Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłapoucha skoro dostałaś upomnienie to zapewne dlatego że dziewczyny nie chcą abyś wklejała swój konkurs a Ty dalej wklejasz 🙂
Po za tym dziewczyny a propos tego konkursu zobaczcie jakie piękne zdjęcie, znalazłam je przypadkiem na tej stronie konkursowej normalnie czad 🙂
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...


http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/1246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruello wiesz Admin się czepia bo musi 🙂
Nie wiedziałam że jeden post dziennie może być czymś uprzykszającym życie 🙂
Niechcesz nie klikasz- ignor 🙂

Widze że moja córka urodziła się tego samego dnia co Ty, więc może nie zabraknie jej w życiu zadziorności 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
CandyMonka Dodi super focie profilowe 🙂
Dodi ale jak Ty zHaczniesz jesc wiecej to Mala sie zaplacze przez kolki 😞 pytalas lekarza o Debridat?
Buziaki 🙂


pytałam , nie przepisała mi 😞 powiedziala ze niema leku na kolki ,a ze ten debridat to jak karmie piersia to ciezki do podawania bo w tabletkach,i ze pomoze tyle co i te wszystkie kropelki 😞 wogole jakas dziwna byla 😞 nie bylo miejsc w mojej przychodni wiec pojechalam do innego pediatry 😞

dzieki za komplement 🙂 focia ze swiat 🙂 kurde moja mała ma juz takie jasne wloski ze wyglada jak ruda hihi ale nie jest .

odnosnie diety, to mnie zaraz strzeli poprostu, kazdy co innego mówi, ta doktórka dzis powiedziala ze jej to nie wyglada na zadne skazy białkowe, ze krostki to tak zieci mają, a ze moge zrezygnowac z mleka,sera bialego, masla, ale plasterek czy dwa zoltego sera nie zaszkodzi, ze jak teraz przyzwyczaje dziecko do takiej diety to pozniej moze niczego nie tolerowac, a ja jak bede tak jesc jak do tej pory to pokarm bedzie malo wartosciowy albo bedzie go coraz mniej.

Miesa mam jesc wszystkie chude pieczone lub gotowane, z tym ze drób tez nie czesto bo jest kurczaki sa faszerowane hormonami,i chyba niechce dziecku szkodzic..

kurde juz sama nie wiem, narazie nie ryzykuje, upiekłam sobie dzis na kanapki poledwiczke i mam jeszcze gotowane piersi i narazie jade na tym, moze stopniowo wloncze cos do jadłospisu i bede zapisywac co jem i juz 🙂

Mała po szczepieniu spała 4 godziny,teraz obudzila sie na cyca, zaraz zmierze jej temperature, jak narazie w miare ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam popoludniowo 🙂
Ja dalej walcze z porzadkami, w przerwach bawimy sie z synem 🙂)
anitek85 pisalas, ze Olaf zjadl 175ml mleka, i tu sie zdziwilam, bo Victor jak dobrze ,,zasiadzie" to 180ml na raz wypije i pewnie jakby mial wiecej to pilby do upadlego( fakt, ze dostaje butle 2-3 razy dziennie, reszta cyc) i ja myslalam, ze to taka ilosc to norma 🙂) ja nie wiem gdzie mu sie to miesci, nadal szczuplak, nie wazy jeszcze 5kg 🙂)... ale duzo cwiczy 😉

CandyMonka nie zakleili mi dziecka, bylam w przychodni, lekarz popatrzyl i kazal klasc go jak najwiecej na brzuchu ( mlody nawet polubil tak spac) i tyle, stwierdzil, ze z plasterkiem to roznie moze byc, bo skora sie odparza itd. a jego skutecznosc jest bardzo mala. No i d... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
ja dzisiaj na pełnych obrotach - chyba wraca dawna Ania sprzed ciąży! 🙂 chociaż dzisiaj u kosmetyczki zasnęłam 😜 hehehe

moja mała zaczyna wyglądać już jak dziecko a nie jak trędowata więc jestem szczęśliwa 🙃 😁 🙃 oby tak dalej

CMonka olej babcię - ważne że $$ dała czyli zależy jej tylko tak ględzi żeby ględzić a i suuuper fota profilowa - super laska z Ciebie!!!! 🤪 nie wyglądasz jak umęczona mamuśka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski 🙂
Cruella no gina mi oklaski i dzis tez zniknal jeden 😉 no ale coz najgorzej jak dzieci maja dzieci albo beda miec...trudno 😉

Madziaa zdjecie przepieeeeeekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge sie napatrzec 🙂

Dodi DEBRIDAT w tabletkach? 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 od kiedy??? to jest proszek ktory sie rozrabia z woda i moja siostra karmiaca piersia nie miala problemu podac siostrzenicy wiec nie wiem o co chodzilo pediatrze do ktorego poszlas 🤔

Iwiokej jak Malalena sie odezwie daj znac prosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo no to jest duza ilosc choc na opakowaniu jest napisane ze dziecko ok 2miesiaca powinno (suegrowane oczywiscie) jesc 5xdziennie po 180ml a Olaf je 12-14razy dziennie po 100-120 i czasem ma zajawke na 150 czy wlasnie raz na 175ml 😁 no ale odpowiednia ilosci jedzonka to 700-900ml a on zjada 1,2 -1,4litra i wlasnie sie jutro zapytam czy to ok bo wazy juz 6,5kg z wyjsciowa 2,9kg i nie chce aby byl pozniej grubasem 😉

takze to ze Victor zjadl te 180 to raczej dobrze 🙂 z cycusia pewnie nie pociagnie tyle i pewnie stad ta ilosc 🙂 glodny byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko Olaf tez na niektorych fociach wyglada jak rudy bo tak akurat swiatlo pada ale na zywo ma brazowe wloski 🙂

Dzis robilam fotki do paszportu facet sie tak usmial 😜 kilka razy robil i za kazdym razem w smiech i mi pokazywal czy ok 😜 Olaf podwojna broda grubasek jeden 😁 i w koncu mowie ech nie jest bo i tak paszport na 3lata jest a pozniej trzeba nowy wiec co tam niech jest z podwojna broda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie.
Milenka już po kąpieli, mam nadzieję, że będzie słodko spała do rana 😜 😉
Dodi, CandyMonka niezłe z Was lasencje 🙂
Ja od wczoraj męczę się ze zmianą zdjęcia profilowego, ale jakoś nie mogę, niby pisze, że zapisano zmiany, a tu d...pa 🤨może jakieś za duże te zdjęcia, jakiej wielości mogą być, bo jakoś nie mogę wyczaić?
Ale u nas dzisiaj fajnie cieplutko było,pospacerowałyśmysobie dłużej. Wykupiłam w końcu tabletki anty,ale chyba pierwszy i ostatni raz, bo na ulotce jest napisane, że tabl. anty mogą powodować raka piersi 😲i torbiele na jajnku, które powinny się same wchłonąć bez interwencji chirurgicznej 🤨 To ja w d...pie mam takie tabsy.
Martwi mnie, bo Milenka już drugi dzień nie robiła kupki. Wiecie może ile dni może nie robić kupki dziecko karmione piersią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane czy ktoras z Was pisala cos do admina o tym ze Klapoucha wkleja linka o konkursie???
bo Mamausia z sierpniowek napisala na kwietniowkach ze ostatnio jak sierpniowa Mama wklejala linka to my sie czepialysmy i donioslysmy i bla bla bla....
troszke to smieszne dla mnie bo pamietam ze jak rozmawialam z Mamami z innych watkow to pisaly ze im to przeszkadza wiec nie wiem skad nagle ze to nasza sprawka...
Cruella teraz wiesz gdzie gina oklaski 😠
tylko ze ja nie mialam z tym nic wspolnego wiec nie czaje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko karmione piersia czesciej robi kupki ale polozna mojej siorze mowila ze nawet w ciagu 10dni jedna kupka i to jest ok 🤨 zdziwilam sie no ale napisalam to co mowila polozna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Anitek. No 10 dni też mi się wydaje jakoś długo, ale mam nadzieję, że nie będziemy musiały tak długo czekać 😉 Narazie widzę, że Milenka się nie męczy bez tej kupki i brzuszek mięciutki, więc nie panikuję. Wcześniej miałyśmy już jednodniową przerwę i później nadrobiła mam nadzieję, że do jutra coś wyprodukuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może spróbuję podać później rumianek jak się mała obudzi, ale pewnie będzie już spała przynajmniej do 22, albo i 24, najwyżej jutro jej podam, jeśli oczywiście będzie chciała wypić, bo ostatnio jak jej zrobiłam to sama wypiłam 🙂
Co do wklejania linków to mi koło d...py 😉 lata czy ktoś wkleja czy nie, bo kto chce niech sobie głosuje, a jak nie chce to nie głosuje, więc ja nie pisałam do admina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
z syna robi mi sie maly zarlok, teraz dojadl z piersi i jeszcze 90ml w 2 min. 🙂) i tradycyjnie po zabawie z tata padl. anitek85 hmmm... faktycznie sporo Olaf wcina i przybral tez konkretnie, moze poprostu lubi jesc 🙂) ale wiadomo lepiej zapytac lekarza, bo kazde tak znaczne przekroczenie norm na + czy - moze niepokoic.
tez zauwazylam, ze od kilku dni slina mu cieknie po pachy i wklada sobie raczki do buzi, a do tego jak mnie zlapal za obojczyk i pocieral dziasla to az mi malinke zrobil 😁 szczerze mowiac wcale mi nie spieszno do jego zebow! 🥴 ledwo co sutki sie przyzwyczaily do targania zas bedzie gryzienie ... 🤨

co do oklaskow, linkow, reklam, konkursow itd. ... ja poprostu na to nie patrze 🙂) chca wklejaja, daja itd. aczkolwiek uwazam, ze mogloby to byc ,,ustawowo" niedostepne i bylby swiety spokoj nikt by sie nie szarpal. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...