Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikoś też właśnie słyszałam, że lepiej jak natną niż krocze ma samo pękać, i że robią to podczas skurczu..

Mona niezłe sny, mnie dziś moja mama obudziła dzwoniąc do mnie czy czasem nie urodziłam, bo jej się śniło że babcią w nocy została 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to jest z tym kroczem nacina je lekarz czy położna, bo moja kumpela jak rodziła, to jej położna powiedziała, że jest przeciwna nacinaniu i jej nie nacięła. Kolezanka urodziła dzidzię 2600 i nic nie pękło, ale później jak rodziła łozysko, to niestety troszkę pękła, ale miała chyba tylko 3 szwy.
A że nacięcie nic nie boli też słyszałam, ze czuje się tylko takie uszczypniecie 😉
No i potwierdzam, że najgorsze jest to jak pęknie krocze w kierunku odbytu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej gorzej jak peknie...
Nikos popatrz na post pierwszy chyba ze przez pomylke :P edytowalas to co Aaana pisala a od siebie nic nie dodalas i tak mysle ze przez to pomiane zrobilas i tyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że czuję Synusia tak bardzo nisko jak nigdy wcześniej, boję się że On chce już wyjść. Jeszcze to co dziś u gina usłyszałam działa chyba na moją psychikę. Nic, muszę poprostu mocniej nogi zacisnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja tez wkrerki mam jak Maly sie nie rusza dluzej albo jak np rusza sie tak mocno i agresywnie wrecz...ze ja juz mysle ze krzywda mu sie dzieje 😞 ale najwidoczniej sie tam wygodniej uklada 🙂 musimy myslec pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama jest w domku, ale widzę że kiepsko znosi czekanie za wynikami.. mają być w piątek przy okazji wizyty kontrolnej i ściąganiu szwów.. Jak będzie źle (czego nie przyjmuję do wiadomości), zostanie skierowana od razu na radioterapię, już ma nawet wszczepionego profilaktycznie chipa w pierś..

Mona zgadza się wnusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus wszystko bedzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 musi byc 🙂
Mona tak ma byc :P
pozytywne myslenie 🙂
Kochane ja uciekam 🙂
zycze Wam spokojnych przespanych nocek i malo siusiu i rzadko :P hehe :P
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś musi być wszystko w porzadku z mamą, trzymam kciuki.

Mój tato za to jedzie w czwartek nie wiaomo na ile do szpitala do Wrocławia właśnie na radioterapię, ma raka złośliwego, dowiedziałam się bedąc w 5 mies. ciąży miał wtedy operację, a teraz ma jechać właśnie na radioterapię, nie chcę nawet o tym myśleć co dalej będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś nogi zaciskam mocno 🙂 a Twój net gwarantuję, że nie chodzi wolniej niż mój iPlus, całe szczęście umowa nam się kończy i już myślimy o jakimś szybszym łączu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona nie wiedziałam, trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło, czego naprawdę ze szczerego serca życzę Twojemu tacie!
Ja dowiedziałam się, że mama ma guza na piersi na samym początku stycznia (całkiem niedawno) przed samym jej pójściem do szpitala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikoś dzięki 😘
Widzę, że chyba każdy net z plusa, orange i ery chodzi do d...y 😉 , lepsze sa jednak stacjonarne, ale nie każdy moze sobie załozyć, skolei bezprzewodowy wygodniejszy, ale nie zawsze działa jak trzeba 😉 Ja pamiętam, że jak miałam z plusa, to działał nie najgorzej tam gdzie był zasięg w telefonie, ale gdzie zasięg zanikał, to net też nie chciał chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...