Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U mnie to ze snem różnie, często nie mogę zasnąć ze stresu bo mi się jakaś myślówa załącza i koniec. Wstawanie na siku tez strasznie męczące no i pobudki ok7 a tak chciałbym pospać do 9.
Aż strach pomyśleć, że problemy ze snem będziemy miały jeszcze długo długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana to miłego oglądania 🙂 Wczoraj tez oglądałam to aż mi słabo było..fuuj jak oni tą twarz czasami naciągają..hehe..beka,że można tak ściągnąć całą skórę twarzy a potem z powrotem nałożyć i się trzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje nocne marki 🙂 na tym etapie to chyba każda ma problemy ze spaniem, ale juz nie długo 🙂
kikos może postaw sobie miskę z wodą pod łóżko to nawilży pomieszczenie, bo pewnie przez to masz taki suchy nosek, i lepiej żebyś kupiła sobie nawilżacz powietrza żeby dzidzia nie miała tego samego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej ma rację i jeszcze mokry ręcznik na kaloryfer 🙂 u mnie pomaga

Idę pogram w "literaki" 🙂 tzn idę przegrać bo ostatnio ciężko u mnie z myśleniem 😉

Dobranocki miłej nocki brzuchate i mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się w całości 🙂 wyskoczyłam po ciacha, już zdążyłam się nimi objeść:laugh: powiem Wam, że ciężko już mi się jeździ samochodem 🤨
Obejrzałam sobie właśnie "Galerianki"

Zaraz śmigam się myć, potem mój narkotyk na spanie pt.: melisa:P trochę telewizorni i powinnam zasnąć 🙂

Zajrzę do Was jutro kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba cos bedzie trzeba zrobić
nawilzacz zawsze sie przyda

ooo kurka ale mam zgage bo wypiłam mała filizaneczke pepsi :P wiem nie powinnam ale siła wyzsza

ja wałsnie gram w kuleczki :P i zaraz ide spac

wiec dobranoc mamuski jak mnie nic nie złapie w nocy to do jutra spijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziewczyny jeżdżę jeszcze samochodem aby najwięcej czasu wsiadanie i wysiadanie mi zajmuje:P no i wkurw mnie bierze jak mam go odśnieżać 😠 ale teraz nigdzie dalej już się nie ruszam tyle co do sklepu albo do mamy 🙂

Wydawało mi się, że Montusia urodziła,i to jednak prawda 🙂 nie, tak nie może być jak już Marcówki wchodzą Nam w paradę:P dziewczyny bierzmy się za seks i schody:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
seks chętnie ale sił brakuje, od 2 dni mam ogromną ochotę, ale nie mogę się za to zabrać, już nie da się tak ruszać, ciężko z seksem 😞
ja też ostatnio jak wysiadałam z auta to fotel musiałam cofnąć bo brzuch przeszkadzał przy wysiadaniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej u mnie to samo chęci są ale z możliwościami ruchowymi trochę gorzej 😞 normalnie czuję się do niczego nie potrzebna 😞 pocieszam się, że ten stan potrwa maks 2 tygodnie..a potem będzie tylko lepiej.. bo nie będzie pulpecików na twarzy a zamiast brzusia Synuś więc i sprawność fizyczna wróci 🙂 do tego przyjdzie WIOSNA:P:P będą kwitły krzaczki, drzewa, kwiatki, ptaszki zaczną ćwierkać..
Wow jak sobie pomyślę o tym to od razu lepiej na duchu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
my również 2w1, a już myślałam , że się rozpakuje wczoraj, ale przeszło 🙂
wieczorem zaczęły mnie łapać skurcze i całe podbrzusze przy tym bolało były dosyć częste, ale na szczęście okazało się , że to nie te 🙂 bo zasnęłam i obudziłam sie bez, ale co jakiś czas mam takie stawianie sie brzucha częste i troszkę boli 😞
ciekawe co u dziewczyn co minął im termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy również 🙂

Dostałyście smska od Dodi? Napisała, że jest od wczoraj w nocy w szpitalu bo tak ją kolka złapała. Jak na razie ból ustał. Napisze jak będzie widzieć coś więcej.
Biedulka. Nie rozumiem czemu nie chcą jej wywołać tego porodu 🤨

Klaudia pisała też, że dzisiaj wychodzi i zajrzy do nas później 🙂

A ja zapomniałam się pochwalić, że wczoraj po dentyście byłam sobie na spacerku nad morzem z mamą i jej kolegą z pracy co nas wiózł samochodem 🙂 I powiem Wam, że dużo lepiej mi się po tym spało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, my też nadal 2 w 1.
miałam wczoraj wieczorem takie piękne skurcze tak było miło i co??
postanowiłam poczytać o porodach w razie W i tam napisali że tę fazę porodu najlepiej odpocząć lub iść spać, to poszłam i wszystko przespałam hehehe.
A już chłopakom obiad ugotowałam, posprzątaliśmy i przygotowałam w końcu do końca torbę a tu lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Iwiokej a jak tam samopoczucie u Ciebie? 😘

cruella ah te fałszywe alarmy hehe..no ale przynajmniej torbę spakowałaś do końca 🙂

a aaana poszła jeść i nie wraca, może wypchnęła Dominikę hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej noo już niedługo wszystkie nasze niezdarności poznikają 🙂

Ja zaraz muszę na zakupy wychodzić a tak mi się nie chce 🤨
Czekam tylko aż brat wyjdzie z toalety, matko jak ja bym chciała wreszcie się od niego uwolnić i mieszkać oddzielnie..zabiera mi moją przestrzeń eehhhhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...