Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To pewnie o te same badanie chodzi Klaudia. Jedyne co mnie wkurza to dostalam wczoraj takie tablety dopochwowe. Lekarz mowil ze wszystko u mnie jak najlepiej i ze nie sa one obowiazkowe ale ma je akurat i mi je dal. To na 6 dni zeby przed porodem sie szyjka wyczyscila czy cos nie wiem jak to powiedziec i wszystko bylob ok. gdyby nie to ze wczoraj juz wzielam pierwszy raz przed snem bo bierze sie je na noc i mam tak sucho w pochwie ze do teraz ta tableta mi sie nie rozpuscila!!! 😠 Masakra jakas i chyba je odrzuce. Nie bede sie tak meczyc bo mam wrazenie ze mi ona tam wszystko zastopowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Pozdrawiam w pozycji horyzontalnej 😉 Muszę się oszczędzać, żeby dotrwać przynajmniej do końca 37tc. Przytrafiła mi się już noc na porodówce z piątku na sobotę. Miałam skurcze co 2-4 minuty trwające najpierw ok 30s a po 4h już ponad 60s. No ale jakoś tak czułam, że to jeszcze nie to. Jednak wypadało pojechać do szpitala, żeby to sprawdzić. Okazało się, że mojej szyjki już prawie nie ma!! główka przyparta!! Szok normalnie. Jeszcze w ciągu dniach biegałam na obcasach po sklepach, zjeździłam pół miasta a tu nagle takie coś. No i trochę za wcześnie...
Na szczęście od 3 w nocy skurcze zaczęły być mniej bolesne i rzadsze no i się wyciszyło. W każdym razie to była dobra szkoła. W ostatnich dniach robota w domu na całego - pranie, prasowanie, dopinanie na ostatni guzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia...Ona pókim co radzi sobie z chłopakami bo jest na etapie..chłopak -wróg 🙂 Chodzi w przedszkolu jako jedyna dziewczynka na Jujitsu i ma do "bicia " 10 chłopaków:P
nooo i w domu ma kolejnego ... walczy z tatą na dywanie bo tatuś tez ćwiczy Jujitsu woohoo:
Mnie z uwagi na ciąże nie groźne jeszcze ich chwyty i ciosy:P

Dudasia to chyba będziesz pierwsza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale sobie w końcu pospałyśmy, wczoraj sie położyłam o północy, ale jak tylko przyłożyłam główkę do poduszki tak sie obudziłam przed 6 bo wstaje męzowi śniadanko zrobić, a o mały włos bym zaspała, ale zostawił lampkę zapaloną więc chyba ona mnie obudziła, a zazwyczaj budził mnie jego budzik, a czasem nawet przed budzikiem już nie spałam , ale się cieszę że już dzisiaj nic mnie nie męczyło, ale muszę przyznać że poszłam spać bardzo głodna, bo bałam sie cokolwiek jeść wieczorem żeby znowu nocy nie zawalić:?(
jak zostałam sama to poszłam spać i tak do 11 spałam bez żadnej pobudki 🙂
małą ostatnio dużo się wierci tez to mnie niepokoiło,ale szyjka sie nie skraca, tętno w normie wiec jestem spokojna,
pytałam ginki czy mi USG zrobi a ona że na kase chorych są tylko 3 USG w czasie ciaży- szok
ale mam jąw nosie nie martwie sie nią, ale nie zmienię na tym etapie ginka, najwyżej pójdę prywatnie jeszcze raz, ale niestety ona i on dyżurują w innym szpitalu co mam rodzic bo ja mam 2szpitale do wyboru
popytam jeszcze na forum dziewczyn co już urodziły jak one miały przeprowadzone CC , może faktycznie czekają na pierwsze skurcze, bo jak byłam kiedys prywatnie to tez mi ginka mówiła, że najlepiej robić CC jak są pierwsze skurcze, ale mnie to nie przeszkadza, w moim przypadku chodzi tylko o to żebym nie parła, bo wtedy jest największy wysiłek
Titinka 100 lat!!! i bezproblemowego porodu i zdrowej dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wrocilam :P
Titinka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dzwonilam wlasnie do ginka i on mi ten wymaz robil rowniez pod katem paciorkowcow i innych swinstw i tylko wlasnie wyszlo przerost naturalnej flory bakteryjnej. Mowil ze jesli bym chciala to moge zrobic sobie wymaz w 37-38tyg ale on twierdzil ze nie musze bo przez cala ciaze zadnych problemow nie mialam z bakteriami. No chyba ze mialabym jakies pieczenie lub swedzenie no to wtedy wymaz trzeba zrobic.
Dudasia to juz masz przedsmak 😁
Darusia do Ciebie oklask powedruje popoludniu bo dalam Sibi z rana 🙂
Andzia ja od 36tyg wizyty mam co tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no obok mnie nie bedzie Mariusza bo tak postanowiliśmy ale nawet gdyby chciał to by nie mogł bo porody rodzinne sa wycofane do odwołania ze wzgledu na grype...
patrzcie jakie fajne stronki znalazłam 🙂
http://niemowle.onet.pl/pl_PL/swf/discovering/discovering.php?homeenv=H0&gameenv=G1&title=Whats%20going%20on%20out%20there tutaj zachowanie dzidzi w brzuszku
a tutaj jak widzi po urodzeniu 🙂
http://niemowle.onet.pl/pl_PL/swf/discovering/discovering.php?homeenv=H0&gameenv=G1&title=Whats%20going%20on%20out%20there
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane bylam z kolezanka w szpitalu i wiecie co??? jestem w szoku...tutaj przy CC moze byc Maz lub partner itd...
SZOK 😲
tylko nie moze go byc przy podawaniu znieczulenia ale jak juz znieczulenie zadziala to wpuszczaja go na sale i normalnie siedzi sobie obok i moze trzymac za reke...
tyle ze jest taka kurtynka przy pasie ze nic nie widzi tak samo jak i rodzaca a po porodzie normalnie dziecko pokaza itd 🙂 niesamowite 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia tu tez jest rygor ze wzgledu na swinska grype ale przy porodzie partner moze byc...to taki wyjatek...
dziwne ze w szpitalu w PL nie pozwalaja 🤨 ja bym chyba tam nie rodzila hehe :P jesli ktos chce miec partnera przy sobie i to np pierwsze dziecko itd to taka lipa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia wariacie zostaw swoja pochwe w spokoju :P a w szczegolnosci szyjke... pierwsze slysze zeby lekarz kazal cos takiego robic 🤔 jeszcze sie nabawisz jakies infekcji. Czekaj sobie spokojnie na swoja kolej i nie wkrecaj sobie nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
wyrzuciłam brata z pokoju mam na chwilę kompa dla siebie sasa 🙂

Moja kumpela dzisiaj w nocy urodziła córeczkę, najpierw termin miała na 24grudnia, potem wyszło jej że mała może przyjść na świat nawet 4 stycznia a w końcu urodziła 11 🙂 heh biedna się naczekała. Malutka ma 3530gr i aż 56cm 🙂 no ale to był juz prawie 43tydzień hehe

Anitek w UK tez tak jest z CC, mój kolega był przy całym CC swoich bliźniaków 🙂 Mocne nerwy musiał mieć biedaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ponownie dziewczyny 🙂

tak patrze czasem na styczniówki i jeszcze sporo dziewczyn nie rozpakowanych 🙂 niektóre nawet w 40 tyg, kurde tak mysle ze jak moja mała bedzie taka uparta i musialabym wytrzymac jeszcze do 14 lutego to jakas masakra 😞

poprałam reszte czapeczek, niedrapek, i posciel, zrobilam małej swoja pułeczkę w szafie 🙂
i jeszcze troszke pieluszek mam do prasowania, ale narzie leze strasznie meczy mnie zgaga, wlasnie wypilam mleczko moze przestanie tak bardzo dokuczac.

Co do porodu, u nas rodzinny jak najbardziej TAK, i przy cesarce tez mąż moze byc tak na takiej samej zasadzie jak u Anitka jest jakas kurtynka.

Ide wlosy w miedzy czasie wysuszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CadnyMonka gratulacje dla kolezanki 🙂
Iwiokej Darusia nie chce Mariusza przy porodzie wiec ma problem z glowy :P
Moj Mariusz bedzie 😁 i sie zdziwi jak bede rodzic w koszulce "Liverpool" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane,
ale dziś miałam piękną przespaną noc, życzę sobie takich częściej i Wam też 🙂
Titinka sto lat ! Pomyślnego rozwiązania!

A ja na 16:20 zasuwam na wizytę do gina, ciekawe ile Nasze Kochane Maleństwo już waży 🙂 ?

Darusia głowa do góry, wiem że im bliżej to więcej nerwa mamy, a to dlatego, że stoimy przed nieznanym! łap oklaska 🙂

Przyłączam się do postu Anitka skierowanego do Klaudii - samodzielnej badaczki swojej pochwy - daj spokój, żebyś tam czegos sobie nie nabroiła!

CandyMonka super, że Twoja kumpela ma już dzidzię przy sobie, ja też już chce Synusia tulić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...