Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a foteliki! ten co teraz mamy jest niby do 13 kg. ale jakos tego nie widze, maly ma moze 6kg. a mi sie juz wydaje, ze jakis taki przymaly jest, dlatego zapinam wszystkimi pasami jak durna, bo sie boje a maly wyglada jak mumia 🙂) na pozniej ,,tesciowa" ( okazala sie calkiem sensowna kobieta i sie nie wtraca 😉 )zdeklarowala sie kupic wnukowi najlepszy jaki jest, bo T. jezdzi jak wariat 🙂).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a jeszcze mam pytanie czym sie rozni kaszka od kleiku? co jest lepsze? co kiedy i jak najlepiej podawac? czy to jest jako osobne danie czy jako ,,grubsze" mleko na noc np.?czy jako przekaska z deserkiem? o tym nie mam bladego pojecia, napiszcie jak Wy to robicie, i ktore marki sa najlepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej oj duzo zescie pisaly przez te 2 dni.....

Cruella Amelka taka kruszynka!!!!!!!

Wczoraj chccialam ubrac Marcelinie sukienke i nowa jest juz mala 😞 a taka sliczna!! wiec wzielam nastepna... i tez mala 😮 i zaczelam przegladac letnie rzeczy i wiekszosc jest mala!!! nie wiem co z tym zrobic bo to wszystko nowe... znacie moze jeszcze cos oprocz allegro gdzie mozna cos sprzedac? bo tam nie idzie nic!!

spedzilysmy mile popoludnie i wieczor u moich rodzicow ale z lenistwa nie chcialo mi sie rozkladac lozeczka Marceliny i spalysmy pierwszy raz cala noc razem i po tej jednej nocy doszlam do wniosku ze juz mnie len nie wezmie!! masakra ani ja ani ona sie nie wyspalysmy!!! ja sie balam przekrecic z boku na bok a ona przy kazdym moim ruchu sie budzila!!!

dzis znowu bede tu tylko goscinnie bo piekna pogoda i na spacer sie szykujemy i to dosc dlugi bo do bankomatu po kase bo wplynela i po sukienke- znalazlam super na wesele i za psie pieniadze wiec dzis lece po nia 😎 a do tego przychodza tescie na dzien dziecka z walowa dla Marceliny ( zapas mleka, pieluch, soczkow i sloikow na caly miesiac 😎 😁) i w zwiazku z tym upieklam wczoraj ciasto podam jeszcze jakies lody i ciasteczka i wystarczy bo tylko "wpadaja na kawe" 😉

kupilam w biedronce dade pieluchy i nie sa zle!! powiedzialabym ze calkiem ok! na noc zakladam huggies a na dzien dada i narazie odpukac jest ok! w zwiazku z promocjami w biedronce bylam w 4 i w kazdej kupilam cos innego bo sporo rzeczy sie oplcalo jak np te chusteczki nawilzane czy plyn do plukania

lece pranie wieszac i prasowac zajrze pozniej

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello ;-))

Piękna pogoda dziś u nas, na pewno ruszam na spacerek ;-) Planuję przejść się do Kauflandu jakieś 6km ode mnie, z buta w jedną i w drugą stronę. Trzeba nadrobić dwa dni siedzenia w domu.

Jai_Ho dzielny Victorek pomaga mamie w pracy, zuch chłopak ;-))))
Sibi a ta promocja w biedronkach to tylko wczoraj była????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka nie wiem ale bylam w 3 miastach i promocja byla wiem kto wie...

4 paczki chusteczek (sprawdzilam-uzywalam-bardzo dobre) 11,50 zl
plyn do plukania lovella 6zl
pieluszki dada 54 szt (rozm 4 maxi-mniejszych jest wiecej)+ ksiazeczka 28 zl
huggies rozm 4 19,90
soczki tez byly w promocji ale nie pamietam cen

no ja tez zaraz jak Marcelina wstanie ide na spacer i do fryzjera mam tak brzydkie i rzadkie wlosy ze je obcinam trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to zajde dzis zobacze moze jeszcze sa promocje ;-)
ja tez uzywam tych chysteczek i pampersow 🙂
Sibi a jak chcesz sciac wloski? ja tez o ty mysle, nie podobam sie sobie w rozpuszczonych a tak ciagle w tym kitku chodze do znudzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nocka po kaszce kukurydzianej super,
Calutka przespana o 4 jedzenie i do 8.25 spałą 🙂

Jai ho
nie mam pojęcia czym jest kaszka a czym kleik tzn jaka jest między nimi różnica.
Pani doktor jak Amelia miała biegunkę przy zmianie jedzenia kazała dawać kleik ryżowy a teraz mamy dawać kaszkę kukurydzianą ale nie było i kupiłam kleik kukurydziany, kleik może bardziej się rozpuszcza.
Te co teraz możemy podawać dodajesz do mleka na gęsto lub rzadka jak wolisz ale wg mnie na rzadko bo podajesz przecież na noc w butli a nie łyżeczką.
Natomiast dla starszych są mleczno- ryżowe wtedy dajesz samą kaszkę tyle pamiętam , resztę jak Wy będę się uczyć od nowa 🙂

Sibi na jaki rozmiar masz te letnie ubranka, bo jak widzisz Amelia jak 2 miesięczny niemowlak to może ja sie skuszę 🙂 🙂 🙂 🙂


Po za tym my dziś cały dzień będziemy na polku musimy łapać wit d naturalną a słońce ma być jeszcze dziś i jutro tak że zaraz jemy śniadanie i zmykamy na taras 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem wlasnie.... nie bardzo krotko tak zebym mogla je spiac... ja wlasnie uwazam to samo.. jak mialam takie naprawde dlugie (jak dla mnie) to bylo ok bo moglam je jakos upiac, a teraz jak sa takie ni w 5 ni w 10 to lipa i do tego rzadkie jak choler
mysle o krotszym tyle dluzszym przodzie a zobacze co mi powie fryzjerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi tez myslam tak ze z tylu krocej z przodu dluzsze, tylko ja zawsze zetne a potem placzeze chce dlugie i zapuszczam i tak w kolko...i wez tu sie ze mna polap hehe
teraz mam juz bardzo dlugie ale zaczely mne meczyc
Zrob fote po wizycie ;-))) a wlasnie fajna fotka proofilowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi to powodzenia u fryzjera na pewno bedziesz zadowolona 🙂 ja jeszcze to przemysle dobrze

Na tej stronce jest tez artykol o tym jak polozna odbierajaca porod odciela dziewczynce niechcaco palec razem z pepowona ... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
wczoraj byłam tak zmęczona, że poszłam spać o 20:15 😜 niestety wstałam z bólem głowy z niewyspania. Mój Syn przeszedł samego siebie, pobudki robił 21:30, 22:40, 23:30, 1:20, 2:40, 4:30 i wstaliśmy o 6stej. Młody teraz dopiero padł a ja próbuję się ogarnąć.
Po za tym Igor od wczoraj ma lichy apetyt, od rana szczególnie 😞

Sibi powodzenia i obyś wróciła zadowolona 🙂 pomagają Ci te tabl. drożdżowe?? Ja też wyciągam włosy garściami, wszędzie ich pełno. Zastanawiam się nad ścięciem, tylko M. ten pomysł się nie podoba 😉

JaiHo, "nie przyklejam" Młodemu uszów 😜 więc przyczyna odparzeń jest inna 😜 😉
Uciekam wyprostować włosy dopoki synek śpi, a potem na spacerek 🙂
Miłego dnia mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski 🙂
U Nas dzis rewelacja 🙂 Nocka spokojna. Ja juz po próbnej fryzurce i makijażu 🙂 Zaraz wkleje fotki 🙂 Tylko sie nie przestraszcie 🙂

Co tam ze ukradli mi w nocy kołpaki i ze zaraz po wejsciu do fryza zepsuła się lokówka hi hi dałam rade same ocencie 🙂





[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/291a148d.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia pewnie mnie zlinczujecie tutaj ale pewnie chcesz aby napisać szczerze to piszę.
Makijaż śliczny twarzowy, pięknie rozjaśnia Ci buzię, podkreśla delikatną Twoją urodę, fryzura hmm mnie osobiście się nie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
My juz jestesmy w domu 🙂) Od 5 na nogach, wiec sporo juz zrobilam,bylam w pracy, czesc ,,papierowej roboty" zabralam ze soba i bede w domu pracowac. Victorek grzeczny ale nie byl mega szczesliwy jak o 6 rano juz byl w aucie 🙂) teraz lezy mega szczesliwy w swojej graciarni, on lubi byc poza domem, ale jak za czesto i za dlugo to chyba teskni za domem, tak jakos go czuje. Zdazylam jeszcze z mloda w nagrode za rewelacyjnie zdany egzamin podjechac do nowego outletu na szybkie zakupy, szkoda tylko, ze nie bylo ubranek dla takich maluszkow, najmniejsze to na jakies dwa latka, i stwierdzilysmy, ze kupowanie teraz to juz bedzie przegiecie 🙂) i nakupilysmy sobie bielizny i strojow kapielowych jak glupki 🙂) Victor juz wyrosl z calego ,,pierwszego rzutu" ciuszkow, niektorych nawet nie ubralismy 🙂) dlatego nie zaluje, ze mialam mnostwo ciuszkow kupionych za grosze i nawet z ,,drugiej reki" bo przynajmniej mi teraz nie zal . A teraz jak jest juz coraz fajniejsza pogoda i maly jest coraz wiekszy to dopiero mozna robic super lans 🙂)

Klaudia bardzo fajne uczesanie! Makijaz tez ladnie dobrany. Bedzie pieknie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klauduś dla mnie Pani młoda ma być dostojna a ta fryzura troszkę wygląda jak rozczochrana.
Piękny dostojny masz makijaż taką samą urodę i trochę to dla mnie się gryzie.
Przepraszam Cię z góry za aż taką szczerość 🙂
Po za tym w tym wszystkim to Ty masz czuć się dobrze, więc jeśli się Tobie podoba to wszystko jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc tak ten tył i boki srednio mi sie podobają bo jeszcze jakby wygladalo i bylo to równo zrobione to ok. Chyba pojde na jeszcze jedno czesanie próbne i zobacze jak wtedy. Chce podobne ale chyba tył i boki na głatko uczesane etdy bedzie bardziej elegancko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jak sama masz wątpliwości to spróbuj jeszcze raz 🙂
Fryzura ma dodać ci klasy i szyku takiej jak sama napisałam elegancji 🙂
Czekam w takim razie na następną foteczkę 🙂
Mam nadzieję że się nie gniewasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...