Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiaA napisał:
ja robę test z glukozą w przyszłym tygodniu i na samąmyśl mnie mdli bonie przepadam za słodkim, jest mi niedobrze po jednym ciastku, takim beż żadnej masy a co dopiero po kubku wody z glukozą, fuj...

to ja jestem w trochę lepszej sytuacji, bo ostatnio słodkie polubiłam i prawie codziennie ciągnie mnie żeby coś słodkiego przekąsić 😉 ale mimo wszystko ta glukoza mnie przeraża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boroovka no wlasnie Moj Synus tez robi sie grzeczny jak Tatus raczke przyklada :P i przestaje kopac :P udalo mu sie poczuc chyba tylko 3 razy jak narazie :P a mnie to kopie caly czas hehe a to dziwne :P na boczku nie lubi spac zwlaszcza na lewym 🙂 co do macicy to nie mam zielonego pojecia jak duza juz jest chociaz zdecydowanie jest pod samym pepkiem bo tam czuje kopniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie ok 28tygodnia 🙂 i bede placic 150euro...duzo ale sie oplaca 🙂 niezla pamiatka dla Dzidzi 🙂 ale z tego co napisalas 198zl to normalna cena bo tutaj Mamusie juz pisaly o tym i wahalo sie od 200-250zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no raczej nie ma darmowego badania 3D wiem że w szpitalach mają i prawdopodobnie używają tego tylko w dużym ryzyku ciąży , ale mi powiedziano w szpitalu że 3D jest przereklamowane i czasem nic nie widać bo dziecko się źle ułoży i tylko plamę widać, ale ja tam w to niewierze. w Bydgoszczy to 3D ok. 160zł. kosztuje i po22 tyg zamierzam też pójść 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znow nektarynki 🙂 🙂 🙂 a byl czas na mandarynki 🙂 Boroovka to Twoja decyzja i Twoje pieniazki oczywiscie taki prezent jak najbardziej 🙂 ja na swoim usg chce uwiecznic jajeczka i siosiolka hehe :P nie tylko sama buzke 🙂
Ty nie chcesz znac plci prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w pierwszym trymestrze jadłam same owoce na miesko nie mogłam patrzeć normalnie. od jakis 2 tyg mam taka chcice na słodycze, owoce tez ale teraz musze zjesc chociaz jedna słodka rzecz dziennie! nawet apetyt na miesko sie polepszył dzis nawet zjadłam ogromny kawałek karkówki mm;p:P juz nie wspomne jaki apetyt mam na MONTE jejka cały czteropak naraz wszamam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, nie chcemy znać płci 🙂 Nie ma to dla nas znaczenia.
Bardzo podobają mi się mężczyźni spacerujący z wózkami - wózek będzie w kolorze... pomarańczowym - ulubionym mojego męża - zgadnijcie dlaczego 🙂 ?

Zapewne gdyby nawet każede USG było płatne to bym i tak robiła - ważniejszy jest nasz święty spokój.

Ad zachcianek, to ja od miesiąca jem codziennie serek homogenizowany - nie wytrzymam bez niego. Teraz mogłabym pić codziennie llitr mleka - piję szklankę. W ogóle jem dużo, szczególnie nabiału, warzyw i owoców. Mało chleba i klusek. Ale dziś ma fazę na gruszki! Na szczęście wróciła mi chęć na herbatki i odpadłam od coca-coli 🙂 Piję tylko aby regulować pracę jelit 🙂 Z efektem!
No i codziennie krówka lub irys - takie cukierki 🙂
Zaraz chyba pęknę. Jest mnie już 21 cm więcej - ale tylkosamej ciąży (+4 kg)

anitek85 napisał:
Ja znow nektarynki 🙂 🙂 🙂 a byl czas na mandarynki 🙂 Boroovka to Twoja decyzja i Twoje pieniazki oczywiscie taki prezent jak najbardziej 🙂 ja na swoim usg chce uwiecznic jajeczka i siosiolka hehe :P nie tylko sama buzke 🙂
Ty nie chcesz znac plci prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech film jakis straszny nie ogladam bo pozniej znow koszmary beda mnie meczyc :P
Boroovka rozumiem ze moglaby placic za kazde usg dla swietego spokoju.
Ja place za kazda wizyte od 80euro do 140euro raz nawet zdarzylo sie 160e i tych usg mialam juz 7 ze wzgledu na zagrozona ciaze. nastepne mam 17pazdziernika i znow min 80e szczerze to nie wiem ile jeszcze ich bedzie a do tego 3d4d 150e wiec sobie policz ile juz tego bylo...W to miejsce mialabym cos fajnego dla Dzidzi 🙂 w Polsce o tyle dobrze ze przynajmniej usg mozna miec panstwowa a ewentualnie doplacic za prywatna wizyte a tutaj masz max 2usg w szpiatlu przez cala ciaze i to tyle...tak wyglada opieka w Irl pomimo placenia ubezpieczenia za wszystko trzeba placic...wiec dlatego 3d4d zrobie tylko raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Ja też chodzę prywatnie od początku ciąży, i za każde usg płacę. To jest nie prawda że w Polsce państwowo robisz USG bez problemu, bo raz wiele szpitali ma kiepski sprzęt a dwa to trzeba się umawiać a kolejki są niesamowite. Więc nie ma wyboru i chodzisz prywatnie jak chcesz mieć pewność że wszystko O.k, lub jak się coś dzieje.
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki!

mam jakies nerwy boje sie dzisiejszego usg nie wiem może boje sie ze bedzie cos nie tak .... boże jak ja wytrzymam do tej 19:30 🥴

jeszcze kupa prasowania, bałagan, obiad hmmmm
moze jak wezme sie za robótke to czas mi zleci ... dzis na obiadek robie spagetii z duza ilością czosnku mniam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kikos zleci szybciej jak sie czyms zajmiesz 🙂
co do czosnku mi tez by sie przydał, bo jestem przeziebiona ,a ten który mam w lodówce to jakis bez mocy jest 😞 moze juz stary.

ja dzis zarwałam noc,nawet na minute nie usnelam, nie czuje ze jestem spiaca, wczoraj za to zaledwie 5 godzin w nocy, nie wiem co sie dzieje ??? 😞

nie denerwuj sie wizytą,poczekaj i pomysl ze zobaczysz dzidziusia juz dzis, na pewno wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...