Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie wiem czy w każdym u nas w Koszalinie na pewno.
dowiedziałam sie od styczniówki która jest w 39 tyg. i tez jest stad. ona ponoć dzwoniła na porodówke!! 😞
co jak co ale zeby nie pozwolić zobaczyć rodzinie dziecka to już lekka przesada... toć ja sie tam zasmutam na śmierć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Powodzenia więc Anitek, oby to nic poważnego nie było 🙂
Ja po tej akcji na porodówce staram się być trochę bardziej wyczulona ale i tak bagatelizuję wiele rzeczy...
Liczę na to, że rzeczywiście matka wie kiedy rodzi a kiedy to fałszywe sygnały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
od wczoraj napisałyście 40 stron ładny wynik 🙂 ale poczytam jak będę miała czas
no i kolejna noc przespana, ale to chyba przez zmęczenie, tylko ok 6 wstałam zrobić mężowi śniadanko, no i przy okazji siusiu 🙂
cieszę sie że założyłam wątek o CC bo chyba takiego nie było, a ruch sie na nim zaczął robić i wiele sie dowiedziałam i inne dziewczyny chyba też 🙂
możliwe że jutro już pojedziemy na Ślask i w weekend do Czech trochę pozwiedzać 🙂 może być super oby już nie padał ten paskudny śnieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

od wczoraj meczy mnie rwa kulszowa na jakis czas miałam spokój a teraz znowu 😠 nie moge sie przekrecać w nocy 😞

dzis postanowiłam spakować torbę do szpitala ale mam jakies opory wogóle mi sie nie chce


a dlaczego porody rodzinne odwołane??

a ja własnie dowiedziałam sie ze kobiety które urodza dzidzie w tym roku dostana śposzki od pani Prezydent Miasta
http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/spioszki-wyborcze_125767.html

wiec mamy z Wawy szykuje nam sie niezły prezent :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to na pewno nic groźnego, mnie od 3dni całe podbrzusze boli tak ja by mięśnie i czasem w psitce coś zakuje, ale lekarz mówił że dzidzie juz tak mocno naciskają juz w to miejsce, ze tak już to będzie
a boli mnie to tak mocno że ledwie chodzę a najbardziej jak ubieram buty i wchodzę po schodach,też myślałam że to coś groźnego , ale po wizycie u gin. nic sie nie dzieje szyjka w porządku i łożysko też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
widzę że piszecie o tych wkładkach do pieluch, otóż to są takie cieniutkie płaty materiały, coś jak fliselinka i wkłada się to żeby wyjąć jak dzidzia zrobi kupkę w świeżą pieluchę, te wkładki zatrzymują po prostu to co gęste i pielucha uratowana ale czy to jest jakieś takie fantastyczne to nie powiem , zresztą nie jest drogie więc może każda z was spróbować i ocenić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to akurat nie jest dokonczone bo w srodku nie ma bezowej karteczki z wierszykiem i danymi odnosnie godziny i miejsca ślubu

gilotynke kupiłam w empiku ale pewnie mozna kupic w każdym innym papierniczym Zrobiłambym zdjecie gilotynki ale nie moge jej znaleźć

a oto zaproszenie [img size=196]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00197.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, byłam na tym posiewie, w poniedziałek do odbioru i kolejne 30zł poszło ot tak sobie, ehh..

Mam nadzieję, że z Naszym Anitkiem będzie wszystko dobrze, ciekawe jaka jest przyczyna tych jej bóli?

Iwiokej to ile masz kilometrów do przebycia na ten Śląsk? uważaj kobitko na siebie jak będziecie jechać!

Kikos też biorę się za torbę do szpitala, bo u mnie to już nie przelewki, w każdej chwili może mnie chwycić, starcha mam jak nie wiem..

Klaudia spokojnie z tymi zaproszeniami, jeszcze sporo czasu Ci zostało 🙂 ja miałam zwykłe za 1,60zł, były skromne ale jak dla mnie bardzo eleganckie, jak znajdę to Wam też pokażę 🙂

Kupiłam Małemu ceratkę do łóżeczka, szamponik Bambino i takie słodziachne buciki, zaraz Wam je wkleję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej no i lekarz ma racje. Teraz juz Dzidzia ma naprawde malo miejsca w macicy i kazdy wolny zakatek chce wykorzystać 🙂
No a prawda jest taka ze jedną boli a druga nie boli wiec to wszystko zalezy od organizmu 🙂

Kikos a powiedz mi te kartki kolorowe i serduszka i jeszcze ten wklad to gdzie kupowalas ? Bo ja z checia sama bym zrobila ale nie wiem jak to wyjdzie bo odrecznie bym nie chciala pisać 🙂 no a w sumie chcialabym kupic ladny sztywny papier i na kompie wyrukowac, zwinąć w rulonik i wstazką obwinąc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te kartki ozdobne kupiłam w jakies hurtowni czy sklepie z papierami (ja szukałam w necie gdzie i najblizej domu mozna kupic) bo oni sprzedjaą takie duze arkusze ale moga Ci przyciąć do takich rozmiarów jakie chcesz

a ta w srodku karteczke to drukowałam tekst na drukarce i przyklejiałam klejem no i gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 napisał:
Hm no to super 🙂 Wklej jak mozesz 🙂

Ja zobacze czy bym wszystko dostala :/ bo jak nie to szkoda sie bawic i lepiej zamowić na allegro 🙂


no mozna zmaówić ale robienie tego to dla mnie było frajda zwłaszcza ze lubie robić takie plastyczne rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to buto-skarpetki Igorka 🙂 za jedyne 4,90zł 🙂 aby trochę zdeformowane, bo były wciśnięte jeden w drugi 🙂 [img size=389]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN4314.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...