Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dodi a próbowałaś tableteczek Maalox na zgagę? Jak dla mnie rewelacyjne.

Anitek ale te gaciory też takie wielgachne nie mogą być, żeby Nam się dobrze podkłady trzymały. Ja dokupię M/L i tyle, będę miała i większe i mniejsze, któreś napewno będą dobre.

U Nas w szpitalu nic dla dzidzi nie trzeba brać, oprócz pieluszek i chusteczek nawilżanych, ale jeszcze się upewnię.

Oki uciekam powoli się szykować, bo muszę jeszcze listę z pytaniami do gina zrobić 🙂 żebym nie zapomniała znowu zapytać o połowę rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja na liscie mam recznik ale to dlatego ze bedzie kapiel przed wyjsciem do domciu choc oczywiscie pytaja sie czy chcesz...
no wiem ze najlepiej nie myc bo dzidzia ma ta maz swoja ale wiecie jak to jest 😉
czuje ocet i mam ochote na cos z octem ale nie wiem skad ocetm skoro nie mam nic w domciu z occtem 😁 🤪
Z koszulka w sumie nie glupi pomysl hehe ale w sumie te wszystkie co ma Moj Maz byly straaasznie drogie mowa tutaj o 100-180euro bo on tam jakies oryginalne kupuje z autografami i pierdolami jakimis a co jak sie nie dopierze hehe :P choc kurcze Mariusz to twierdzi ze to porod Jego pierwszego Synusia i juz chodzi jak nakrecony :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus wlasnie u mnie w szpitalu tez niby sie nieczeg nie przynosi tylko pieluszki i chusteczki ale cholera ich tam wie
i rowniez nie mozna miec majtek ale no sorry jak mam chodzic ;/

a ja wlasnie wcinam chrupki czekoladowe z mlekiem i bita smietana - mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym posmigala na saneczkach albo na worach z sianem 😁
Dodi jesc musisz Kochana bo i Ty i dziecko potrzebujecie tego...Poradz sie lekarza w sobote co masz brac na ta zgage bo rzeczywiscie mozna oszalec 😞
Martus moje podklady sa przyklejane i maja skrzydelka wiec sie nie martwie 🙂
Daj znac po wizycie co tam slychac 🙂
a ja mam brzuch jak kamien 🤔 i boli mnie troche podwozie i sama nie wiem od czego...ja tez uciekam sie polozyc na troszke i mam nadzieje ze mi przejdzie... aaaa i znow ta kosc pochwy sie odezwala bo ostatnie 2tyg bolalo ale tak jakos mniej a teraz znow boli 😠 no coz Kochane jeszcze troszke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm tez bym frytaski zjadla 🙂

Anitka a moze aby nie brać jego super koszulek kup jakas tania nie oryginalną i zrob mu niespodzianke 🙂 Napewno sie ucieszy a kto wie moze pozniej w antyrame wlozy i powiesi na lozkiem 😁 🤪 Pomysl masz swietny, Moj maz akurat nie jest zapalencem na pilke nozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARTUS malox mam ale w mleczku, pomaga na troche.
Dla mnie lepiej do picia, bo reni to taka mała ta tabletka ze ją wysse i nic nie czuje hehe

U mnie tez nie kapią od razu , ale każą wziasc reczniczek, moze tez na potem, a biore 5 tetrowych i 2 flanelki ze soba dla Julci.

A ile bierzecie pampersów, bo u mnie napisali kilka, wiec wlozylam 25 sztuk, sluchajcie jak to torby wlozylam wszystko co na liscie to mi sie nie dopina, a jeszcze musze tam reczniki wcisnąc , szlafrok i kosmetyki, chyba se to w dupkę wsadze 🙂:P bo mam spora torbe a juz brak miejsca, przez te podkłady porodowe bo są WIELKIE JAK NAMIOTY !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia tez juz o tym myslalam :P chyba ze wykopie z szafy jakas starsza 😁 bo On te koszulki juz kupuje od kilku lat 😁 i ma rozne chyba ze wybiore jakas czarna 😁 poryje u Niego w szafie i zobacze co On tam ma 😁 bo te drogie to ja wiem ktore to sa...uciekam Kochane bo brzuch mi zaraz odpadnie 😞
do spisanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam pojecia jak z praniem tych rozkow Dodi ale ja ubieram w poszewke kocyk 🙂( słyszałam ze rozki sa niebezpieczne i ze sa sztywne ze nie czuc dziecka słyszałam o kilku przypadkach ze dziecko sie wyslizgneło... ehh wiec ja zaoszczedziłam co prawda nie sa jakies drogie ale wole kocyk 🙂 moje dwie siorki tez tak robiły i było gucio 🙂 ale to juz do was wybór należy drogie mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek połóż się!

Dodi ja mam 3 rożki 🙂 nie wiem po co tyle ale jakoś się tak nakupiło 🙂 dwa takie właśnie jak kołderka i jeden polarowy - wszystkie wyprałam w automacie, wywirowałam na 1000 obrotów i nic się z nimi nie stało 🙂 a nie były jakieś super drogie więc też niby je szlak mógł trafić. Teraz już są wyprasowane i czekają na Igorka 🙂

A podkłady też mam takie przyklejane, ale jednak jak w tych dużych majtach to zawsze gdzieś tam mogą się poprzekręcać więc wolę jeszcze dokupić mniejsze siateczkowe majty 🙂

Oki, teraz to już naprawdę spadam bo na wizytę do gina na końcu nie zdążę a nie wiem jak tam z miejscami do parkowania auta..
Do późnej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w przerwie na papu zerkam do was bo za sprzatanie sie wzielam i troszke sniegu odgarnelam delikatnie bo smieci nie moglam nawet wyniesc. 😠 Ale tylko troszke reszte maz machnie jak wroci.

Dodi ja mam taki jak ty rozek bo pamietam jak wklejalas zdjecie tylko ma inne kolorki i tez nie wiedzialam jak go wyprac bo nawet metki nie bylo. Ale wypralam go normalnie w 40 stopniach w pralce i nic mu sie nie stalo 😁 Nawet dalej jest sztywny czyli nie rozni sie po praniu z tym ze ladnie pachnie 😉 Wiec spokojnie.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh to smacznego mamusie
a i dziekuje za kolejny oklask 🙂

mam juz wypis ze szpitala:
"Ciąza zywa pojedyncza.Polozenie plodu podluzne miednicowe.Akcja serca plodu widoczna.Ruchy plodu widoczne.Lożysko o II stopniu dojrzalosci umiejscowione na scianie tylnej w dnie.Ilosc wod plodowych w normie.
BPD- 8,74= 35,2
FL- 6,78= 34,6
AC- 28,97= 33,0
MASA płodu 2332g
Morfologia WBC 7,6 RBC 3,32 HB 9,9 HCT 29,7 PLYTKI 138 "
no i tyle :P morfologia to mi za wiele nie mowi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przespałam się chwilkę, ale coś mnie teraz głowa boli i to coraz bardziej 😞

co do majtek jednorazowych to ja mam paczkę 6 szt. mam nadzieję że będę mogła ich użyć bo jak ja rodziłam to nie wolno było mieć majtek i jak później rodziła bratowa to też.

jeśli chodzi o rożki to w szpitalu dzieciaczki cały czas w nich leżą z tym że te szpitalne to nie na rzepy tylko wiązane, więc bezpieczniejsze a z tymi na rzepy to trzeba faktycznie uważać żeby dzidzia nie wysunęła się 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...