Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też po jedzonku, leżę sobie i dopycham się ciastkami, zostało mi ostatnie 😞
Sibi mnie sutki bolą ale tylko jak je dotykam. Piersi mam mięciutkie, że czasami przychodzi mi do głowy, że tam wcale mleka nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś z tymi zmianami to nie tak do końca dobrze, nigdy nie dogodzisz 😞 jak pracował na na 3 to w dzień byliśmy razem i na zakupki razem wyskoczyliśmy albo zaprowadził córkę do zerówki. gdyby dzisiaj nie miał 2 zmiany to ja bym musiała lecieć na drugi koniec miasta do NFZ z papierami na refundację tego usztywnienia na rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja też mam w ciąży mega wrażliwe brodawki, a na początku ciąży jak poszłam na odkryty basen i weszłam do takiej nie za ciepłej wody to aż mnie z bólu zgięło, później było trochę spokoju ale widzę że ta wrażliwość znowu wraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulalam sie :P wcale tak duzo nie zjadlam tylko troche :P bo nie chce przeciazac zoladka bo zas bede lezec i kwiczec znowu...Kupilam sobie dzis rzezuche wiec wieczorkiem kanapke z maselkiem rzezucha wciagne 🤪 mniami :P
co do sutkow to bola :P ale co tam jakos sie da wytrzymac...Choc jakis czas temu swedzialy to myslalam ze sie wsciekne :P
Moj w piatek ma niby pomagac przy tej przeprowadzcce od 13 do 18stej wiec spoko 🙂 do kolezanki sie pokulam bo dzis ja spotkalam na parkingu i juz wyzywala bo mialam przyjsc w poniedzialek :P
no to spoko teraz posiedze z dupka jak zawsze 😁 spac mi sie chce na maxa ale nie chce sie klasc bo pozniej bedzie problem zasnac 😞
Jejkus jutro juz czwartek ja w to nie wierze jak ten czas szybko leci 😁 ale fajnie fajnie wg mnie mozesz leciec jeszcze szybciej 😁 juz chce Synusia tulic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kochane,

Ja właśnie nie dałam rady i ucięłam sobie drzemkę,taki dzień nie dało się inaczej.

Anitek,ale mi ochoty narobiłaś na rybę w sosie pomidorowym. 🙃

U nas takie pustki już na forum,nam tym z końca stycznia nie ma już kto kibicować bo sporo już jednak ma swoje maleństwa przy sobie i tak jakoś smutno się zrobiło.Ah...takie życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mycloud
jak widzisz u Nas też się pusto zrobiło, ale to zapewne chwilowo 🙂
a u Was nie ma się co dziwić, w końcu większość z Was jest już mamami a to absorbuje 🙂 A na kiedy masz termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud ja juz ryby nie rusze hehe :P tak mnie meczylo po niej :P
No pustki sie robia bo coraz mniej czasu 🙂 My tu jeszcze oblegamy watek ale za chwile jak sie zaczna porody to nie bedzie juz tak czasu siedziec :P Jejkus a Ty za chwile rodzisz ja nie wierze ze to tak szybko minelo 🙂 dopiero pamietam jak Ty bylas w 34tyg a tu dzis ja w 34 😁 Ciekawa jestem jak dlugo sie jeszcze pokulasz od soboty bo to w sobote masz sciagany pessar nie?
Martus ja tez ledwo siedze ale przesadzilam ze spaniem dzisiaj wiec sie nie klade narazie bo w nocy bedzie problem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie bo pamietam MyCloud ze mialas cos 24stycznia albo 27stycznia juz nie pamietam a teraz masz 20sty 🙂
a tak poza tym widze ze 1marca urodzona ja 2marca hehe 😁 na wypadek gdyby Olafkowi sie nie spieszylo moze bedzie prezent na urodziny choc wole jednak ok 15lutego sie rozpakowac :P
dzis moja kolezanka z pracy urodzila synka i sobie wyobrazcie ze ma juz jednego synusia i ma dopiero roczek jakas masakra...ta kobieta to juz wogole moze pomarzyc o zasiadaniu z kawka przed kompem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniła mi się data porodu ze względu na strasznie nieregularne miesiączki przed ciążą,tak naprawdę z ms.wychodzi na dziś haha ,ale przyjmując mniej więcej między 13 a 25.wychodzi na 20.Miesiączki miałam co 28dni a potem co 35dni więc dlatego tak to nieźle wychodzi.

Tak pessar mam zdejmowany w sobotę i mam nadzieję,że jak sie odblokuję to wszystko mi naraz poleci 🤪 choć dziś miałam taki skurcz ,że aj aj trwał jedyne 20sek.ale następnego nie było już i taki meksyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud no to rzeczywiscie 20sty to taka optymalna data 🙂 ja mialam co 28-30 wiec jest ok 🙂na 24luty i zobaczymy kiedy Olafikowi sie zachce wychodzic 😁 jejkus to jak Ci sciagna ten pessar to kto wiec moze tego samego wieczoru wrocisz do szpitala 😁
Martus gofry mniamiiiiii bita smietana i jagodki ech coz ja bym dala za takie papu 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja mam wszystkie składniki, nawet soczek z jagodami swojej roboty i bitą śmietanę w sprayu, ale gofrownica mi szwankuje co mnie zniechęca..

Mycloud to Ty na serio możesz się rozpakować jak Ci tylko zdejmą pessar! a szyjkę masz ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh Wy kusicielki....lody,gofry:P

Widzę,że panuje ogólne zniecierpliwienie i wielkie oczekiwanie na szkrabki 🙂
Ja też odliczam,wolę nieco wczesniej urodzic niż 25-go lutego chociaż jak ciut przenoszę i wyjdzie 3-go marca to będe miała dwoje dzieci z tego samego dnia tylko 6 lat różnicy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus Twojej szyjki 2mm no moze 4mm nic nie pobije....Jejkus ciesz sie kobieto ze mieszkasz gdzie mieszkasz bo tu by Ci nikt szwu nie zakladal tylko bys urodzila i tyle w temacie 😠
IDIOTYZM!!!
Ech gofry jejkus jejkus jak moglas :P a tak wogole to mialas sie nie opychac :P a za godzine leci program o mega otylych ludziach ktorszy przeszli na diete i na koniec programu pokazuja efekty. Wam powiem ze bylam w ciezkim szoku jak tydzien temu jedna babka wazyla 210kg!!!udalo jej sie zrzucic 19kg ja tam roznicy nie widzialam co prawda oni tak a jej maz wazyl 152kg i zrzucil 13kg. byscie musialy widziec co oni jedli 😞 ta babka 5paczek chipsow na dzien czasem wiecej i naukowcy zrobili obliczenia jakies i wyszlo ze jesli zjadasz 1paczke dziennie przez rok to tak jakby ktos wypil 5litrow oleju!!! a sobie wyobrazie ona po 5paczek dziennie plus fyrty fast foody itd...zastanawiam sie jak mozna sie doprowadzic do takiego stanu??? przeciez nie tyjesz 100kg w 2tyg tylko systematycznie...Ja gdybym widziala ze rosne przeszlabym na diete odrazu...i Wam powiem ze jak urodze mam w sobie tyle samozaparcia ze bede sie odchudzac do skutku...Nidgy w zyciu nie bylam na diecie i wiem ze moze byc ciezko ale chce wrocic do dawnej figury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...