Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
chwilę mnie nie było bo kąpałam Wiktorię, ona teraz sama się nie wykąpie wiec szybo prysznicem załatwiłam sprawę bo i na długo nie chcę ściągać tego usztywnienie na rękę.

aaana jeśli twój mąż nie może wyprowadzać psa to zastanów się nad podrzuceniem go mamie na jakiś czas do mamy, chociaż do czasu aż będzie cieplej. Ja byłam w o tyle dobrej sytuacji że mieszkaliśmy wtedy z moimi rodzicami i nie miałam potrzeby zostawiania dziecka samego, naprawdę bym się bała 🤨 .


a tak w ogóle to ja " doświadczona mama"?:laugh: :laugh: :laugh: , doświadczone mamy to takie co maja 3 dzieci co najmniej, a ja do tego wszystkiego już 8 lat temu rodziłam i nic prawie nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dudasia muszę wiec kupić taką chustę i będzie spokój 🙂

Dodi ja też mam wizyty co 2 tyg i na ostatniej nie widziałąm małej głowa do góry !

Klaudia czy Ty czasem nie jesteś już gotowa na rozpakowanie się?? :laugh: 1 cm rozwarcia??!!?? aaaa!!

nikoś - jako dośw mama - czy ok 2 tyg maleństwo mogę zostawić na jakieś 15 min jak śpi i wyjść z domu np z psem??

iwiokej - gdzieś Ty podróżowała? w taką pogodę i w takim stanie no no ja już ym się nie odważyła!! a co do wózka to głupio że tak gadali ale przynajmniej kupisz sobie dokłądnie taki jaki chcesz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurcze moze sie rozpakuje troche wczesniej niż to jest planowane 🙂 Chociaz wiecie czasmi dopiero na porodowce moze mi sie powiekszyc to rozwarcie. Eh szukam artykulow na ten temat i jakos nie moge nic znalesc.

Torba juz spakowana, wszystko uszykowane wiec sie nie boje 😁 zdąrzę napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
My spalismy do 10-40 🤪
Martus trzymaj sie tam dzielnie!!!czekamy na wiesci!!!
Aaana zdrowiej tam szybciutko 🙂 i spokojnie wazniejsze zeby sie pozbyc chorobska bo to ono bardziej przeszkadza niz antybiotyk spokojnie.co do nosidelka to ja tez takie kupuje i jest napisane ze mozna uzywac od pierwszych dni 🙂 a dziecka samego nie zostawiaj bo moze sie zakrztusic czy cos i niestety 😞
Dodi a mierzylas cisnienie? ja to wczoraj tak sie trzeslam ze nie wiedzialam o co chodzi a ze bylismy w resturacji to cisnienia nie dalo sie sprawdzic bo nawet nie mialam nic z soba. W jednej chwili mowie cos i normalnie trzeslam sie w srodku a do tego goraco...jakas porazka.
Klaudia czop pewnie jeszcze masz 🙂 od jest przyczepiony do szyjki to wlasnie dlatego jak nie wypadnie i musza go wyciagac to podobno bardzo boli. A Darusia tez miala rozwarcie i sie sexiła wiec chyba jest ok 🙂 nie wolno sie sexic po odejsciu wod to wiem na pewno :P
Iwiokej no troszke chamsko ze ktos mowi ze to wszystko da a tu na ostatnia chwile mowi ze nie...ech tez nie lubie czegos takiego...
u Nas niedziela byla super 🙂 spotkalismy sie z Naszymi znajomymi bylismy w restauracji przy klifach siedzielismy tam ponad 5godzin i jeszcze pozniej pojechalismy do znajomych 🙂 i tak oto wrocilismy o 22giej ja padnieta od siedzenie :P a Moj padniety od alkoholu :P i tak oto poszlismy spac odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was wszystkie ...
ja dzis spałam do 12 masakra jak mi sie super ostatnio spi wstałam tylko na siśku o 6 i dalej kimka 🙂 az sie boje ze za bardzo sie przyzwyczaje i potem bede miała problem wstac w nocy i rano do małej...
no i dostałam taka przykrą wiadomość z rana ze moja kuzynka miała termin na 10 stycznia i rodziła wczoraj dopiero...
lekarz badał ja reka przez pochwe i cos tam narobił niedobrego i zrobili jej cesarke ale było juz za pozno dziecko ponoc udusiło sie pępowiną.. wyobrazacie to sobie? bo ja nie i jak tu lekarzom zaufać... masakra jakas smutno mi i jestem teraz pełna obaw o swoj poród!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie mi cisnienie skoczylo przed chwila po rozmowie z moim bylym mam 144/96 nieźle.

Dostalam od niego smsa z inforamcja prosimy o uregulowanie zadluzenia na 390 zł i numer konta,

dzwonie do niego i pytam o co mu chodzi,

A on na to ze za iternet trzeba zaplacic.

Sprawa wyglada tak ze mieszaklismy razem 2 lata i internet byl na niego, potem jak sie wyprowadzil ja tam jeszcze pol roku mieszkalam i korzystalam z netu ,ale placilam rachunki , potem jak kupilam swoje mieszkanie, zadzwonilam do niego co z tym internetem bo zostalo jeszcze 6 miesiecy umowy, powiedzial ze to moja sprawa co z tym zrobie, a internet on zalozyl na siebie.
Wiec zeby byc uczciwym, pojechalam do firmy od netu i placąc 120 zł zawiesilam usługe, zeby sie nie naliczaly rachunki, powiadomilam byłego zeby rozwiążał umowe po tym czasie, a on po 2,5 roku pisze mi ze jest jakies zadluzenie.UWIERZYCIE W TO ???

na pewno olał sprawę i po tym czasie pol roku nie rozwiazał umowy i zaczeli naliczac mu oplaty a teraz liczy na mnie !!! i jeszcze zadzwonil do mnie grożac mi ze jak nie zapalce to ZOBACZE co sie stanie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to dzwonie dzis do mojej lekarki i pewnie bedzie kazala podjechac z moczem do badania i moze dostane jakis lekki antybiotyk na to bialko w moczu. Rece mam opuchniete ze az ciezko mi palce zginac a do tego stopy jak yeti...
P.s.Klaudia dalam Ci okalska za Donosicielstwo 37 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi to współczuję byłego, cham i tyle, ale nie przejmuj sie i powiedz o tym twojemu na pewno coś zaradzi
anitek to unikaj soli to nie będziesz tak puchła 🙂
ale napiszcie czy z wami wszystko ok?
bo u mnie b. dobrze 🙂 tylko trochę zimno bo rodzice byli w sobotę i trochę przepalili i wczoraj też, a a teraz mam 16 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia 😞 😞 😞 😞 😞 Nieeeeeeeeeeeeeeeeee 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ja nie moge takich informacji czytac...
ja mam taka schize o to kazdego dnia 😞 juz mam dosyc czasami. Juz bym chciala urodzic i miec Malego i wiedziec ze bedzie ok!!! bo jak widze takie info to az sie trzese 😞
Dodi ten Twoj ex chyba na glowe upadl...niech sobie dzwoni...Napisz mu smsa ze ma Ci przestac grozic po pojdziesz na policje... i smsa zostaw sobie w telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja tak nagle zaczelam puchnac...I mam to cholerne bialko w moczu 😠 i Mama mi mowila ze lepiej zeby poszla do lekarza bo bialko w moczu to niestety od nerek a co za tym idzie skoki cisnienia a za tym puchniecie i moze przyjsc nawet zatrucie ciazowe wiec nie nalezy tego lekcewazyc a bialko juz mam od ponad 2tyg i jak widac nie ma zamiaru sie wynosic z mojego organizmu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ten Twoj byly to chyba jakis idiota !! W ogole zlej sprawe i sie nie przejmuj debilem ! Pewnie było tak jak pisalas ze zapomnial rozwiazac umowy. Eh nie przejmuj sie bo Ty masz inne problemy, a tymbardziej ze internet jest na niego wiec w razie co to on bedzie ponosil koszta. KREtYN ! 😁

Darusia to faktycznie bardzo przykra sprawa 😞 😞 ale smutasno 😞

a ja jeszcze bylam zobaczyc kiecki slubne dzis 😁 😁

dziekujemy za oklaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówie Wam szkoda gadac 😞 ale juz spada cisnienie 🙂
Musze sie zawijac na chilkę do mojej pracy, na szczescie mam 15 minut pieszo a 5 autobusem, szefowa musi mi dac aktualne ubezpieczenie, bo jak cos sie zacznie dziac to musze miec.

A mój M.dzis ma galę Asów w pracy, czyli jakis bankiet, i rozdanie nagród dla najlepszych dyrektorów i wraci na pewno po połnocy, a teraz jest w pracy, wiec caly dzien spedze sama 😞 pewnie bede czesciej zagladac, a narzie zmywam sie do pracy na troche.

Buziaki 🙂

Klaudia
ode mnie tez oklask oczywiscie za 37 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia ja tak samo mowie do Mojego niech mnie boli niech Maly kopie sie wierci i wszystko byle zeby Jemu bylo dobrze i zeby sie urodzil caly i zdrowy...Ja sobie poradze ze WSZYSTKIM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

to do prawidłowo dzis wskoczyłam w 37 tydzień(anitek85 mialam sie zgłosić po oklaska za dwa dni :P )

co do opuchlizny to tez mam stopy jak beczki a rece mam spuchniete zazwyczaj rano jak wstane ze tez mi ciezko zginac a nadodatek mam zdretwiałe
obraczki to juz nie zakłądam bo mi sie nie miesci 🥴
mam nadzieje ze to minie bo po porodzie

a co do badań to mi tez juz długo nie robiła gin usg tylko słuchała serduszkow czwartek ide to pewnie zrobi juz ostatnie usg zebym miała juz do szpitala pewnie tez zleci morfologie, mocz i brakuje mi jeszcze tego badanaia na HBs i bedzie wszystko

a co do wymazu to miałam jakas bakterie ale naszczescie biore jakies globulki tylko boje sie ze nie miałam zrobionego ego badania na wykrycie paciorkowca moze powtórzy mi ten wymaz i jeszcze zdaze zrobić

torba juz prawie gotowa wiec ja juz moge rodzic im szybciej tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos dostaniesz za 5godz i jakies 20min :P bo Klaudia dostala juz ode mnie a mozna 1oklaska na 6godz :P
Co do opuchlizny to ja obraczke i pierscionek schowalam do pudelka jakis tydzien temu...ale fakt rano jest najgorzej a do tego dretwienie rak i dzis w nocy bioda mi dretwialy... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia, Bób, Darusia

napisałam mu smsa zeby mnie nie denerwowal, i wogole nie dzwonil i nie pisal i przestal mi grozic , i ze wogole jak ma czelnosc przed porodem jeszcze mnie wkurzac, i napisalam ze ja zrobilam to co moglam odnosnie tego netu a reszta niech sie martwi sam i juz .
To jest gówniarz który wpadł w powazne problemy finansowe i dlatego usiluje teraz jakas kase pewnie wyciagnac, ale ja sie nie dam 🙂


Brzuchate spadam do tej pracy na troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób napisał:
Dodi a jak pojechałaś zawiesić ten internet to pewnie składałaś tam jakiś podpis, więc niech pojedzie twój były do tego biura zobaczy i jeszcze raz przemyśli sprawę



Dostalam kwitek potwierdzenie zawieszenia usługi,
jest tam napisane

oplata za zawieszenie usługi i kwota i pieczatka, mam to caly czas w portfelu na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek zaniemogl :P:P:P:P:P ale to chwilowe hehe Kikos za te ponad 5godzin dostaniesz zgodnie z obietnica :P
Dodi cale szczescie ze masz kwitek niech Cie gryznie teraz hehe :P
i sie nie stresuj olej idiote. I uwazaj tam na siebie i Mala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...