Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewuszki 🙂
U Nas kolejny dzień latania i załatwiania. Normalnie az juz mnie trafia. Na szczescie Moj wziął sobie opiekę na mnie i załatwia razem ze mną. Dzis kupilismy buty a jutro kupimy koszulę bo nie podobała mu się zadna. Jejciu co za wymagania 😁
Na szczescie kamizelke mamy i musznik tez, spinki do koszuli juz tez mamy 😁
Sama jestem w szoku że ja juz chyba wszytko mam.

Mały jak to Mały 😁 Je i śpi, gada jak najęty do wszystkich i wszystkiego 🙂 niedlugo przyjdzie do Nas mata wiec pewnie oszaleje z radości 😁
Uwielbia patrzec i smiać sie sam do siebie w lustrze 🙂
Ubaw po pachy 🙂
no to tyle u mnie 😁 teraz ide obiad wstawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski,
u nas noc zrypana - co mąż kaszlał to młoda się budziła a ja razem z nią.. do tego mam 2gi dzień okresu...

czy Waszym maluchom też tak bulgocze burczy i jeździ w brzuszkach (niezależnie od tego czy są głodne czy najedzone)?? mojej baaardzo!!! a to już 8 dzień nowego mleka więc powinna się przyzwyczaić...
aha jak na razie wysypki żadnej po zwykłym mleku nie ma więc chyba już nie będzie 🙂 wiecie może jak długo po zmianie może się pojawić alergia??

właśnie - siadanie - mam wrażenie że moja tak się jakoś spina jakby chciała usiąść... a może ją brzuch boli... ech nie wiem.. nie płacze ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Olaf padl w koncu 😉 pewnie pospi do ok 4tej tak mysle 😉
Klaudia ciesze sie ze juz wszystko prawie zalatwione 🙂
ja wlasnie wcinam ser zolty z ketchupem 😮 no ale jakos tak mnie naszlo 😜
za 2tyg lecimy do PL 😁 jestem ciekawa jak to bedzie 😁 mam nadzieje ze mi dziecka w domu nie popsuja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana Olaf tez tak robi ze lapie sie moich rak i caly sie chce podnosic 🙂 lekarzowi tez tak zrobila i sie smiala ze juz chce wstawac a jeszcze siedzenie po drodze musi zaliczyc 😉
ja tak troszke z nim cwicze ale nie za duzo zeby nie obciazac kregoslupa.
Ale Wam powiem ze dziwnie pisza bo tak to jest napisane ze w 12tyg dziecko powinno sie lapac i siadac z pomoca... a tak to ze od 4tego miesiaca ze wzgledu na kregoslup.
No ale mysle ze to zalezy od dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana jak u Nas odstawialismy Nutramigen to lekarka mowila ze reakcja alergiczna powinna wystapic juz w drugiej dobie...
bole brzusia plus wysypka albo tylko wysypka...
wiec mysle ze Misia wcale nie ma alergii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana mojej czasami jeździ w brzuszku, ale bardzo rzadko.
Anitek ja wcześniej jakoś nie bałam się latać samolotem, a teraz z małą mam jakiegoś stracha 😞 Zaczęłam też się obawiać tego czy te różnice ciśnień są bezpieczne dla dziecka, bo różne opinie słyszałam włącznie z tym, że dziecko może się zblokować i nie mówić nawet do 5 roku życia 🥴 hmmm jakoś mi się w to wierzyć nie chce. Każdy co innego mówi, ale wiekszość nam odradza wczasy w Grecji, ale ja chyba słuchać nie będę zapytam jeszcze pediatry co o tym sądzi.
Pisałyście może już podania o przedłużenie macierzyńskiego, są jakieś wzory?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona chodzi o to zatykanie uszu glownie bo dziecko nie wie ze trzeba przelknac sline dlatego tez po starcie i ladowaniu trzeba dac sie dziecku napic 🙂
no coz ja wyjscia nie mam leciec musze!!! przez cholerny spadek!!! bo tak to bym nie leciala w tym roku raczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mon ja pisałam
Tu masz treść

Proszę o przedłużenie urlopu macierzyńskiego o przysługujące mi 2 tygodnie, zgodnie z art. 182 Kodeksu Pracy, par. 1 pkt. 1, w terminie od 4 lipca do 17 lipca 2010 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, ale nic dziecku się nie stanie, nie słyszałaś jakichś innych przeciwskazań do lotu?
Nie chcę narażać małej tylko dlatego, ze chcę lecieć na wakacje. Co innego u Ciebie Ty nie masz wyjścia.
Trochę też się boję tego pyłu, żebysmy gdzieś z dzieckiem nie zostali uziemieni, ale do sierpnia jeszcze trochę czasu mam nadzieję, ze wszystko się unormuje 🙂

Cruella dziękuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mysle ze lekarz musi zadecydowac. Olaf nie ma zadnych problemow zdrowotnych wiec jest ok zeby leciec.
Jesli Milenka nie ma zadnych problemow no to rowniez nie widze przeciwskazan choc mysle ze lepiej w tej kwestii zapytac lekarza. Bo ja pytalam na ostatnim bilansie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie - jak nosicie dzieciaki na rękach? moja ma tylko jedną pozycję kt jej odpowiada plecami do mojej klaty czyli twarzą do świata a ja 3mam ją 1dną ręką pod pupą/między nogami a drugą ew podtrzymuję w okolicy jej klatki piersiowej czyli pozycja zupełnie pionowa...czy to niezdrowe dla malucha?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No coraz fajniejsze są te rozmowy dzieciaczków 🙂 czasmai tak wygląda jakby Milenka coś tłumaczyła tym pluszakom.
Kurcze nie wiem jeszcze czy zdążę wymienić paszport i dowód przed wylotem. Czy może w razie czego będę mogła lecieć na stary, puszczą nas tak, że Milenka mają inne nazwisko i tata, a ja inne? 🤨 Chyba tak, bo przecież bilety nie są imienne. Już sama zgłupiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja tak mam 🙂
Olaf jest Sochal a ja nadal Plocienniczak 🙂
po zawarciu zwiazku malzenskiego masz 3miesiace na zmiane dokumentow i po tym okresie dokumenty zostaja uniezanione wiec jakbys chciala sie posluzyc dowodem to nie dasz rady.
Aaana tutaj kleszczy nie ma raczej tzn moze sa ale nigdy nie slyszalam zeby ktos zlapal wiec nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bukujesz bilet to aby podajesz z kim Milenka leci jako opiekunem. Olaf jest przypisany na mnie podczas lotu ale jak bukujac bilet podalam oczywiscie nazwisko jakie mam na dokumentach bo nie mam jeszcze zadnych na naziwsko Sochal. Dopiero w PL musimy slub zarejestrowac i wtedy musze wymienic 🙂
co do noszenia to Olaf zalezy jaki ma humor 😉
raz do mnie przodem ze trzymam go pod pupa a raz przodem do swiata i tez trzymam pod pupa i klatke podpieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milenka tez jest zdrowa jak koń hehe więc chyba nie będzie problemu 😉
Aaana ja staram się nie nosić małej na rękach 🙂 tylko do odbicia, czasami noszę też tak pleckami do mojego brzucha, ale to wedle mojej wygody jak mi się ręka zmęczy 😉
Ehhh teraz mi się przypomniało,że chyba ostatnio jak lecieliśmy do Grecji to mieliśmy imienne bilety, bo podawałam też dane P 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ale o co chodzi z tymi biletami???
Ty po slubie przez 3miesiace mozesz sie poslugiwac swoimi dokumentami na panienskie nazwisko wiec to wogole nie ma znaczenia...
jakie nazwisko ma Milenka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...