Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek głowa do góry jutro poprawią ci te włski i bedzie dobrze. wiem jak to jest bo raz też miałam taka "przygodę" u fryzjera, pani fryzjerka miała zupełnie iną wizję mojej fryzury niż ja i nic do niej nie docierało, obciea mnie po swojemu, masakra... przez rok nie mogłam nic z włosami zrobić a krócej ich ścinać nie chciałam, co się namęczyłam to moje juz wiecej nie pójdę do tej fryzjerki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja jutro pojde ale ona moich wlosow nie dotknie niech mi ktos inny to poprawia...Dla mnie najgorsze to jest to ze nie wiem co ja teraz zrobie z takimi wlosami na moj slub. Mam tylko 35dni wiec moge pomarzyc o tym ze odrosna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bedzie ok włosy z reguły rosną szybko a poza tym przed ślubem pójdziesz do fryzjera to Ci wymodelują i bedzie ok

i tak to jest z tymi fryzjerami dlatego ja staram sie juz nie eksperymentowac z fryzurami i chodze do takiej fryzjerki co płace jej góra 50 zł za obciecie, mycie i wymodelowanie
i cieniuje sobie jedynie przód
kiedys własnie poszłam do salonu Jean Louis David i zpałaciłam kupe kasy a obciecie było maskara wychapane z tyłu włosy i na dodatek obcinała nie nożyczkami tylko maszynka tragedia wiecej juz tam nie poszłam

wiec anitek85 głowa do góry włosy odrosną, może nie jest tak żle jak Ci sie wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umylam glowe i nic sie z tymi nie da zrobic!!!nie obchodzi mnie to co zrobia maja te wlosy wygladac jakos przyzwoicie! Moj wlasnie wrocil i zapytal czy pokazalam im jak maja mnie obciac bo zabralam fotki itd. no i ze rzeczywiscie ten tyl mam zrypany bo wyglada jak kask czyli najwidoczniej sobie tego nie wmawiam ciesze sie ze jest szczery i mowi prawde...Choc mowi ze przod ladnie w takich postrzepionych tyle ze ten tyl maja mi dociac...No coz zobaczymy co bedzie jutro...Uciekam jesc pierogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aaana no wlasnie ide jutro niech mi poprawiaja co zwalili...
A nawet mi sie juz myslec nie chce bo dosyc lez wylalam.
Wlasnie dobrze ze jestes mam pyt. tez masz zaparcia od luteiny? ja zaczelam brac w piatek i od tego czasu masakra 😞 juz pije od wczoraj syrop czekam do jutra jak nie da rady to kupie czopki takie dla dzieci bo pewnie sa delikatniejsze...Najgorsze to to ze brzus taki napompowany na maxa ale nie boli juz na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ja od luteiny na bank nie mam tylko od piep.. żelaza które muszę niestety brać choć zmniejszyłam dawkę (co 2gi dzień) bo bym nie wyrobiła z zaparciami ale i tak jest maaaaaaasakra
w czw idę do gina to się poradzę co można zrobić

czytałam opis tego syropu kt bierzesz a tam jest napisane że w ciąży tylko i wyłącznie jak lekarz pozwoli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czopkach glicerynowych tez jest tak napisane. To normalne rzadko ktory lek ma w ulotce 100%bezpieczny w ciazy procz esmupisanu ale on juz mi nie pomagal. Ja zelazo odstawilam calkiem bo sie strasznie meczylam!ale wlasnie nie mialam zaparc wogole tylko biegunke 😞 za tydzien mam wizyte to poprosze o inne zelazo lzejsze jakies bo to to jakas masakra.
Co do tego syropu to ja go kupilam oczywiscie tutaj wiec i ulotka po ang i jest napisane : kobiety w ciazy i karmiace moga brac, lek bezpieczny.
a na polskiej wersji jest napisane ze tylko w bezwzglednej koniecznosci. Ech i badz tu madrym, ja dzwonilam dzis do lekarza i mowila ze ten syrop jest bezpieczny mam go pic a czopki to ostatecznosc. No ale jesli do jutra nic sie nie ruszy pojde po czopki glicerynowe dla dzieci bo ja nawet w nocy nie moglam dobrze spac bo az mnie rwalo w pupie 😞 jejkus nigdy tak nie mialam dopiero od momentu w ktorym zaczelam brac luteine 😞 no a przed luteina przez 2dni zjadlam chyba z 30ferrero rocher i chyba sie zaklelam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc jadlam duzo czeko i bylo ok. No ale na luteine jest napisane ze moze byc przyczyna zaparc dlatego ze zaburza perstylatyke jelit no i niestety to prowadzi do ciezki zaparc 😞 nie da sie nic z tym zrobic bo to przez ten hormon, no a ten hormon znow potrzebuje do podtrzymania ciazy i zapobieganiu skurczy. No i widzisz kolko sie zamyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wole te zaparcia przepekac niz ten bol brzucha ktory mialam kazdego dnia...Teraz boli sporadycznie i czuje sie lepiej po tej luteinie. No i oczywiscie to lepsze dla Dzidzi bo jak mialam ciagle bole brzucha i skurcze to niestety...A teraz mam spokoj 🙂
biore jedna dowcipnie na noc i jedna pod jezyk w srodku dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!! Piszecie o wlosach i zaraz przypomnialo mi sie jak mnie fryzjerka wyciela. Mialam wtedy wlosy prawie do pasa a chcialam zeby mnie podciela do polowy plecow z wycieniowaniem a wrocilam do domu wsciekla z krotkimi wlosami!!! 😠 fryzjerka po prostu kochala nozyczki!! Wiecej do niej nie poszlam. Masakra. Dzis niedawno wrocilam od lekarza i na szczescie w koncu robi sie lekarz zadowolony z moich wynikow hemoglobiny. W ciagu 3 tygodni z 10,2 podnioslo mi sie na 11,0 😆 Jednak dobrze mi poradzil ten syrop bo nie jest za tabletkami. I nawet jako tako poradzilam sobie z zaparciami-przynajmniej narazie i ciekawe na jak dlugo???? 🙂 . A za tydzien glukoza. Bedzie ok. Czyli udany dzis dzien jak dla mnie 😎 Pozdrawiam mamusie!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś chyba CandyMonka pytała się o test glukozy - czy trzeba przez tą godzinę siedzieć - ja robiłam dzisiaj i pielęgniarki nie pozwoliły mi nigdzie wyjść
ale trochę to dziwne bo myślałam że będzie krew-glukoza-krew a tu tylko glukoza- godz poczekać i krew - to z czym porównują wynik jeśli przed wypiciem glukozy krwi nie pobrały? hm...
a sam "napój" obrzydliwie słodki ale można przeżyć
zaraz po badaniu wypiłam gorzką kawę 🙂 i tak pobudzona (glukozą i kawą) wyciągnęłam męża do ikei i kupiliśmy w godzinę meble do salonu i stół a potem chyba energia się skończyła bo jak wróciliśmy to padłam na łóżko i zasnęłam hehehehe taka glukoza lepsza niż redbull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Aaan ja mam to samo dzis na czczo syrop po tym wode z miodem acitivie i platki z mlekiem i tylko troszku dalam rade.. Nie chce sie zmuszac bo to tez nie za dobrze poza tym mozna sie hemoroidow nabawic.
Andzia gratuluje wynikow ja to sie boje moich 😞 bo zelaza nie biore wogole 😞 bo juz sama nie wiedzialam czy mam biegunke czy zaparcia od tego...Ja mam wizyte 3ciego w szpitalu i 4tego u mojej prowadzacej. Zobaczymy co tam wyjdzie. Choc szpital mnie wkurzyl bo dzwonilam zapytac o czopki w weekend bo moja lekarka miala wolne a oni ze mam czekac do dzisiaj i zadzwonic bo w Irl byl dlugi weekend wiec wszystko do pracy dzis wracalo...pomyslalam sobie od czego oni tam sa do jasnej cholery???brak slow mowie Wam 😞
Co do wlosow to nawet nie chce myslec bo az mam lzy w oczach na sama mysl. Jedyne pocieszenie to takie ze chce naturalne zapuscic i ta pipa obcinajac je w taki sposob sciela prawie wszystki farbowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to badanie to jest w Irlandii daja do wypicia 2kubki Lucozade to taki napoj energetyczny z duza iloscia glukozy plus taki ze nie czuc tej slodyczy :P:P:P wiec superacnko 🙂 ja akurat Lucozade lubie wiec sie ucieszylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana fajnie ze masz ta glukoze za soba 😉 ja dopiero we wtorek rano bede miec, mi lekarz mowil ze najpierw krew pozniej glukoza a po niej po godzinie znow pobiora krew. mysle ze jakos to wypije-nie ma innego wyjscia. Ale jakbym miala zaliczyc takie zakupy to jestem za!!! 🤪 Anitek nie przejmuj sie wlosami-odrosna. Najwazniejsze ze przod masz dobrze wyciety to najwazniejsze. Bedzie ok. 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia przod tez jest zrypany i to na maxa....chyba gorzej niz tyl wierz mi. nie kazalam dotykac przodu a ona jak zlapala wlosy na gorze uciela na rowna dlugosc i teraz wygladam jakby byla obcieta na grzybka a z przodu do tego grzybka doczepione chude wlosy bo tylko tyle z nich zostalo bo jej obcieciu mi gory...rozpierdziele ich tam jutro wierz mi jestem taka wscieka jak nigdy chyba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć.
Ja mam w czwartek glukozę, bo we wtorek przy innych wynikach już nie zdążyłam, ze względu na tą godzinę czekania, więc w czwartek przy odbieraniu wyników sobie zrobię.I powiedzieli mi, że krew, glukoza, krew. Aż jestem ciekawa co tam wyjdzie, bo dodatkowo poza moczem i krwia, musiałam znowu robić na toksoplazmozę i na jakieś dwie bakterie, które jedna z nich niszczy płód a druga łożysko ( to ze względu na poronienia). Nie lubię takich badań, nie lubię... 🥴

Właśnie się objadłam sushi ( ale tylko z pieczonymi i wędzonymi rybskami) i jest mi błogo 🙂) niechęć do ryb minęła! 🙂
Idę leżakować.
Miłego wieczoru życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...