Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
anitek widzę że mamy podobne problemy, mi cieknie ropa z dwóch palców, ale wcześniej nic nie dłubałam przy nich i nie tyłam nic się nie działo, a tu takie coś,jestem załamana chyba mnie też chirurg czeka 😞
dziewczyny dawno nie brałam tabletek i się zakręciłam skończyłam brać tabletki w środę, a następną dawkę mam zacząć po 7 dniach czyli właśnie nie wiem czy środa czy czwartek, jak któraś wie to proszę o pomoc, bo sie zamotałam a nie chcę z taka błahostką do ginki dzwonić, a dziś powinna mi się skończyć miesiączka i nie chwaląc dnia przed zachodem słońca, to chyba się uda 🙂 napiszę jutro czy nie zapeszyłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej w czwartek 🙂
ja koncze w sobote i zaczynam w niedziele 🙂
Co do palcy ja ide dzis na 18-45 wlasnie sie zapisalam...nie dam rady juz wytrzymac ani jednej nocy dluzej...
Iwiokej nie ma tragedii u chirurga aby zamrazanie boli i troszke pozniej ale ogolnie jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ropa jest raczej w srodku pod skora...nic nie jest pekniete tylko opuchniete mocno 😞
i jak lekko nacislam wczoraj to wyszlo troche a dzis nic nie wychodzi juz i boli niemilosiernie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też źle przycięłam tego paznokcia i podszedł ropą, ale wcześniej już bolał tylko, że nie ropiał. Mam nadzieję, że to samo zejdzie bez interwencji chirurga.
U nas dzisiaj leje więc na spacer nie wyjdziemy, chociaż i tak już bylismy na dworze, bo rano musieliśmy iść do księdza, ale całe szczęście chrzciny i slub już załatwione. Dostaliśmy od księdza sporo prasy m.in. Rozpoznanie okresowej płodności małżeństwa-metoda objawowo termiczna, więc przyda się przy planowaniu kolejnej dzidzi 😜 W sumie Milenka tak została zaplanowana hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
meldujemy sie po spacerku sara sie tak rozryczała ze niosłam ja na rekach do domu a wozek prowadziłam druga reka:P
kupiliśmy dzis wit w kropelkach i wyczytałam na ulotce ze nie powinno sie podawac prosto z butelki do buzi dziecka bo moze to spowodować hiperwitaminoze.. ehh . i dlatego chce sie was poradzić.. czy dajecie witaminke prosto z tej małej buteleczki czy mieszacie z mlekiem??
ja to w ogole mam teraz schizy ze jestem znów w ciąży... :/ ciągle mnie mdli i w ogole... albo sobie tylko wkrecam. no nic. kupiłam dziś test ciążowy wyobraźcie sobie dla swiętego spokoju haha. 3majcie kciuki oby nie:P zrobie go dopiero jutro rano ehhh. głupek ze mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia no oby nie , bo jak dobrze byś się pośpieszyła to miałabyś dwójkę z jednego roku heheheh.
Co do kropelek ja wit D podaję do buzi bo jedna kropelka a cebion na łyżeczkę bo jest ich 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona a Ciebie boli ten palec?
Darusia ja juz tez zrobilam test miesiac temu 😜
lepiej zrob teraz po co masz sie stresowac do jutra?
co do witamin ja daje z butelki i jest tylko napisane ze jesli dziecko dotknie ustkami zakraplacza to zeby go umyc i dopiero wlozyc do butelki...i to wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ja Cebion juz daje do buzki bo Olaf jak dostaje jedna krople to do kolejnych otwiera buzke tak lubi hahaha 🙂
i popija sobie herbatka pozniej 🙂
a teraz moje dziecko spi na plecach w kolysce... jakas nowosc ostatnio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Darusia nie teraz zagięłaś z tymi witaminami. Ja cały czas podaję bezpośrednio do buzi, ale ja mam vigantol i nic mi lekarka nie powiedziała, że podaje się z pokarmem. Czytam teraz w ulotce czas stosowania isposób podawania i tutaj pisze faktycznie, że niemowlętom krople podawać z łyżą mleka lub pokarmu hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Anitek boli mnie ten paluch. Wczoraj bolał bardzo, ale na noc wysmarowałam go maścią ichtiolową i dzisiaj jest troszkę lepiej, ale zaczerwieniony jest i obawiam się, że tylko ta ropa zeszła narazie, a i tak za jakiś czas nabierze, chyba, że ten paznokieć odrośnie, w co wątpię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz zastrzal???? to wlasnie ropa sie zbiera pod paznokciem...
ja jestem zalamana tym bo zadnych butow nie moge zalozyc 😞
a do tego jesli mi dzis chirurg usunie kawalek paznokcia z to jak ten palec bedzie wygladal 😞 skoro z jednej strony juz nie ma paska...ech 😞
a do tego brzuch boli tak strasznie i ten okres znow taki mocny!!!
ide do ginka w PL i poprosze o inne tabletki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czym się różni zastrzał od wrastającego paznokcia?, bo w sumie sama nie wiem co mu jest, ale napuchnięty jest z jednej strony i skóra pękła tak od góry paznokcia wewnętrznej strony palca.
Ja też okres dzisiaj dostałam,ale całe szczęście nie mam już takich boleści jak przed ciążą, ewentualnie tylko marudzenie brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...