Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziekuje Nikos 😘
przymusowa wstrzemiezliwosc 😁 no ale wiesz to ze ja nie moge nie oznacza ze Maz nie moze hehe 😉 zawsze mozna sie poprzytulac 😉
ech ale tak sobie ostatnio rozmawialam z Moim o sexie przed ciaza 😁 jak sie staralismy o Malego 😁 hehe juz sie nie moge doczekac nastepnych staran 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Anitka a mnie nic zbytnio po tych sexach nic nie jest 😞Ani skorczy ani nic, ale moze chociaz od nasienia mi ta szyjka zmieknie i zacznie sie cos dziac. Ehh nie wiem, czytalam ze nie kazdemu takie cos pomaga szybciej urodzic, adobre jest ponać masowanie sutkow :P

Fifi tez miewa czeste czkawki :P Czytalam ze cwiczy odruch ssania i polyka plyn owodniowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia my z gumka jak narazie boje sie bez bo nie chce jeszcze rodzic...a mowie Ci po sexie mialam bole brzusia wiec sobie odpuszcze...Olaf tak zaczal szalec wlasnie ze caly brzuch boli :P
Mona trzymaj sie tam dzielnie a z Tata wszystko bedzie dobrze zobaczysz najwazniejsze ze ma leczenie... Glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm a ja jakos w gumce nie lubie i nigdy nie lubilam :P 🤪
Moj juz tak chce zeby Maly byl na swiecie ze szkoda gadac :P Juz ostatnio samochod na pilota ogladal i chcial kupic ale mu sie zapytalam czy to napewno dla Filipka a czy nie czasem dla niego 😁


ojejjej coz za temat 😁

Anita a co wymyslilas z koszulka Liverpool 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ja z gumka tez nie lubie ale nie chce ryzykowac...gdybym byla tak daleko jak Ty to ok ale ja dopiero 34+1 wiec musze uwazac...Olafik musi troszke sie podtuczyc w brzusiu 🙂
a z koszulka liverpool sama nie wiem:P bo one mi beda tak do bioder i tak se mysle ze co bede latac z gola dupa po porodowce :P choc z drugiej strony porodowka to tylko ja Maz polozna i lekarz bo ma sie swoj pokoj elegancko 🙂 Hmmmm Moj chce bardzo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslalas o tym co by bylo gdyby urodzila sie dziewczynka hehe??? masakra 😁 choc u Nas jajeczka byly i sa wiec nie ma opcji zreszta u Ciebie to samo :P
wlasnie jem chlebek z krakowska kielbaska serem i musztarda :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm to Smacznego 🙂ja wciagnelam mala paczke Lays u 2 batoniki 😁 he he
no wlasnie sobie nie wyobrazam jakby mialabyc Dziewczynka 🙂 Oczywiscie bede kochaći sie cieszyc 😁 Ale juz nastawiona jestem na chlopca 😁 Wazne zeby bylo zdrowe 😁

A slyszalas o herbacie z lisci malin ze ona niby tez cos przyspiesza tylko sama nie wiem co no ale Ty napewno wiesz :d

Jak to Syla ze styczniowek wczoraj stwierdziala mamy w Lutówkach Aniola - Anitek85 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel z rozkami 😁 🤪
A co do herbaty to racje ale wlasnie musi byc z lisci malin bo z samych owocow to niby nic nie robi no i oczywiscie nie dziala na kazdego. Chodzi o to ze ona mocno rozgrzewa co pobudza macice do skurczy 🙂 czytalam tez ze nie powinno sie jej pic w ciazy zagrozonej, no ale u Ciebie wszystko ok jest 🙂
Pomaga tez niby kieliszek wina czerwonego, albo ananas ktory ma w sobie bromeline ktora wywoluje skurcze no ale ananasa to bys musiala duzo zjesc :P
Papaja ma w sobie to samo co ananans 🙂
co do niespodzianek przy porodzie to rzeczywiscie niezly szok bym miala hehe 😁 a tu ciuszki chlopiece w domciu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwie sie o Darusie wyslalam jej smska ale kurcze przypomnialo mi sie Ona mi raz pisala smsa z innego nr tel i ja go zapisalam w drugim telefonie ktory teraz ma Moj a jest w pracy i nie odpisze bo nie moze miec tel przy sobie tylko na przerwach...Hmmm jestem ciekawa co tam u Niej sie dzieje???!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm ciekawe czy tarfie wogole taka herbate z lisci malin, z drugiej strony nie wiem juz czy cokolwiek robic aby to przyspieszac. Ponac wiele z tych metód to mity. Hm ciekaweco mi powiem moj "madry" Pan doktor w poniedzialek na wizycie:/ Zaraz zapytam czy szyjka sie skraca, miekknie czy jak bo ja nic nie wiem 😞

w mojej szafie tez wiekszosc jest na chlopca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc brzuchatki 🙂

wreszcie dostałam moją wyczekana paczkę z rzeczami dla małej, i ta wanienka ..jest taka słodka hehe 🙂
Teraz czekam na drugą z łóżeczkiem i pościelą 🙂 oby przyszła jutro

Wczoraj na Szkole R. był pokaz wózków szwedzkiej firmy Emmaljunga, spodobał mi się jeden strasznie no ale kosztuje 2800zł..ehhh jak dla mnie to za drogo. Po całym pokazie dostaliśmy torby do wózka za darmo 🙂 ale raczej wykorzystam ją na laptopa 🙂

Nikoś co do prezentu to pomysłowy ten twój mąż 🙂 Ciekawe kto miał większą radochę on czy córa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos ja sie bawilam tylko "meskimi" zabawkami 🙂 lalek wogole nie chcialam:P a Maz kupil autko bo pewnie sam sie chcial pobawic :P
Klaudia tak jak mowie na jednych dzialaja na innych nie. a w nasieniu znow jest skladnik cos jak oksycytyna i dlatego wlasnie powoduje skracanie zmiekczenie szyjki a co za tym idzie skurcze i rozwarcie 🙂 i mysle ze sex chyba jest jedna z najskuteczniejszych metod. a herbate z lisci malin pewnie kupisz w aptece albo w sklepie zielarskim albo sklep z herbatami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
my tak pozno bo bylysmy na badaniach krwi jutro wyniki tzn beda dzis ale nie ma mi ich kto odebrac
kupilam sobie tez bucisze na poprawienie humoru ale niestety mi nie poprawily 😞

nocka nawet przespana ale meczaca!!

wzielam juz ostatni fenoterol zobaczymy co sie bedzie dzialo!!!!! narazie cisza i spokoj ale ostatnia tabletke wzielam 2h temu :P

Anitek dzieki za link

Aga M ja mam na 100% cc moja mala w 36 tyg nadal byla glowa do gory i mam juz w karcie ciazy zapisana cc-boje sie jak ch...a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi tak wlasnie patrze ze masz miec porod za 21dni a suwaczek pokazuje 37+2 🤨 ktory jest prawidlowy hehe?
a co Ty taka nie w humorze dzisiaj?
CandyMonka ciesze sie ze zakupki przyszly 🙂
ja tez musze zakupic torbe do wozka ale nic ciekawe nie widzialam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ta moja torba też nie za ciekawa..dobrze, że nie musiałam za nią płacić.

W ogóle dzisiaj tak dobrze mi się spało a obudziłam się bo mi siara z cycka leciała, pół koszulki zalałam heh..dziwne uczucie tak przez sen. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh Anitka te suwaczki itd to są jakies dziwne patrz dzis u mnie na profilu pojawil sie 37 TC, a na suwaczku co innego. Ale najlepsze ze Darusia ma termin 2 dni przede mna a roznica miedzy nami na suwaczkach jest chyba 5 dni. A Dodi ma termin na 14 tego a ja na 7 ego i roznica miedzy naszymi suwaczkami to 4 dni :/

a ja juz kupilam wozek z torba 😁

Sibi nie bedzie tak zle na tym CC 🙂 Dasz rade 🙂 A i nie wiadomo co nas czeka bo czasem mozemy tak skonczyc :/ Oby nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...