Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaana najpierw w kibelku odszedł mi czop, był krwisty i galaretowaty a wody miałam najpierw różowe a potem całkowicie przezroczyste i było ich bardzo dużo ale na początku tak przez ok godzinki sączyły się po troszku na różowo właśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o cholera... to chyba mi właśnie odchodzą 🤪
do spisanka Mamuśki lecę myć głowę!! 🤪 i do szpitala 🤪

A Maalena mój przepis na poród - o ile to jest to bo nadal nie wierzę - to info że będziesz miała wywołanie + cafelatte w CoffeHeaven+ zakupy w C.H.!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JAJA AAANA BEDZIE RODZIC 😁 MA KTOS NR TEL DO NIEJ??????????
MARTUS ja tez nie uwazam zeby ktoras z Nas Ciebie obrazala tutaj...wyrazenie opini na ten temat ot co... i nie przypominam sobie zeby jakies przykre slowa ktos tutaj pisal...
Mona i CandyMonka jesli cos wysylalyscie to nic nie dostalam 😞 JaiHo tez mi wyslala i nic nie doszlo 😞
Takze CandyMonka wyslij mu smsa i popros o maila bo to jedyna opcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malalena moze popros admina o kopie maila ktorego wyslalas do Martus bo ona pisze ze nic nie dostala i na sierpniu 2009 pisze to samo...
nie czaje tego 🤨
no a co do oklaskow to ja z reka na sercu moge powiedziec ze nie zabralam jej ani jednego!!! zreszta za co niby mialaby go zabrac? za to ze uczestniczy w konkursie jakims???
z tego co wiem to duzo Mamusi sie wkurza o tego linka...wiec osob ktore zabieraja te oklaski na pewno nie brakuje... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek no ja wcześniej nie wysyłam Tobie mmsa więc jest szansa że dotarł 🙂
Mam jego maila ale ten debil z niego nie korzysta.
kurcze chce by ja zobaczyl, moze wysle jakiemus znajomemu fotkę w liscie i poprosze aby mu przekazal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Malalena moze popros admina o kopie maila ktorego wyslalas do Martus bo ona pisze ze nic nie dostala i na sierpniu 2009 pisze to samo...
nie czaje tego 🤨
no a co do oklaskow to ja z reka na sercu moge powiedziec ze nie zabralam jej ani jednego!!! zreszta za co niby mialaby go zabrac? za to ze uczestniczy w konkursie jakims???
z tego co wiem to duzo Mamusi sie wkurza o tego linka...wiec osob ktore zabieraja te oklaski na pewno nie brakuje... 😞


anitek wiesz co dla mnie to jest dziecinada. Robi się z igły widły. Ktoś napisał co myśli na ten temat i wielkie halo od razu. Bez przesady. Demokracja jest w Polsce.
A co do oklasków, nie dziwię się, ze są zabierane. W końcu pełnią tu jakąś rolę.
Jest mnóstwo dziewczyn, które drażnią takie wklejanie linków. Nie dość, ze ludzie wysyłają to na NK, gronie i wszelkich portalach społecznościowych to jeszcze i tutaj.
Afera się zrobiła jakbym co najmniej komuś pół rodziny wybiła. Ale to świadczy tylko o jendym... dalej No Comment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka nie doszedl raczej nigdy nie dochodza...moja Mama mi wysylala i siora tez i nigdy nie doszedl i od dziewczyn tez...mmsy miedzynarodowe nie wchodza i nie wiem czemu 😞
a czemu nie wyslesz mu smsa ze urodzilas i ze ma dac Ci aktualnego maila to mu wyslesz fotki???wtedy dostaniesz raport i bedziesz wiedziala ze doszedl sms 🙂

Martus tak jak napisalam ja osobiscie nie uznaje takich konkursow za powod do dumy i nawet Moj Wuja ktory bawi sie w to samo nie otrzymuje glosow ode mnie...a to ze Ci Malalena napisala maila to jej osobiste odczucia rowniez.
No a co do oklaskow to ja nie zabralam Ci ani jednego i szczerze to nie wiem kto Ci je zabiera...wklejalas linki na kilku watkach i z prywatnych rozmow moge Ci szczerze powiedziec ze juz od kilku Mam "uslyszalam" ze denerwuje je to...i nie placz bo nie ma o co...to jest Twoja sprawa w jakich konkursach uczestnieczycie i co robisz ze swoja Coreczka w koncu to Twoje dziecko a nie Nasze...
i nie Ty pierwsza i nie ostatnia ktora bierze udzial w konkursach w koncu po to sa organizowane a to ze ktos z nich ich nie toleruje to to kazdego prywatna sprawa 🙂
Nie smutaj i usmiechnij sie bo to naprawde nie jest powod do klotni lez itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie koniec sprzeczek!!!
Bo naprawde nie ma o co...

Malalena mowisz ze masowanie Cie przekonalo 😁
I jak widzicie nie ma reguly Aaana uslyszala ze jeszcze z tydzien sie kulac bedzie a tu taka niespodzianka :P
Walcz jak lwica Kochana!!!

Ech no wlasnie a ktos ma jakies info od NIKOS???
bo ona to juz na pewno urodzila :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha jeszcze jedno marta1.cz daj sobie troszeczkę na wstrzymanie i nie bierz do siebie wszystkiego co ktoś napisze. Skoro tak potrafią na Ciebie wpłynąć słowa obcej Ci osoby na jednym z tysiąca Forum internetowych - to co dopiero było by w rzeczywistości, realnie?

Głowa do góry i do przodu 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dopiekłam, przynajmniej tak nie uważam.
Ja poprostu piszę co mi myśli na język przynoszą. Cecha nie zawsze lubiana, ale przynajmniej nic nie tłumię i tyle. Nie każdemu musi się podobać mój charakter, osobowość, sposób bycia. Taka już jestem. Albo ktoś mnie lubi albo nie.
Nic na siłę. Nie ważne...

Zastosuj się do tego co napisałm poniżej i będzie dobrze.

THE END
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek będę musiała wysłać mu tego eska jednak dzięki za radę.
Spadam bo mała zaczyna się budzić.
Kurcze a ja nadal nie przestaje ryczeć aż mnie głowa boli..ehh kiedy to przejdzie.

buziaki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka wyslij eske i zobaczysz ze wtedy sie odezwie 🙂
co do placzu to ja mialam wczoraj taki dzionek 😞 a Maz na wyjezdzie i wraca jutro lub w piatek i to z tesknoty pewnie 😞 bo jak On byl to nie plakalam no chyba ze porod mi sie przypomnial...

Malalena i Marta uscisk reki prosze i koniec sprzeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę jeszcze do wątku marty, otóż moim skromnym zdaniem trochę się dziewczynki wszystkie pogubiłyście. Marta wklejała też na innych forach, nikomu to nie przeszkadzało, mało tego zapytała czy jeśli nam przeszkadza żeby dać znać, natomiast nikomu do głowy nie przyszło by robić z tego taką aferę.
Po drugie dziewczyny z lutego forum nie jest waszą własnością i każdy tu może napisać, nie macie prawa nikomu zabraniać, a ściąganie od admina maili to dla mnie przesada, co i komu miałoby to udowodnić.
Dziewczyna brała udział w konkursie normalne że chciała aby mieć jak najwięcej głosów a przy tym nie sądzę aby uważała nasze dzieci za gorsze przez to. Tak ze wniosek szklanka zimnej wody tak dla ochłody 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...