Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a co do pampersów to ja juz od dawna uzywam 4 i tylko Pampers bo żadne inne peieluchy u mnie się nie sprawdziły. Te doskonale chłoną wielkie kupy mojego Synia i siusiu też. A mamy zazwyczaj te active baby ( niebieskie) economy pack chyba jest ich tam 74 szt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
według mnie pampersy sa najlepszymi pieluchami. sa przedewszystkim chłonne i mieciutkie anie sztywne jak inne nie zapomne ja raz kupiłam bella happy myslałam ze sie załamie okropne sa!! Sarcia cała dupke czerwoną miała testowałam nawet dada one tezlipne ale happy najgorsze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi gratulacje dla kolezanki i dzidzi 🙂
Darusia przykro mi 😞 ale najwazniejsze ze doszli do tego skad to sie bierze!!!
kiedys chyba ktos tu wklejal linka jak robili operacje tego jak dziecko jeszcze bylo w brzuchu. To jacys lekarze z USA jak sie nie myle.
Wszystko bedzie w porzadku 🙂
Duzzzzzzzzzzzo zdrowka dla Dzidzi 🙂
Klaudia rozumiem Cie bo ja nawet jak ide na zakupy sama a Olaf z Mariuszem to tak jakos zal 😉
Co do fotelika moj jest do 13kg.
I tu nie chodzi o to ze fotelik jest np od 9kg i nie mozesz go kupic bo owszem mozesz ale tu chodzi o bezpiecznestwo dziecka!!!
ostatnio kumpla laska irolka przyniosla swoja corke w foteliku ktory jest od 13kg a jej corka ma 5,5kg!!!! to dziecko sie topilo w tym i fakt zapinania idzie dopasowac ale tak jak mowie nie ma niestety prawidlowej ochrony.takze zwracajcie uwage na takiej rzeczy.
Bo rowniez moglam kupic maxi cosi od np 11kg ale co z tego jak nie ma ochrony i nic tu po atestach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zly news.
Ta dziewczynka u ktorej bylismy na roczku zlapala rotawirusa. Jak sie okazalo od soboty a w sobote byl roczek.
Czytalam ze jak sie dziecko zarazi to przewaznie w ciagu 24-48godzin wiec mam taka nadzieje!
dzis czwartek i Olaf ok nie ma biegunek itd.
Podalam mu dicoflor bo wiadomo nie zaszkodzi a ochrone dziecko miec bedzie!!!!
ech pech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia27 napisał(a):
Hej mamusie!! 🙂 Daaaawno nie pisalam ale staram sie sledzic co tam piszecie jak tylko mam chwilke. Teraz ja mam bo pol godzinki temu wrocilismy od lekarza. Maly zdrowiutki i wazy 7650. Myslalam ze bedzie ponad 8 ale sie przeliczylam 😉 Dzis tez dostal pierwasza szczepionke(tutaj pozniej szczepia) 7 w jednym 2 ryzy w tylek i teraz spi mi na rece biedaczek. Az sie boje bo nie wiem co mnie czeka w nocy 🤔 czy mi goraczki nie dostanie. Ogolnie od poczatku wizyty do konca byl jeden wielki krzyk!!!! Sebastian darl sie w nieboglosy!!!Okropnie!!! 😞
Co do pampersow to my uzywamy 4 i BABY DRY i osobiscie jestem z nich bardzo zadowolona. 🙂 Nigdy nie zawiodly nawet przy najbardziej mokrym pampersie i przy kupie po pachy 😁 Te granulki pojawiaja sie kiedy jest pampers za mokry ale faktycznie dziwne ze tak szybko wam sie pojawiaja 🤨
Dziewczyny mam pytanko. Jakie macie foteliki samochodowe dla swoich maluszkow??? Chce kupic nowy a mam czas do lipca bo w koncu jedziemy do Polski !!! 🤪 Nie wiem czy moglabym juz wziac ten od 9kg??? Aaach sama nie wiem. Pozdrawiam wszystkie mamusie!! 😁

Kochana do lipca to Sebastian juz pewnie bedzie blisko 9kg 🙂 o 200gram nie chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis pojechalam po bandzie i poszlam na latwizne 😜
na kolacje zrobilam kielbaski smazone na masle z cebulka 😜 i do tego chlebek i tyle w temacie 😜
Mezus pojechal po guinessa bo mi sie zachcialo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

my juz po kapaniu, co prawda kapalysmy sie odzielnie ale pachniemy rownie pieknie ;-)))

Darusia wlasnie polozna na Sz.r polecala nam ten maxi cosi 🙂
A co z Jai_ho??? biedna pewnie zmeczonaa po tyrce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
byłyśmy dziś u lekarza na wizycie kontrolnej tak długo nas nie było bo byłyśmy u babci na dniu mamy, i tak jakoś nas zeszło.
Korzystałyśmy z pięknej pogody, spacerkiem poszłyśmy do lekarza

A u lekarza tak, amelia waży 5400g ma 58 cm długości. Od dziś zagęszczamy wieczorne jedzenie kaszką kukurydzianą bo mamy problem z kupą.
Nie jemy żadnych słoiczków, Amelii nie spasowały a pani doktor uważa jak moja koleżanka Ania że należy gotować, zatem.... gotujemy hihiihih.
Jutro dostanie sok z jabłka, 2 łyżeczki na początek pojutrze 3 łyżeczki.
W poniedziałek pojedziemy do koleżanki która obiecała nam skombinować nie kropione warzywa i mama ugotuje Ameliuszkowi zupkę z marchewki pietruszki oraz ziemniaczka.
Pani doktor uważa że w słoiczkach takie same owoce i warzywa jak na targu, co Ania ta koleżanka nam już potwierdzała wydawanymi "certyfikatami" tak więc dla mojego skarba wszystko. A ponieważ Adrianowi też gotowałam to mam wprawę tylko matko przecież ja nic nie pamiętam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
byłyśmy dziś u lekarza na wizycie kontrolnej tak długo nas nie było bo byłyśmy u babci na dniu mamy, i tak jakoś nas zeszło.
Korzystałyśmy z pięknej pogody, spacerkiem poszłyśmy do lekarza

A u lekarza tak, amelia waży 5400g ma 58 cm długości. Od dziś zagęszczamy wieczorne jedzenie kaszką kukurydzianą bo mamy problem z kupą.
Nie jemy żadnych słoiczków, Amelii nie spasowały a pani doktor uważa jak moja koleżanka Ania że należy gotować, zatem.... gotujemy hihiihih.
Jutro dostanie sok z jabłka, 2 łyżeczki na początek pojutrze 3 łyżeczki.
W poniedziałek pojedziemy do koleżanki która obiecała nam skombinować nie kropione warzywa i mama ugotuje Ameliuszkowi zupkę z marchewki pietruszki oraz ziemniaczka.
Pani doktor uważa że w słoiczkach takie same owoce i warzywa jak na targu, co Ania ta koleżanka nam już potwierdzała wydawanymi "certyfikatami" tak więc dla mojego skarba wszystko. A ponieważ Adrianowi też gotowałam to mam wprawę tylko matko przecież ja nic nie pamiętam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
U nas dzisiaj pogoda też lipna choć z rana było nawet nawet. Wybrałam się z koleżanką na miasto i taka ulewa nas złapała, że zmokłysmy jak szczurki, dobrze, że dzieciaczki miały folie. Udało mi się kupić Milence buciki do chrztu, ale sweterka niestety nie znalazłam. Muszę szukać dalej, jeszcze miesiąc mam więc może coś znajdę 😉
Martuś ja mam pampersy baby active, ale 3 i mam to samo z tymi granulkami, tylko,że nie w każdej pieluszce tak się robi 😮 Niekiedy Milenka na godzinę pampersa i już pojawiają się granulki, a niekiedy po całej nocy nie ma granulek hmmmm.
Jai_Ho już do pracy na stałe wróciła?myślałam, że wczoraj wpadła tylko na chwilkę. Ja w poniedziałek chyba będę musiała podjechać i zawieść podaie o przedłużenie macierzyńskiego i odrazu napiszę podania o okolicznościowy i wypoczynkowy. Buuuuuu już niedługo trzeba będzie wrócić do pracy 😞
Ja też mam fotelik maxi cosi do 13kg, ale on jakiś malutki mi sie wydaje jak na dziecko 12-13kg, raczej wcześniej trzeba będzie zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
A ja dzis pojechalam po bandzie i poszlam na latwizne 😜
na kolacje zrobilam kielbaski smazone na masle z cebulka 😜 i do tego chlebek i tyle w temacie 😜
Mezus pojechal po guinessa bo mi sie zachcialo 😉


hehe no ładnie, 🙂 ANITO A GDZIE TWOJA DIETA HI HI , tak serio to marze o kiełbasce z grilla i pizzy i piwku 🙂 no moze w sierpniu sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
mona124 napisał(a):
Hej mamusie 🙂

A ja dzisiaj jestem mega szczęśliwa. Byłam na poszukiwaniach sukni ślubnej i wybrałam 😆 Zmierzyłam chyba tylko 4 czy 5, ale i tak mi się spodobała ta pierwsza, która wpadła mi w oko. Tylko, że trochę droga, myślałam, że zamknę się w 2tyś, a tu sama suknia 2700 i wybrałam też buciki odrazu za 180zł. Zostały jeszcze dodatki, welon, rękawiczki i bolerko, ale to dobiorę 9 czerwca jak będę na przymiarce. Babki mnie pytały czemu tak długo czekałam z wyborem sukni, ale dadzą radę do 26 żeby ją do mnie dopasować, nie maja innego wyjścia 😜 😉
A wracając z salonu patrzymy z P w niebo, a tu coś leci i plack... ląduje na moim rękawie, patrzymy, a tu mi ptak nasrał wielkie ciepłe gówno 😁 Śmialiśmy się, że to na szczęście 😜
quote]


Mona ja dopiero zaczaiłam ze Ty tz slubujesz, wczesniej myslalam ze tylko cywilny, a tu prosze bedzie wesele , super 🙂 To to bedziamy mialy co ogladac, Ty i Klaudia w czerwcu ja we wrzesniu 🙂

A ta kupa ptaka to rzeczywiscie na szczescie,
jaką suknie wybraalas ??


Dodi oj bedzie wesele, będzie, aż się boję 😜 Chyba małą odstawię na ten czas od cyca, bo się upiję 😁 (żart). Upić, to może się nie upiję, ale troszkę wypiję, chyba, że nie bedę miała ochoty na alk 😉 Jutro właśnie jedziemy go kupić i napoje jakieś.
Sukienkę wybrałam gładką z białego materiału z jedwabiem. Tylko przy dekolcie ma kamienie swarovskiego i na lewym biodrze. Bez żadnego koła, nie wiedziałam tylko czy brać z trenem, czy bez, ale wzięłam z trenem, bo podobno ładnie na zdjęciach wygląda 😜ale jest niewygodny do siedzenia. Aaa tam przemęczę się najwyżej 😉 Byłam dzisiaj odebrać buty, bo wczoraj zapłaciłam za nie tylko zqliczkę 100 zł, a dzisiaj dopłacałam i myślałam, żeby zrobić fotkę sukni, ale i tak nie mam kabla do komputera przy moim telefonie, więc sobie odpuściłam. Później jak już będę miała suknię, to powklejam zdjęcia. A i przymiarkę przesuneli mi na 15, a nie 9 czerwca, bo się nie wyrobią, ale najważniejsze, że na ślub zdążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella widzę, że co lekarz, to inna opinia. Ja się spytam mojego jak bedę na szczepieniu 8 czerwca, ale nie wiem, czy wogóle bedzie kazała mi już podawać jakieś zupki, bo ostatnio mówiła mi tylko o kaszce mannej od 4,5 mies., a zupki, to jak dziecko mało przybiera na wadze, a Milenka chyba dobrze przybiera, niby drobna, ale w normie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona ale Ty karmisz piersią 🙂
pokaż suknie, bo mówiłaś że podoba Ci się coś w stylu mojej a z opisu brzmi podobnie, ciekawa jestem 🙂


A lekarz tak , każdy ma swoje zdanie ale komuś trzeba ufać a ja ufam mojej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nareszcie sobie usiadlam ale co z tego jak trzeba zaraz wybrac sie na gore spajusiac bo znow w nocy pobudki na cyca 😞 . Dzewczyny dzieki za odpowiedzi. 😉 Zamowie jednak te od 9kg bo jak mowi Anitek do polowy lipca maly pewnie nadrobi z waga 😆 Ja teraz tez mam maxi cosi te do 13 kg ale robi sie powoli za male.
Mona- cos widze ze mamy podobne gusta?? JA tez lubie proste ,"delikatne"suknie. Bedziesz sliczna panna mloda 😉
Dodi- jeszcze troche i kielbaske z grila i pizze bedziesz mogla jesc na sniadanie,obiad i kolacje !!! 🤪 Az do znudzenia!! 😁
Ja na szczescie moge jesc wszystko. Ostatnio zaliczylam pol pizzy i malemu nic. 😁 Pewnie kieeeedys przy nastepnym dziecku juz mi sie nie upiecze.
Zerkne jeszcze szybciutko na tv i zmykam spac. Jakby co to milej nocki zycze . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella też jestem zdania, że w końcu komuś trzeba ufać hihi, dlatego spytam mojej lekarki, czy gotować, czy ze słoiczka i zrobię tak jak powie, ale być może karze gotować, bo moja koleżanka też chodzi z synkiem do tej lekarki i wiem, że mu gotuje sama, a też ma obsesję na punkcie zdrowego jedzenia 😉
Cruella z suknią chyba będziecie musiały poczekać, aż ją będę miała w domu, bo albo nie ma jej na stronie, albo ją przeoczyłam, bo tyle tego jest. Pokaż swoją suknię, bo już zapomniałam jaką miałaś ☺️Wiem, że ładna, ale już nie pamiętam 😉
Aaana, a z jakiej firmy będziesz kupowała ten fotelik od 9kg?, bo ja też myślę żeby już powoli zacząć się rozglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

Melduje, ze przeczytalam wszystko, ale jestem tak zmeczona, ze juz polowy nie pamietam 🙂) Wybaczcie! 🙂
Martus pytalas czy Victor zalapal o co chodzi w jedzeniu na spaniu, nic z tego w nocy probowalam, nawet buzi nie otwiera a jak mu otworzylam sama i wsadzilam smoczek to nic z nim nie robil. Porazka. Dziecko je kiedy on chce a nie kiedy ja 🙂)

Dzis kolejny dzien w pracy, nie wrocilam jeszcze na stale, ale wspolnik mi sie ,,czasowo wysypal", tydzien wszystko sie samo krecilo, ale teraz musialam ja to jakos ogarnac, jeszcze tylko2- 3 dni, najgorsze jest to, ze nie mam z kim Victora zostawic i siedzi prawie caly dzien ze mna poza domem, no i juz dzis byl delikatnie mowiac zniecierpliwiony ta sytuacja. Na szczescie nie plakal.

Wszystkie przyszle panny mlode wklejajcie zdjecia... serce rosnie patrzac na czyjes szczescie 🙂

to ja pisalam o lnianym ubranku, T. zna jakas krawcowa, ja mam pomysl...cos sie wykombinuje 🙂

Martus a moze Igorek ma taka skore za uszami, bo mu je przyciskasz za bardzo bojac sie, ze bedzie Plastus 🙂) ?

Nikos, pewnie, ze mozna powiedziec: taka karma! 🙂 ale dla mnie jestes przekozak kobieta! dwojka malych dzieci i codzienny strach o meza jak wyjedzie, to duze obciazenie. Bardzo duzo sily i milosci zycze!

i dalej juz nie wiem co mialo byc .... 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...