Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witamy poniedziałkowo 🙂

U nas nocka stanęła pod znakiem skurczy 🙂 Obudziły mnie bo dość silnie bolał mnie brzuszek i poszłam siusiu 🙂 Pozniej troche pobolało i przestało 🙂

moze sie w koncu zaczyna coś dziać 🙂

ehh ale zazdroszczę Sibi że już ma Marcelkę ze soba 🙂 🙂

Darusia trzymam kciuki 🙂:* Badz dzielna 🙂 Pisałam w niedziele wieczorkiem do niej smska ale nawet nie wiem czy go dostała. Nie mam wiesci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześc dziewczynki.


Ciekawe jak tam z Darusią.
Zniknęłam wczoraj bez pożegnania, chwycił mnie taaki mocny tępy ból w brzuchu, myślałam że nie wyrobie. Klęczałam na podłodze, cała aż się trzęsłam. Później biegunka i następne pól h w potach na kibelku. Najlepsze jest to, że to już trzeci raz był w tamtym tygodniu. Kurde chyba się na suchy ryz przerzucę. 🤨

Dzisiaj od rana ból pęcherza a mam iść do koleżanki zobaczyć jej niedawno narodzone dzieciątko eszz...

Idę zrobię sobie mięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
U mnie nocka nieźle przespana, nawet nie musiałam wstawać siusiu 🙂 trochę może z lenistwa, ale ja już nawet nie wiem, czy mi sie chce siku, czy tylko mi sie tak wydaje, bo czasmi tylko 3 krople polecą hi hi. Wczoraj robiłam zdjęcia brzucha i już więcej nie zrobię, wyglądam juz jak wieloryb 😞
Mam nadzieję, że jeszcze ten tydzień przmęczę jakoś, ale od następnego poniedziałku chcę już rodzić 😉
Zaraz spróbuję wkleić zdjęcia big brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candy Monka oczyszczasz się...chcesz być następna??:laugh:
Zadzwoniłam sobie do mojego szpitala bo miałam jeszcze kilka pytań...położna mnie oświeciła i juz wiem wszystko:P
U mnie nie ma zakazu odwiedzin ,mam możliwośc wykupienia sali do porodu wodnego (400zł)
do porodu rodzinnego (300zł)
trakt porodowy (0zł)
mam nadzieję,że jak już przyjadę to któraś z tych sal płatnych będzie wolna:P
ehhh jeszcze troszkę ....cierpliwości:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

widzę że Darusia nic nie pisze, ciekawe może rodzi? mam nadzieję ze tak.

ja po wynikach, jak zwykle kolejkaaaaaa, ale na szczęście spotkałam tam koleżankę z podstawówki, też w ciąży( co potwierdza regułę że przyszedł czas na mój rocznik z 2gim dzieciaczkiem 😉 )pogadałyśmy sobie i jakoś czas zleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś weź mnie nie strasz hehe..

Bób i wyniki w normie? 🙂

Mona pewnie wyglądasz jak słodka rybka a nie wieloryb:P a mi się dzisiaj wieloryby śniły, sprawdziłam w senniku i wyszło, że niepotrzebnie będę zamartwiać się jakąś sprawą..hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już sama nie wiem, może dlatego mi się tak wydaje, bo jeszcze do niedawna nikt nie zauważał, ze jestem w ciąży, a od jakichś 2 tygodni, to już zauważają:P Może liczyłam na to, że nie będzie go widać do końca ciąży:P
Jutro wizyta u gina, ciekawe jak stanę na wadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka faktycznie bajki, jednak z nauczycielką doszłyśmy do wniosku że nie ma sensu prowadzać córki do szkoły z tą ręką, po pierwsze ze jest to niebezpieczne dla niej a po drugi to prawa ręka i nic nie może pisać ani rysować a to głównie robią teraz,

niedługo u Was też co rano będą bajeczki 🙂

mona szkoda że nie masz zdjęć do porównania, wtedy było by wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona a Ty wkleiłaś te fotki bo ja ich nie widzę? 🤨

Bób heh..no właśnie będę musiała z czasem chyba inny pakiet zamówić, bo kanałami z bajami u mnie kiepsko. 😉 A co Twoja malutka ma z rączką? kurcze nie doczytałam wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za troske dziewczyny ale wypuścili mnie do domu. dzis miałam ktg takie dłuższe lezałam na boczku i nie miałam zadnych skurczy,tetno małej w normie i wszystko ok. zrobili usg pomiary ok. przepływ krwi mierzyli w tetnicach i podobno tez jest ok! mam sie zgłaszać na wizyte na ktg co drugi dzień. dzis czuje sie juz lepiej wczoraj modliłam sie zeby miec to za sobą i zeby zrobili mi cesarke oni nie bardzo chyba lubia robic cesarki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...