Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A no tak to juz bedzie ze juz kurcze beda Nam teraz sie robic takie falszywe alarmy 🙂 no a jeden z nich nie bedzie fałszywy 🙂 Widze ze stycznioweczka juz urodzila 😁 Hmm ale jej zazdroszcze ja tez bym chiala miec za soba to 🙂 Ale nie ze sie boje tylko dlatego ze mam taka wielka ochote juz tulic Malego w ramionach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŚWIETNA FOTKA ,cudny brzusio 🙂
j wpadłam na chwilke, bo mój na zebraniu wspolnoty mieszkaniowej, ale zmykan na jakis flm o 21.30 na pewno cos bedzie.

Anitka napisała ze jest padnieta i jutro do nas zajrzy, i ze w zmierzyli jej cisnienie i miala 130/80 i nie kazali jej mierzyc w domu, ciekawe dlaczego ??

na KTG wszystko wyszło ok, usg nie robili, to tyle , dobrze ze nic sie nie dzieje 🙂

dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze właśnie doczytałam, że Anitka ma problemy z ciśnieniem, ja od wczoraj miałam takie silne bóle głowy i dzisiaj też, doszłam do tego, że to od ciśnienia, dzisiaj miałam też aż 146/97 i tak jak Anitek miałam straszne skoki ciśnienia. Poleżałam trochę i ból głowy przeszedł i ciśnienie też odrazu spadło. Mam nadzieję, że u Anitka też wszystko w porzadku.
Darusia super fotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia jaką masz zgrabniutką piłeczkę 🙂

Ciekawe czy Iwiokej już dojechała na Śląsk?

Anitkowi nieciekawie skacze to ciśnienie, dobrze że pojechała to sprawdzić.

A ja mam dziś cały dzień bardzo twardy brzuszek 😞 do tego jestem senna a jak przyjdzie pora snu to znowu oczy jak 5 złotówki dostanę i nic z tego.
Zaczynają mi paluchy puchnąc u rąk i to mocno, ale jak czytałam też już zaczynacie "puchnąć" więc za mocno tym się nie martwię 🙂

Sibi też miałam dziś robić kotlety mielone ale prawie z łóżka nie wstawałam przez ten twardy brzuchol, mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona napisałam nizej co Anitka napisała 🙂

ja na wuysokie cisnienie od tygodnia biore leki, bo gin powiedzial ze moze ono grozic nawet oklejeniem lozyska 😞

wysokie to podobno górne okolo 140 a dolne 90 i ja jak mam którys z tych wyników połykam wtedy tabletke.

Dobrej nocki raz jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie widziałam Dodi co napisałaś, ale chyba wysłałyśmy posty w tym samym czasie 😉
To moze jednak coś przez ta pogodę takie wysokie ciśnienie miałyśmy, bo ja też całą ciąże 110/70 góra 120/80, ale dzisiaj się nieźle przeraziłam i też chciałam lecieć do szpitala, ale całe szczęście mi przeszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
ja juz obudzona bo byłam na ostatniej morfologii i tym HBSdobrze ze o tym pisałyscie bo zapytałamo to lekarza a on zdziwiony ze poprzedni lekarz ktory prowadził praktycznie moja całą ciąże nie dał mi skierowania na to....sama bym nie wiedziała ze to takie ważne...
alepewnie zaraz zwieje w kimonko...
noc straszna ,okropna i nieprzespana chyba zaczyna sie wkoncu cos dziać. do teraz mam twadnienie brzuszka czasem regularnie czasem nie. w Nocy bóle jak na ciotke co 10 min ale jakos zasnełam po 2 godzinach i chyba przestało , jak sie obudziłam to troszke ćmiło jeszcze ale juz jest lepiej...nie wiem czy to już tono ale nic...jak narazie jeszcze sobie pewnie poczekam, ale wnocy sie modliłam zeby to jeszczenie teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Darusia 😘
Dobrze,że się zapytałaś o ten hbs. Mnie, to nawet pani w laboratorium na dwóch ostatnich badaniach pytała, czy mam zrobiony hbs i hiv, dziwne, że Ciebie lekarz na to nie skierował. Ja mam w karcie ciąży wpisane wszystkie ważniejsze wyniki w tym właśnie hbs i hiv.
Ja miałam w zeszłym tygodniu takie bóle jak na okres, ale jak narazie mi przeszły 🙂 Widzę, że też się boisz jak już objawy się pojawiają 😉 ja też jak za każdym razem coś się dzieje, to myślę,, Boże żeby jeszcze nie teraz":P Torba niby spakowana, a codziennie coś do niej dorzucam, dzisiaj mi się przypomniało żeby jakąś szczotkę do włosów zapakować, bo będę niezły szopen i jeszcze niuńka mnie się wystraszy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mi nie powiedział, że we własanym zakresie, ale powiedział za to kiedy mogę je zrobić w szpitalu za darmo 🙂 a tak z racji tego, że do lekarza chodzę prywatnie, to za wszystkie inne badania musiałam płacić, oj sporo kaski na to poszło 😉
Hmmm swoją drogą ciekawe dlaczego powiedział Ci że we własnym zakresie, że niby co drogie badanie, czy raczej nie mogą nas zmusić do tego badania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...