Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Titinka Nadii wyrasta i z tego co pisala Monka to czerwone i wogole beeee to dziaslo...
eeee pediatra chyba rzeczywiscie dziwny 😉 od 3ciego miesiaca moga zaczac wychodzi genetycznie to jest uwarunkowane.
Cruella obserwuj 🙂 a powiedz no mi jak biznes???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monka świetnie, że odwiedziny udane 🙂 fotki wywołać i do albumu Nadince na pamiątkę 🙂

Cruella i racja, po co chodzić i wdychać uliczne spaliny jak można błogo leżeć na trawce 🙂

Anitek nie wiem jak tam u Was jest jeśli chodzi o zakup ziemi a potem budowę domu, ale warto pomyśleć o czymś swoim 🙂

Mona, można sprzedać mieszkanie na którym jest hipoteka i spłacić ją i wziąć nowy kredyt 🙂

U Igora w uszach też czasem miodzio płynie ale wycieram tetrą. W sumie w poniedziałek spytam na wizycie co na to zaradzić.

Kurde jak mi net wolno działa wrrrr... 😠 😠 nie nadążam znowu za Wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana
aha CMonka byłaś u jakiegoś dupologa?? czy u internisty z d..ą? coś mądrego doradził?? bo ja chyba też muszę się wybrać ...

wstyd sie przyznac ale jeszcze nie bylam, boje sie!!!!!!!!!
a chce isc tam:http://www.onclinic.pl/pl/artykuly_prasowe.php?art=proktologia_4
Dodi
CMonka a co to za serial??

rodzina Serrano na tv4 😁
mona
Monka, a jak materiał tej moskitiery nie jest bardzo gniecący? Bo ja też się czaję na pościel z moskitierą, ale właśnie obawiam się żeby ten materiał zabardzo się nie gniótł, bo prasując napewno ją spalę Kupowałaś może na allegro?

Kupilam ten baldachimek w hurtowni z artykulami dziec. za 46zł. w sklepie wyciagnelam go z folii potem zwinelam byle jak a potem wizlam do domy wepchnietego do torby od wozka, wyciagam w domu patrze a tam ani jednego zagiecia ;-))) ten material w ogole sie nie gniecie ;-)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a biznes dziękuję , powolutku się rozkręca, mam nadzieję ze do września ruszy pełną parą 🙂
tak ze jakby któraś potrzebowała porady finansowej kredytu albo nieruchomości na razie w okolicach Krakowa to zapraszam 🙂

A póki co dostałam propozycję pracy, ale forma zatrudnienia mi nie odpowiada 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monka czekam, albo pomogę Ci szukać męża ( bogatego) poczekaj do pzryszłego roku, razem coś zaradzimy hehehe.
Zmykam do spania, dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi chyba Ci się link do profilu na NK źle skopiował, bo strona główna się załącza.

Cruella dziękujemy, będę pamiętała, że w kwestii finansowej tylko do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha kiedyś oglądałam program w tv na temat pierwszych "dorosłych dan" dla maluszków 😜
Mówili o tym aby zacząć od wprowadzania warzywka a nie owoców,bo są bardziej słodkie a więc smak lubiany przez dzieci i potem mogą nie tolerować warzywka 😜
Po drugie jak coś wprowadzimy do diety malucha to trzeba odczekać od 5 do 7 dni i sprawdzić reakcję dziecka czy przypadkiem nie uczula 😜 a jeśli wprowadzimy kilka dań to nie będziemy wiedzieć co to mogło uczulić 😜
I radzili jednak słoiczki,bo pewne a warzywa i owoce mogą być z niewiadomego źródła 😜
Z własnymi daniami wstrzymać się jak najdłużej,aż dziecko będzie dobrze tolerowało już różne dania i eksperymenty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella dorzuc do biznesu szukanie drugiej polowy 😁 😁 😁
a skad pomysl na ksywke??? 😁
Candy mi zajmuje ok 5ciu minut ale ja mam najszybszy net jaki mozna bylo wziasc w IRL w prywatnym domu i mam 7mb ....
potrzebuje taka predkosc bo sciagamy duzo 😜
poza tym na dwa kompy wiec musi byc speed a nie tam 😜
to jak mi przy 7mb daje 5min no to sie nie dziwie ze Tobie 40min...bo Ty z tego co pamietam masz modemowy net no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella 3mam za słowo!! ;-))))
Titinka u mojej na razie tylko czerwone dziąsełko jest i taki biały kolorek u góry. Jeszcze nie dotarłam do apteki po maść. Mała ogólnie się ślini mocno i gryzie łapki, w nast. tyg. będę u lekarza to się zapytam czy to na pewno jej ząbek idzie ;-))) może ja sobie wkręcam heh

również spadam spaćku 🙂

Miłej nocki!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka wlasnie dlatego Olaf dostal marcherwke z ziemniakiem bo niestety tutaj to podstawowe jedzonko ktore mozna kupic od 4tego miesiaca.w polskim sklepie nie bylo jednoskadnikowych no ale mysle ze ani ziemniak ani marchew nie uczulac 🙂
no ja poczekam pare dni na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek no ja mam na modemie 2mb i jednego kompa na tym ;/ nie kumam czemu tak wolno.
W ogóle muszę iść opierdzielić ich z tym netem bo muli strasznie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał(a):
Anitek no ja mam na modemie 2mb i jednego kompa na tym ;/ nie kumam czemu tak wolno.
W ogóle muszę iść opierdzielić ich z tym netem bo muli strasznie;/


Musisz wejdz na stronke i sparwdzic predkosc zaraz Ci poszukam jakiegos testera.
No i do tego predkosc mozesz miec 2mb ale niestety wydajnosc sieci sie liczy. Wieczorami jest bardziej obciazona bo wiecej ludzi siedzi na necie i niestety zwalnia...
duze znaczenie ma tez serwer stronki na ktora wchodzisz...
np youtube po godzinie 18stej to tragedia tak muli i nawet 7mb nie pomoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputerswiat.pl/aplikacje/nettest/szybkosc-internetu.aspx
nacisnij i poczekac az pinga ustawi i wtedy zrobi test 🙂 liczyc sie predkosc sciagania 🙂 wysylanie to inna bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 18stej katastrofa 😜
choc zalezy co sie oglada 🙂 zawsze te popularne rzeczy sa bardziej zawalone 😉
zobacz tez jaka Ci pokazuje predkosc wysylania i to tylko ma znaczenia jak np w przypadku wrzuty ladujesz film...
zawsze ta predkosc jest nizsza ok trzykrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...