Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JaiHo na nerke nic nie pomoze...zaraz sobie wypije taki napoj zurawinowy on jest na infekcje drog moczowych i nerek na opakowaniu jest napisane zeby zapytac lekarza ale ostatnio jak mialam krew w moczu bialko itd to go dostalam.Wypije sobie moze chociaz do jutra mi przejdzie...bo ja juz rady nie daje naprawde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nospa nie pomoglo niestety 😞 ale juz jakos lepiej...zobaczymy jak bedzie jutro i w niedziele w razie czego pojde w poniedzialek do mojej lekarki po cos na ten bol choc chyba nic na to nie pomoze niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn boli jak na okres w krzyzu i ta nerka cholerna ale Moj juz wraca do domu i poprosze zeby popatrzyl na szafce czy nie ma tego napoju do wypicia bo nie moge go nigdzie znalezc jak na zlosc 😠 a na krzeslo nie chce wchodzic bo wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek trzymaj się i oby noc jednak była przespana.. czego Tobie i wszystkim mamusiom życzę 🙂
coraz to gorzej z Nami 🤨

A u mnie była mama, poprasowała mi resztę ubranek, ja pochowałam je do komody i chociaż to mam z głowy. Torba do szpitala na pół spakowana, pewnie tak będę do niej coś ciągle dokładałam..
A teraz piję pyszną gazowaną oranżadę pomarańczową 🙂chyba wyżłopię całą butelkę:P wiem, że nie powinnam ale to silniejsze ode mnie 🙂

Biorę się za szukanie instrukcji do auta, o którą prosił M., bo przyjdzie z pracy i powie, że nic pożytecznego przez cały dzień nie zrobiłam:P ale On tak w żartach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, pisałyście wcześnie o KTG ja miałam wczoraj robione to położna mówiła że skoki od 110 do 180 to norma więc żeby przy badaniu się nie denerwować, po za tym natężenie skurczów norma jest od 00- 200 ja miałam 36 i też było dobrze, po za tym czasem słabnie bo maluch się odwróci i tak Amelii spadło na 79 nawet ale powiedziała że jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś być może, jak miałam ostatnie KTG robione to akurat rodziłam i nie pamiętam hi hi hi.
Po za tym może i tam było do 100 tylko że położna mi powiedziała że jeśli będą się wahały na poziomie od 00- 20 to jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Cruella, sama zwątpiłam myśląc, że może to Ty masz rację 🙂
Widzę, że weekend się zaczął, bo pustki tu straszne...

Dobranoc, też uciekam, bo zaraz M. wróci z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
jak fajnie wstać o 9tej 🙂 , ale nie cała noc była taka wspaniała 😞 wystraszyłam się okropnie, o 3 wstałam na siusiu i jak wróciłam do łyżka złapał mnie skurcz, ale taki konkretny, już myślałam że zacznę rodzić 😞 .
Wiem że na tym etapie zdarzają się już mniejsze lub większe skurcze ale ten był naprawdę silny a poza tym JA która do tej pory nie miałam skurczy żadnych( no poza skurczami łydek) a tu nagle takie coś.Oprócz tego nie mogłam znaleźć no-spy, ale w końcu znalazłam , łykłam i przeszło z czasem 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Kochane 🙂
nocka u Nas byla w miare spokojna tylko 2 razy siusiu no i o 6stej wstalam i rylam po szufladach za tym napojem na infekcje nerek i udalo mi sie znalezc jedna saszetke 🙂
wypilam wzielam wit C i puscilo 🙂
tzn przyplatalo sie do pecherza bo czuje ze mnie boli...Tzn nie boli i nie piecze przy siusiu ale pecherz boli tak jak to zawsze bolal przy zapaleniu. podjade pozniej z Moim jak wroci do apteki bo te saszetki i do poniedzialku bedzie glancus 😁
Dzis rano udalo mi sie nagrac Malego jak sie rusza 🙂 ale kurcze pierwsze najlepsze momenty nie nagrane bo myslalam ze juz sie nagrywa a tu dupa :P
ale i tak fajnie ze mam chociaz cos 🙂
jutro rano postawie aparat kolo lozka i odrazu z ranca nagrywam :P bo Maly zawsze jak ja sie budze to On rowniez sie tam przewraca 🙂
Mezus rano pojechal po buleczki serek jogurcik soczek mi wzial z jabluszek swiezy 🙂 ech jak fajnie 🙂
Pomaga sie przeprowadzac szefowi wiec nie mam pojecia o ktorej wroci 😞 mam nadzieje ze nie bedzie za dlugo bo juz chce zeby byl w domciu :P
Nikos a jak tam nocka u Ciebie? 😁
Bob Ty Nas tutaj nie strasz :P Ty tam czekaj sobie na swoja kolej :P
Cruella no widzisz Tobie to polozna powiedziala ze to normalka a mi podlaczyli ktg i poszli a ja tam w stresie :> ech no coz :P pogoda w miare ladna humor lepszy 🙂
Dziekuje za wczorajsze wsparcie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

musze sie pochwalić kupiłam wreście fotelik samochodowy :P juz sie nie moge doczekać kiedy mały wyjdzie :P

dzis miałam jakies głupie sny. Sniło mi sie ze urodził sie moj maluszek i woziłam go po sklepie wózkiem no i tak patrzyłam na jego bużke i miał normalnie twarz mojej mamy i tak dziwacznie wygladał bo głowa taka wielka a reszta ciała taka malutka normalnie koszmar

a co do dróg moczowych to trzeba jesc żurawine ja wczesniej brałam chyba to sie nazywało urosept
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...