trójkę się zmieścimy 😁
kuchnia wyszła super 🙂 a nad lazienka jeszcze bedziemy pracowac 🙂
Wyczyscilam caly dom i myslalam ze cos mnie chwyci a tu dupcia ani nic nie zakłulo 😁 eeeeeh

a co tu u Was ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej babeczki 🙂

właśnie niedawno wzięłam prysznic i tak mi podczas kąpieli coś przeskoczyło w psitce, że chodzić nie mogę 😞 nie wiem co to jest, nawet jak leżę to boli, ehh.. niech już ten Mały brzdąc pakuje się na świat i będzie święty spokój przynajmniej z tymi dolegliwościami..

Klaudia to jak się tak oferujesz, to u mnie też jest całkiem fajnie, co prawda zatoki żadnej tu u mnie nie ma, ale jakieś porządki domowe znalazłabym dla Ciebie:P

Poczytam trochę, a w międzyczasie będę tu do Was kukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej my pospalysmy do 10.30 🤪 rewelacja 🙂 pranie zrobione mąż wiesza własnie posciel w suszarni :P to ja mam chwilke 🙂

Kikos oklask za 37 tydz!!!!!!!!!! Klaudia w poniedzialek. Coraz wiecej "donosicielek" sie robi w lutowkach 🤪 super!!!!!!!!!!

A ja w poniedzialek mam juz nareszcie wizyte 🙂 i poznam ten termin!!!!!!!!!!!

to milego dzionka babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

Sibi zazdrosze spania do 10tej!! 🙂

Ja zaraz z mamą jade odwiedzić babcię i dziadka, w tym tygodniu ściągnęli mu gips na reszcie .

Zastanawiam się czy nie zahaczyć o szpital bo mała od dwóch dni praktycznie się nie rusza, tzn. jak ją tam mocno poszturcham albo położę rękę to poruszy się na chwilę ale słabo. Nie kopie nie wierci się jak zwykle. Nie wiem czy to normalne czy nie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka trzymam kciuki!! Daj znać co i jak.

Mój Synuś za to rusza się nadmiernie 🙂 ale dobrze, mnie to nie przeszkadza, może czasami, jak już tak porządnie gdzieś girkę wsadzi i zaboli:P

Dziewczyny a jak mnie ta psitka boli, nawet nie mam sił prania powiesić! a jak idę do łazienki to w takim rozkroku, jakbym miała pieluchę między nogami, bo wtedy ból troszkę mniejszy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zaparzylam dzbanek herbatki jablkowo cynamonowej 🙂 i mam ciasteczka francuskie z jablkiem :P
CandyMonka daj znac trzymam kciuki!!!Moze Mala sobie odpoczynek zrobila hehe 🙂
Martus nie mam pojecia co to moze byc 😞 mi czasem cos szczyka ale przechodzi bol po chwili i jest ok.
Olaf dzis tak szaleje ze szok...az spiewac zaczelam i na chwilke byl spokoj a teraz znow szalenstwa :P
Brzuch kwadratowy za chwile trojkatny a za chwilke okragly :P
Moj napisal eske ze jeszcze troszke z ta przeprowadzka i wraca no mam nadzieje bo nudy tyle siedziec samej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Anitek się obudził:P

Nam się na dziś gości zapowiedziało, a ja nie mogę dupska z łóżka ruszyć z tego bólu 😞 i nadal nie wiem co to jest, ale to coś nie pozwala chodzić, zobaczę jak będzie się ten ból utrzymywał to pojadę do szpitala.. tylko boję się, że mnie tam zatrzymają a ja jeszcze nie chcę!


Dodi chyba miała wizytę dopiero na 15-stą jak dobrze kojarzę, więc musimy cierpliwie poczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "zaklinaczka dzieci" kolezanka stosuje ten caly program i jej Lena jak w zegarku wszystko :P
A tak apropo to nie spalam :P tylko film ogladalam :P wlasnie zjadlam bule z rzezucha 🤪
co do boli to podjedz jak Ci nie przejdzie a moze to ten szew strzelil? ja tam sie nie znam na tym za bardzo 😞
Darusia Ty spiochu :P a sny widze ze kazda z Nas zaczyna miec conajmniej dziwne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to chyba dam sobie spokoj z tym ustawianiem dziecka bo wlasnie kolezanka ma tak dziecko ustawione ze z dokladnosci do 15min wiec co gdzie i kiedy moze i wygodne ale mysle ze meczace...Np siedzi i nagle sie zrywa bo punkt 7dma dziecko ma byc kapane...itd. ja znam siebie i wiem dobrze ze nie bede chciala byc uwiazana z jakimis planami bo wiadomo czasem sie gdzies pojedzie zasiedzi i tyle... a tak to trzeba sie trzymac tego wszystkiego i mysle ze byloby to dla mnie meczace na dluzsza mete...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...