Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny wszystko bedzie dobrze z naszymi maluszkami nie wkrecajcie sobie ale faktycznie tragedia.

Dodi ale cham ten twoj byly. Najwazniejsza rzecza jaka powinnas zrobic to powiedziec twojemu o wszystkim. Razem postanowicie co dalej a jezeli nie ma w tym nic co by moglo tobie zaszkodzic to kategorycznie olej tego chama bo liczy tylko na uregulowanie dlugu a sam nie ma zamiaru. A jak dalej bedzie grozil to zostaje policja. Ja mialam znajoma w Polsce co grozil jej byly i ojciec dziecka.Na poczatku olala grozby ale pozniej ja pobil a policja czepiala sie czemu nie zglosila grozb wtedy wiecej by na niego mieli. Oczywiscie to nie znaczy ze tobie cos moze zrobic ale lekcewazyc tez nie mozna. Bedzie ok. tylko powiedz twojemu. 😉

Jak ja nie cierpie takich.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Kikos dostaniesz za 5godz i jakies 20min :P bo Klaudia dostala juz ode mnie a mozna 1oklaska na 6godz :P
Co do opuchlizny to ja obraczke i pierscionek schowalam do pudelka jakis tydzien temu...ale fakt rano jest najgorzej a do tego dretwienie rak i dzis w nocy bioda mi dretwialy... 🤨


ok bede czekac :P ja teraz w nocy spie z poduszka pod nogami i jest o wiele lepiej bo tez miałam dretwienie nóg i bioder

ja do łozka to poznosiłam wszystko co sie tylko da mam tak poduszke w nogach, poduszke oparta o ściane ze jak sie przekrece na plecy to leze troszke na wznak i troszke na boku wiec nie mam obaw ze cos sie stanie i przykrywam sie kocem a kołdre zwijam w rulonik i mam miedzy nogami i pod broda i jeszcze śpie na takim rozku i normalnej poduszce i jest spoko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie obracam z boku na bok z podusia 😁 juz tak mam hehe 😁 a dzis w nocy po wizycie w wc polozyla sie wygodnie ulozona chce sie przykryc a ja na koldrze sie polozylam i zaczelam sie rzucac zeby wydostac ta koldre a nie mialam juz sily wstawac i jak taka biedronka sie rzucalam hehe :P az Moj sie obudzil i mi pomogl :P
taki wieloryb ze mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos to z kopa mu :P:P:P:P Moj mi nie zabiera bo ta koldra jest taaaak wielka ze nie ma problemu :P a ja i tak w polowie jestm na koldrze bo mi goraco a zwlaszcza stopy :P
a bez poduszek nie dam rady bo jak nad ranem sie obudze i chcialabym polezec chwile bez poduszek miedzy nogami to az mi kolana dretwieja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezus zakupil taka cudowna kolderke jak sie poznalismy i pierwszy raz do Niego jechalam 🙂 tez sie usmialam...najgorsze to to ze trzeba ja do pralni dawac bo w domu nie da sie jej wyprac bo sie nie miesci do automatu :P
ale cos tak czuje ze ubiore 2osobne kolderki bo mnie wkurza to ze trzeba ja zawozic do pralni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie juz właczyło wicie gniazda. wczoraj tak wypucowałam pokoik malutkiej odkurzyłam i nawte podłoge pomyłam no debilek ze mnie normalnie. i w ogole wczoraj te wszystkie ciuszki i rzeczy do szpitala spakowałam juz do torby bo narazie lezały i tak czekały nie chciałam zeby sie gniotły i tak juz poczułam ze na prawde to wszystko juz tuż tuz i nawet troche stracha mam... jeszcze tylko musze pokoik Saruńki wywietrzyć i bedzie czekał na naszego Szkrabka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...