Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Martus podklad mozesz nalozyc i ustek pomalowac ale uwazaj zebys oka nie nacierala bo to moze pogorszyc sprawe. Zapytaj czy moze uzywac jakis kropli. No ale tak jak mowie to albo to jest jeczmien albo wlasnie zatkanie sie kanalika. Mnie to zaczelo bolec tak nagle w nocy...Mysle ze jeczmien sie troszke wybija dluzej a do tego moze pozostac na oku nawet do 2miesiecy 😞
a te krople to byly na literke "b" i tyle pamietam 😞
Hahaha no tak robi sie erotycznie hehe :P ale samemu to nie to samo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Titinka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂
Jejuś dziewczyny jaka pogoda 😞 nie można chodzić , chodniki nieodśnieżone, a jeśli po ulicy jechał plug to wszystko zepchnięte na chodnik, normalnie masakra, nie mam pojęcia jak zrobić zakupy pozostałych rzeczy dla dzidzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio zalezy o ktorej poszla ta paczka moze byc dzis albo jutro rano 🙂
no i prosze foteczki wrzucic 😁
Martus co do filtra to on musi byc mocno zakrecony 🙂 moze Maz sobie poradzi z jego odkreceniem 🙂
Bob no wlasnie Mama mi mowila ze wczoraj wogole do pracy nie dojechala musiala zawrocic bo wszystko zasypane...ale jaja 😁
a tu snieg byl jeden dzien 😞 a teraz leje i wieje i to tak konkretnie ze zanim doszlam z auta do szpitala bylam mokrusienka...
i wlasnie zaczelo nam kapac z balkonu!!! 😠 😠 😠 😠 😠 naprawiali to jakies 2miesiace temu!!!!!!!!!!
teraz tak patrze ze podloga przy oknie morka 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprostuję sobie włosy i będę mrugała zalotnie, to wystarczy zamiast make-up-a:P

Bób masz rację, chodniki i ulic wyglądają okropnie, podejrzewam, że władze miasta są za to odpowiedzialne i jak zwykle za wiele w tej kwestii nie robią, bo nie ma funduszy.. a śnieg powinien być ładowany na przyczepy i wywożony poza miasto, a nie breja taka że nawet nie ma gdzie auta zaparkować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po zakupkach cala happy 🤪 mam juz pieluszki i reszte potrzebnych rzeczy!! juz moge torbe zamknac :P

Kikos wszystkiego naj naj naj....... lepszego!!!!!!

Klaudia nalezy ci sie oklaska za tego benka ale jeszcze dac nie moge bo Darusia dostala :P
moje fikusy staly na oknie (wschod) wlasnie w temp ok 26 stopni ale jak sie okno zepsuło to chyba troszke zmarzly ;/ i chyba zapomnialam o podlewaniu ale teraz przynajmniej wiem

haha Anitek tekst rewelacyjny!!! :laugh: :laugh: dobrze ze juz mozna sie podniecac :P

ja sie we czwartek z moim poprzytulam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku nie było mnie pol godzinki i juz kilka stronek do nadrobienia 🙂
dziekuje tym co mi dały oklaski:*:* 😘 dobrze ze jest to forum przynajmniej wy podtrzymujecie na duchu 🙂 CandyMonka jak kurier to mysle ze jutro ostatnio tez zamawiałam kurierem i dostałam na drugi dzień 🙂
a takw ogole to teraz w tych ostatnich tyg mam takie zachcianki jak w pierwszych... teraz zachciało mi sie naleśników z twarożkiem na słodko mm 🙂 dzis chyba zrobie na podwieczorek a na dniach znow upichce wspaniałe jabłuszka pani Anitki hihihi;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ciiii..odgadłaś moje ciche intencje he 🙂

a w paczuszsce będzie :
Wkładki laktacyjne Bella, super chłonne.
1szt. cena 6,99zł

Kolorowa Wanna wanienka Prima Baby 84cm. w kolorze różowym 1szt. cena 19,99zł
Pieluchy białe tetrowe tetra 70x80 10 szt. cena 14,90zł


Patyczki dla niemowlat Dzidziuś 1 opakowanie cena 3,99zł

Podkłady Higieniczne Seni soft 90x60 1opakow. 7,99zł

Pieluchy, pieluszki kolorowe flanelowe 70x80 5sztuk 17,95zł (3 sztuki wzór 54, 2 sztuki wzór 3)
Majtki poporodowe rozmiar L BabyOno 1 opakow. 6,20zł


EWA Śliczna koszulka niemowlęca rozm.56 kroszetka 3szt. 28,47zł kolor zielony

NIVEA chusteczki Soft&Care63szt.+pudełko 1 opakowanie 13,99zł

Pielucho Ceratki polska flanela kolorowe ( coś dla dziewczynki-rózne) 2szt. 13,98zł

Duży gruby podkład ceratkowy, ceratka na materac 2szt. 7,98zł

Śpiochy Śpioszki Dinuś kolory EWA r.56 3szt cena 33,90zł kolory: zilono-żółty, żółto-niebieski, morsko-żółty

fotek niestety nie mogę jeszcze wrzucać do poniedziałku ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane nie wiecie jak to jest???? zima jak zwykle zaskoczyla drogowcow 😁 😁 😁 😁 😁
CandyMonka ale lista ulala 😁 no ale juz masz kupione i spokoj 🙂
ja czekam az koszule wyschna zeby je dopakowac do torby i juz jestem spakowana aby czekac do 37tyg i moge rodzic 😁
Sibi jak text??? ☺️ bo ja juz sie pogubilam hehe :P
Darusia ciesze sie ze jablka smakowaly 🙂 ech zjadlabym sobie nalesniki z twarozkiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy po przerwie 🙂

Bylismy sie przejsc troche, polazic po sklepach 🙂
A teraz czekam na pyszną rybkę z ziemniaczkami i suróweczką 🙂

Co do porodu rodzinnego to w Pń jak najbardziej porody rodzinne nie są wstrzymane, tylko odwiedziny na oddziale. Wiec sie nie martwie bo Maż bedzie ze mna 🙂 Zreszta On by mi nie wybaczyl gdyby miało go zabraknąc 🙂

Ja tez mam 7 szt gaciochów poporodowych.
Wlasnie babeczka w sklepi mowila mi ze mozna kupic takie wkladki do pieluszek dla Dzidzi i wtedy nie trzeba zmieniać pampersa tak czesto tylko samą wkladke. Musze sie zorientowac co i jak 🙂

Monka ale zrobilaś zakupy 😁 Super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ten o tym ze masaż krocza moze wywołać podniecenie - juz go teraz nie odnajde!!
tez chcialam zrobic te jablaka ale moj nie lubi cynamony i postanowilam ze poczekam do weekendu jak juz minie okres ochronny i wtedy zrobie i bede sie opychac :P

jesli chodzi o zime moi rodzice nie maja pradu-a przez to wody,ogrzewania,tv itd!!! i moja mama o kulach!!! masakra tak mi jej szkoda!!!!
wczoraj skonczyla prasowanie dla wnuczki i w nocy wylaczyli prad bo sa przewody pozrywane :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja krocza sie bede masowac niech sie dzieje co ma sie dziac i juz. :P

Ja mam 7 sztuk majciochów ale u mnie w szpitalu zabraniaja ich nosic wiec bede kamuflowac, a do obchodu najwyrzej zdejmę.

Mi w torbie jeszcze brakuje kilku rzeczy, miedzy innymi reczik chce kupic sobie nowy kapielowy i mały, noi mysle jeszcze nad normalnym recznikiem dla Julki bo szkoda i brac do szpitala okrycia kapielowego za 50 zł , tym bardziej ze jak po urodzeniu bedą wycierac małą to moze potem sie nie doprac wiec wole kupic miekki reczniczek zwykły dla niej do szpitala,
zabieram tez pomadkę do ust, i wodę w sprayu do twarzy, takto juz wszystko mam oprócz tych reczników.

Ja nie moge patrzec na jedzienie, przez zgage, zjaadłam 2 kanapki tylko rano i nie moge wytrzymac juz 😞 tak piecze cholerstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu znowu zakupowo 🙂 też po wizycie wskoczę do sklepu, bo chcę kupić pojemniczki na mąkę, cukier i takie tam..

Same awarie, u mnie pralka, u Anitka taras, a najgorzej u Sibi rodziców - prądu brak więc od razu wszystkie media szlak trafia.

Ja tych gaciorków poporodowych mam 7 szt, ale w rozmiarze L/XL, przyglądałam się im i muszę kupić sobie jeszcze rozmiar mniejsze, bo te są dużo za duże jak nam mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi biedna ta Twoja Rodzinka 😞 ech no zima jest ostra w PL tego roku...
co do masowania krocza no tak mi sie napisalo o tym podnieceniu hehe ☺️
Ja wlasnie zapakowalam reczniki ale jeden jest zielony a drugi zolty ale tutaj po porodzie dziecko wycieraja ich recznikiem i nie kapia wogole...dopiero kapia przed wyjsciem. Dziwne to troszke dla mnie no ale coz.
Kurcze a mi caly czas chodzi po glowie czy rodzic w koszulce "Liverpool" i nie wiem :P czy nie wyjde na glupola hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 3 pary gaciochow takich z siateczki (wygladaja jak... kawalek scierki :P) - wielorazowki ktore mozna prac a jutro chce kupic jeszcze kilka bawelnianych takich wyzszych zeby mi rany nie urazalo :|

ja wlasnie nie wiem czy mam zabrac recznik dla dziecka do szpitala 🤢 musze sie zapytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi biedna Ty z ta zgaga 😞
ja wlasnie galoty kupilam tez wielkie :P chyba rozmiar 42 jak sie nie myle :P ale to dlatego ze mialam powiedziane ze nie moze byc nic co uciska brzuch...wiec wolalam wziasc wieksze zeby mnie zadna gumka nie uciskala w brzusia.
a z tylka nie spadna raczej 🙂
po porodzie zreszta watpie ze bede miala ochote zakladac na siebie cokolwiek :P no ale na golasa biegac nie bede hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek załóż koszulkę 🙂
dobrze, że nie myją u Ciebie dziecka. Dziecka po porodzie nie powinno się myć właśnie przynajmniej przez 24h 🙂

Ja do szpitala nie biorę ręcznika dla małej tylko kilka pieluszek flanelowych, tak jest napisanie na stronie mojego szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez nie mozna w szpitalu uzywac tych gaciochow tylko sama wkladke no ale jak ja mam chodzic z sama wkladka i zaciskac nogi wrrrr a do obchodu tez bede sciagac 🙂

Hm a ja bym wypraktykowala to masowanie krocza ale jakos dziwnie skomplikowane mi sie to wydaje :/ Hmmm

Sibi współczuje rodzicom ! Ehh oni w tej TV to juz tak mowia ze tak zima i wogole ale kurcze no w koncu mamy zime a nie lato a tu afery ze sniez ze mroz :P Eee no jak zima to zima niech te Dzieci cos maja z niej.. Bo za moich czasow to byly jeszcze zimy ...
Swoja droga pojezdzilabym na sankach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...