Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak czytam i analizuję co tam jest napisane, i wszystko fajnie wygląda, ale właśnie co w momencie gdy będziemy chcieli gdziekolwiek wyjść? Się zobaczy jak Mały będzie na świecie..

Szew to raczej nie puścił, bo to byłby inny ból, to te kości pipkowe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja przez to nie chce sie w to bawic. Bo np Mala byla chora i wtedy kumpela nieco odpuscila i sobie wyobrazcie ze juz po 3dniach totalnie wybitna z rytmu i od nowa musiala sie starac....ja nie jestem typem czlowieka ktory lubi byc uwiazany z takim czyms...to wlasnie troche mnie irytuje w tym. Tak samo jak ostatnio wpadli do Nas i wiesz po 1,5godz sie juz pakowali do domu bo Mala za 15min musi dostac mleko...takie to dla mnie troszke dziwne...
nie ma takiej swobody ze mozesz gdzies isc zapakowac wszystko z soba i sie nie martwic tylko sie cieszyc zyciem.
Martus kosci to mnie tak bola ze jak wstaje to mam problem chodzic i dopiero puszcza troszke jak rozchodze bardziej...
a w nocy to juz kilka razy mi cos szczykalo jak sie przewracam z boku na bok i boli to strasznie ale przechodzi. Moze Ci sie cos naciaglo i stad ten bol 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie nie moge doczekac o takiego widoku :P
to akurat Moj z siostrzenica 🙂 [img size=246]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Mariusz_z_Blanka-3216881e794de0b6ed9eb9ec23070032.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałam, że z jednej strony jest to bardzo wygodne dla dziecka (bo jednak wie co go czeka) i wygodne dla rodzica, bo wie czego w danym momencie spodziewać się po dziecku.. ale na dłuższą metę to nie jestem pewna w 100% czy to takie dobre.
Uciekam bo tata przyjechał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie skonczylam ogladac film i Moj juz wrocil 😁
wlasnie jem pomelo mmmmm pychotki :P
rzeczywiscie cos spokojnie dzisiaj...
Ciekawe jak tam Dodi bo wogole dzis nie zajrzala.
Darusia zebys sie nie przejadla tymi jablkami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo puściutko...weekend 🙂
U mnie od rana bieganina,zakupy,sprzątanie,rozbieranie choinki,miałam robić gyrosa ale już siły nie mam 😞
Troche sie chyba przeforsowałam bo pitka mnie rozbolała,mały pchał na dole i chyba jakis nerw uciskał bo ciągałam za sobą lewa nogę...ehhh gruba a do tego kulawa 😞
Idę pod prysznic i niech małżonek masuje 🙂
Odpoczywajcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie zajrzałam bo po lekarzu bylismy u kolezanki, potem obiad i do drugic znajomych.

Jestem zla na mojego gina, dzis podpadł, usg nie zrobil, nie zbadał mnie nawet na fotelu, szyjki nie sprawdzil, tylko cisnienie i na wage, wyniki krwi i moczu ok, nastepna wizyta dopiero za 2,5 tyg- 2 lutego nie wiem co mu odbilo,mial chyba poslizg w pacjentakch i jakos na szybko wszystsko, wiec nic nie wiem 😞 sprawdzil tylko czy serducho bije na usg na sekunde i koniec.MASAKRA 😞
luteine i nospe kazal odstawic za tydzien, cos czuje ze nie wytrzymam do tego 2 lutego ale cóz .

Buziaki i do spisanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie dzis pierwsza 😁 wstalismy juz przed 8sma i tak wlasnie juz po sniadanku a na 1wsza jedziemy do znajomych i uciekamy na lunch razem 🙂
w nocy zlapal mnie skurcz ale juz bolesny...Wam powiem ze az sie wystraszylam ale byl tylko jeden i to 5sek okolo...Bolalo mnie to cos podobnie do skurczu lydki ale jednak troszke inaczej bo to w brzuch. Maly po tym sie rozszalal :P pewnie myslal ze Mamusia ma orgazm hahaha 😉
no wlasnie ciekawe jak tam CandyMonka choc pisala ze zajrzy do Nas.
Dodi ciekawe czemu usg nie zrobil...Hmmm pewnie tak jak mowisz spieszylo mu sie 😠 jak ja tego niecierpie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Grubasy :P to ja uciekam :P ide kapu zrobic sie cycus glancus i musimy jeszcze wjechac do sklepu bo wlasnie tak mi sie przypomnialo ze mialam kupic do lozeczka ta nakladke nad glowke zeby Maly sie nie uderzyl...
No to do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie..nocka pół na pół ,ledwo żywa byłam po wczorajszym sprzątaniu a rano też dziwne,bolące dwa parcia w dół no ale w tygodniu idę do ginka

Dodi ja jak widzę ,ze mój gin sie spieszy to specjalnie pytam,domagam się mierzenia,ważenia małego itp.
Płacę 120 zeta za wizytę i nie wyjdę z niczym,sorry 😠


Mój małżonek dziś na służbowym obiedzie a my musimy się zadowolić spaghetti, wieczorek w kinie ...grają super hicior "Księżniczka i żaba":P 🙃 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy niedzielnie 🙂

u nas nocka byla w miare ale do 4.30 dopoki sie nie obudzilam na siku. Eh pozniej juz nie szlo spac 😞 Od rana zwarka z męzem i jakos brak chęci do czegokolwiek :/ Nogi lekko opuchnięte i wogole czuje sie jakbym miala zaraz umrzeć 😞

Wczoraj zmówiny do wesela mnie wykończyły psychicznie i normalnie wysiadam 😞 Wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!!! O ile jakies tu jeszcze sa bo widze ze pustki jak diabli??? 😆 Ale mamy weekend wiec sie nie dziwic. Po drugie widac ze im dalej ciazy a blizej porodu to mniej sie siedzi na brzuszku. Ja wlasnie zrobilam galaretke z bita smietana i owockami bo maz juz zyc mi nie dawal. Ale co tam. :P Noc mialam dzis okropna!!!! 🥴 Tak ciezko mi jeszcze nie bylo w nocy.Tak mnie ciagnelo z prawej strony ze mialam wrazenie ze sie skora rwie i az wstalam,poszlam zobaczyc co z moim brzuchem.Masakra jakas. Juz doszlo do tego ze boje sie spac i niecierpie nocy. Dzis ciagnie mnie brzuch dalej ale na szczescie jutro wizyta u gina wiec zobaczymy. Pierwszy raz sie ciesze na ta wizyte. Mam nadzieje ze chociaz wy macie spokojniejsze noce. Moj maly sie strasznie rozpycha. Bardzo ruchliwy.Wlasnie ma czkawke ale pewnie tez mu smakowala smietana 🤪 Milutkiej niedzieli jeszcze zycze!!!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widze ze nie tylko ja sie dziwnie czuje w nocy 😞 ciagle mysle ze to juz niedlugo.

Dzis zamówilam juz wózek ale zamawiam w nietypowy kolor i musze czekac 10 dni na niego, ale ciesze sie bo juz wszystko mam z glowy 🙂

Moja mala tez jest ruchliwa bardzo, mimo ze myslalam ze juz nie ma miejsca to ona pokazuje swoje figle 🙂

pozdrowionka

p.s macie mój wózek

WÓZEK BEDZIE MODELOWO TAKI JAK TEN Z BIAŁYM, ALE BEDZIE MIAL KOLOR JAK TEN Z CZERWONYM ( 2 INNE WÓZKI NA ZDJECIU ) [img size=235]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/gt7.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...