Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy wieczornie 🙂

aaa meldujemy sie że na Nas czas jeszcze nie przyszedł 😁

ale super że Sibi ma to już za sobą 🙂

A Darusia - trzymaj się Słonce, naprawde lepiej ze jestes tam ! Ale wiem co czujesz 🙂 Trzymam kciuki 🙂

my juz spadamy nynki 😁 Maly dzis tak napiera głowka że szook :d 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki 🙂

Wreszcie mam chwilke, od piatku caly czas goscie, ale juz luzik, nie moge uwierzyc w to ze juz sie zaczelysmy rozpakowywac 🙂

przepraszam jeszcze raz ze nie napisalam Wam o Sibi od razu , myślalam ze komus jeszcze napisala smsa oprócz mnie, ale chyba tylko do mnie miala numer.

U mnie troche kwarantanna, mój w piatek wyszedl na balkon zapalic ze znajomymi w minus 18 stopni i od wczoraj go cos chwycilo, dzis sie rozłozyl i ma temperature, a mnie lep zaczyna bolec, 😞 cholera, śpimy dzis osobno, ale to i tak malo da , bo te bakterie są w calym domku mimo ze wietrze mieszkanie. Trzymajcie kciuki zebym sie nie rozchorowala 😞

Odastawilam dzis leki, ale narazie jest ok, coraz czesciej mam skurcze w nocy, a nie spie od 2 dni , nie wiem czemu 😞
uciekam na tv kochane mamuśki.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po ktg.znow tetno malej spadlo przy silnym skurczu brzucha.lekarz mowi ze mala najprawdopodobniej owinieta jest pepowina 😞w czwartek na usg miala wlasnie przy buzce pepowinke.poprosilam o kolejne usg ale lekarz twierdzi ze nie ma sensu bo i tak odrazu nie dadza mnie na ciecie!nie wiem co to za wytlumaczenie.przeciez musza wiedziec o tym przy porodzie.powiedzial takze ze wiekszosc dzieci rodzi sie tak normalnie przez sn.ale moje dziecko nie musi nalezec do tej wiekszosci przeciez!boje sie mysle o malutkiej czy nie jest jej tam za ciezko!plakac mi sie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia trzymaj się tam , ci lekarze to chyba jacyś porąbani 😠 , mówią że dziecko może być owinięte pępowiną a potem nic z tym nie robią, może wyślij do nich męża żeby ich tam trochę postraszył?

mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i życzę Ci żebyś jak najszybciej szczęśliwie urodziła bo inaczej się tam zadręczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Darusia co za psychol z tego lekarza 😠 po co on Ci gada, że mała prawdopodobnie jest owinieta pepowiną, a nie chce robić usg? 😠
Nie wiem co Ci doradzić, może zadzwoń do swojego lekarza i spytaj, czy tak może się dziać, czy nie powinii jakoś inaczej zareagować?
Może cały czas będziesz miała robione ktg, w nocy też?
Trzymaj się dzielnie bidulko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rycze jak bobr!cala sie trzese.to jest wlasnie moj lekarz ktory prowadzi ciaze.na ten oddzial nikt nie ma wstepu ze wzgledu na wirus.dzis odbieralam paczke z jedzeniem na schodach.na zimnym korytarzu!maja nas w dupie!mariusz tez sie zamartwia az nie mogl ze mna rozmawiac tak mu smutno.ciagle pisze ze nas kocha i to mi dodaje sil.boje sie niesamowicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejjjj!!!!!
To moze idź do tego lekarza, może on nie wie jak Ty to przeżywasz. Może dla nich to jest normalne, że dzidzia bywa owinieta pępowiną i w trakcie skurczy tetno słabnie na moment, ale my tego nie wiemy i nie rozumiemy. Podejrzewam, że gdyby faktycznie byłoby to zagrażające zyciu, to cos by zrobili. Powiedz mu, że się bardzo martwisz, moze Ci to wytłumaczy i Cię uspokoi choc troszkę?
Nie płakusiaj 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz mowilam ze bardzo sie martwie!jak powiem ze nie czuje ruchow to podlaczaja pierwsze co to ktg! Ja bede miala robione za godz. Nie wiem czy do tej pory sie uspokoje.to jest tak niebezpieczne moze dla nich nie ale ja ...ciagle lzy mi leca.nawet nie mam z kim pogadac.kolezanka z sali spi a ja placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no, to jest chore!!!!Ile oni zamierzają Cię tak trzymać w niepewności, dopóki nie zaczniesz sama rodzić? A jak skurcze miną to Cię wypuszczą, nic nie mówią o cc? Co k.....nie ma anestazjologa w razie w??? k.... o h.... im chodzi?
Sorrryyy, ale się zdenerwowałam 😠 😠 😠 co za służba zdrowia 😠 😠 😠
Moze coś sie wyjaśni przy następnym ktg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie!!! Jejku co tam sie u was dzieje??? Sibi urodzila????????? 🤪 🤪 Musze poczytac bo nie jestem w temacie??? Nie bylo mnie na brzuszku dzis wcale a wczoraj nie pamietam czy zerknelam a tu takie rzeczy sie dzieja????

A Darusia w szpitalu????? 😲 Zabieram sie za czytanie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisałam do Darusi, żeby powiedziała w szpitalu że chce juz rodzic moze to w czymś pomoże, już sama nie wiem co on tam wyrabiają i jeszcze ta izolatka, że nawet mąż nie moze wejść na oddział chore jak za komuny, wcale sie jej nie dziwię że tak sie tam źle czuje, to jakiś koszmar i jeszcze to trzymanie w niepewności i straszenie jakieś, dla mnie to jakiś obłęd ja też bym tam oszalała, z rana same dobre wieści a teraz to aż sie chce płakać 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja normalnie juz nie wiem co radzic Darusi 😞 Oni jacyś bezduszni tam są, jak można tak kogoś traktować i doprowadzić do takiego stanu? 😠 😠 Najgorsze, ze mąż nie może wejść, zrobiłby awanturę,to może w końcu by podjęli decyzję, a tak nie wzrusza ich młoda roztrzesiona kobieta 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatek gratulacje dla Sibi i jej przeslicznej ksiezniczki!!!! 🤪 Ale niespodzianka!!! 😁 No to pierwsza mamusia ma juz swoja dzidzie przy sobie wiec teraz sie juz zaczelo. 😉 Cudowna wiadomosc!!!

Tylko cos z Darusia tam leca w kulki??? Darusia trzymaj sie tam jakos. Wiadomo-latwo sie mowi ale musisz byc dzielna. Trzymamy kciuki. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qurcze ale się wkuwr....!! co to za podejście lekarza do biednej Darusi??!!?? czy on jest nienormalny?


nie mam nr do Darusia i nie wiem kiedy to przeczyta ale napiszcie jej żeby dzwoniła do męża, wsiadała w auto i do innego najbliższego szpitala jechała!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...