Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iwiokej film oczywiście rozwala ale jeszcze jedno - jak mała pięknie główkę trzyma!!!! 🤪 jutro chyba musze z moją poćwiczyć ... tylko tak mi jej szkoda bo zawsze ryczy jak na brzuch ją kłądę no ale Amelcia mnie zdecydowanie zmotywowała do ćwiczeń!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaana a moze oswajaj Domi z lezeniem na brzuszku kladac ja tak na troche na sobie, na klate, raczki na cyce... no wiesz jak 🙂).. kilka dziewczyn tutaj chyba tak tez robilo. U nas sie to sprawdzilo.
iwiokej prosiaka tez do pudelka na pamiatke pierwszej milosci 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana wiesz co moja też nie chciała zbytnio na brzuszku, ale położyłam jej po bokach podusi mnóstwo zabawek i tak zaczęło się, strasznie lubi na nie patrzeć i widzi mnie lepiej jak chodzę po pokoju, i chyba przekonała się że tak lepiej i można więcej 🙂
a tak w ogóle to dziękujemy za komplementy 🙂
Domi też jest śliczną dziewczynką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo tak jak piszesz tj na klacie i w każdej innej pozycji Domi trzyma glowę pięknie tylko jak leży na brzuchu to się biedna miota aż w końcu zaczyna płakać więc nie ćwiczymy za często no ale chyba jednak muszę się trochę przemóc i częściej próbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho na dużą dziurkę daj gęściej kaszki, choć moja ma taka dziurę w smoczku że mi mały palec wchodzi i je hahaah.
Wymioty myslę że od zbyt szybkiego jedzenia, nałykał się za dużo powietrza i cofnął wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana moja też nie cierpi leżeć na brzuszku to kładę ją na plecki, razem się obracamy a jak już się obróci na brzuszek to widzi jakieś zabaweczki wtedy chwilkę poleży, i tak za każdym razem wydłużamy tą chwilkę.
Na moim brzuchu się wścieka, akceptuje jedynie chwilę przed wzniesieniem się "samolotu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każde dziecko ma inne upodobania, Igor uwielbia leżeć na brzuszku, nienawidzi za to leżenia i spania na wznak.
Iwiokej, do teraz nie mogę się uspokoić ze śmiechu, po obejrzeniu wyczynu z prosiaczkiem Twojej córci 😜

Właśnie się zastanawiałam nad podaniem jutro Igorowi kaszki do mleka, ale obawiam się, że skończy się to jak u Victora 😉

Idę spać, dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry my dzis pierwsze tzn ja ! Marcelina jak nigdy spi wtedy kiedy wstac trzeba!!! czekam az sie obudzi od 40 min!! musze migiem jechac do energetyki a ona smacznie spi a jeszcze zjesc musi i sie ubrac! a mialam byc tam na 7!!!!!!!!!

zyczymy milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka dobra aczkolwiek dziecko się zepsuło i budzi się o 3 na jedzenie, na szczęście potem dopiero o 9 🙂
Do mnie przyszła niania ja jadę zaraz do pracy 🙂
Miłego dnia wszystkim 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
Dziekujemy jeszcze raz wszystkim za zyczonka i miłe słowa.
Myslałam ze coś sie zmieni po tym slubie i bedzie wiecej czasu a tu d*** 🙂
Teraz latamy za telewizorem i zestawem mebli do pokoju. W koncu cos trzeba kupic za zgromadzone pieniazki 🙂

Wszystkim Dzieciaczkom życzymy Sto Lat 🙂
Iwiokej - filmik rewelacja 🙂
Anitka - fajnie ze juz wróciłaś 🙂

Fifi też ma juz pierwsze obiadki za sobą tylko powiedzcie mi na te pierwsze jedzenie to ile łyzeczek zjadły Wasze dzieci ? No i chce zaczać z kaszką tylko jaką i ile ?? POMOCY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my juz na nogach od 8 rano, dzis nie pada deszcz zaraz idziemy pospacerowac , bo wczoraj caly dien lało,.
Kurde Julke dzis znowu wysypalo na buzi i brzuszku, ja juz nie wiem, moze wczoraj za duzo nowych rzeczy wprowadzilam , ale przeciez bez białka , a teraz mała jest niegrzeczna znowu...
dzis na szczescie przychodzi bujawka bedzie okolo 14-16 .
potem poczytam co tam u Was bo teraz jakos nie mam jak 😞 buzka i milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
ja na chwile bo uciekamy z Olafem na spacer lato lato lato u Nas 🙂
JaiHo Olaf po kaszce jak wypil za lapczywie dwa razy puscil takiego pawia ze szok!!! wszystko dookola od kaszki...teraz jak pije za lapczywie to zabieram na chwilke czekam az oddech wezmie i podaje dalej 🙂 i pomaga 🙂
Buziaki dla Was no i zycze milego dnia 🙂
Do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
u nas mała też coraz częściej się w nocy budzi, dzisiaj zasnęła po22 i obudziła sie o 2wnocy później o 8 ale o 4 już zaczęła marudzić, ale jak włożyłam jej dyda o spała dalej 🙂 ale i tak zaczyna mnie to zastanawiać, może więcej już jedzonka potrzebuje, sama nie wiem 🤢
Martuś po mnie na pewno nie 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!! My juz po spacerku i zakupach 🙂 Kupilam dzis bok firany do okna w pokoiku Sebastiana z WINNIE POOH !!! 🤪 A niech ma. 😉 I pierwszy raz rozryczal mi sie w sklepie ze musialam uciekac!!! 😁 Ale w drodze powrotnej sie uspokoil na szczescie 🙂
Dodi jednak przechodzisz na mleko modyfikowane???? To pewnie juz nie da rady na cycu?? Jesli ma byc lepiej to nie ma co sie zastanawiac.
Acha KLAUDIA wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!!! Wygladalas przeslicznie!! Super!!!
Maly jeszcze spi wiec lece cos przekasic 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziu nie wiem sama,wykupilam to mleko , na recepte 30,03 zł trzy puszki wiec nie duzo, dopóki nie otwarte to moze stac, mysle ze powoli moze zaczne próbowac jej dawac... nie wiem mam obawy.
Lubie karmic ale jesli ta dieta nie pomoze i bedą ciagle krostki n buzi i brzuszku , to ile mam sie meczyc.Waze juz 51 kg , chudne maksymalnie, mój M. mówi ze juz tyłka nie mam, i nawet spodnie sprzed ciazy zaczynaja juz byc za luzne,tak to wyglada.
moze wytzymam jeszcze troche, ale chce miec to mleko w domu, jak jest to zawsze moge podac, a takto nawet w jakiejs kryzysowej sytuacji nie mialam mleczka dla niej, tylko zwykly bebilon mam , mała puszke, no wlasnie moze któras by chciala, bo jest zamkniety a co ja z nim zrobie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...