Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi kochana rozumiem cie calkowicie. To tak jak ja. Ja tez po prostu lubie karmic 🙂 Jakos tak slodko jak dziecko przutone do piersi pije mleczko,nawet nie wiem jak to wytlumaczyc. Gdzies czytalam ze to bardziej matce jest ciezko sie rozstac z karmieniem niz dziecku i to prawda. Wiec jesli Julce ma byc lepiej i ma byc usmiechnietym dzieckiem ktoremu nic nie dolega to musisz sie przelamac i sprobowac o ile faktycznie to wina jedzenia. Dla ciebie tez bedzie lepiej bo przeciez ile mozesz nie jesc,jeszcze sie rozchorujesz nie potrzebnie. Najwazniejsze nasze dzieci dostaly wiec nie miej wyrzutow sumienia. Trzymam kciuki Dodinko bedzie dobrze. 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje Andziu 🙂
Masz racje to nam jest ciezko odtstawic pierś a nie naszym dzidziom, to leży gdzies w psychice chyba.

Iwiokej lekarz stwierdzil ze tak, kolezanka jak popatrzyla na krostki na buzi to stwierdzila ze to skaza tez, jej synek mial to samo.
Mialam jeszcze sprawdzic to wypic szklankę mleka i obserwowac , ale jak po serze zółtym jest niegrzeczna i ma kropki to chyba to jednak skaza, jak moge inaczej sprawdzic to, lekarz powiedzial ze w testach alergicznych nie wyjdzie bo to za male dziecko jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam raz jeszcze
KLAUDIA wszystkiego dobrego kochana!!!!!!!!!!!!

jak na razie to dzien z przygodami .... w energetyce siadl system i wszystkie babki sie zlecialy zeby Marceliny posluchac a ta sie tak rozkrecila ze byla nr 1 przez jakies 30 min, pozniej Marcelina odstawila cyrk typu nie wiem sama co chce- chciala spac ale i ogladac co sie dzieje, mowic i pic a przy tym wszystkim strasznie sie darla, poszlysmy na spacer i wrocilam z guma na jednym kole... na szczescie dostalam juz parasolke wiec ten dzis (tzn kola) jade zawiezc do reklamacji bo non stop sa problemy z tymi kolami!

a w nagrode za trudy dnia idziemy na obiadek do sphinx-a 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
Klaudia a Ty karmisz wyłącznie piersią ?? i podajesz Fifiemu obiadki juz ??? 🙂


Dodinka Filip juz pije modyfikowane mleczko od miesiąca ale pije tylko HA nie próbowałam zwykłego bo takie poleciała mi pediatra a zwykle ma białka dużo po którym Filip jest wysypany niestety. Karmie jeszcze piersią np. w nocy no i w dzień też ale nie cały czas minumum 3 razy dostaje modyfikowane.
Moja pediatra od ukończonego 4 mc kazała wprowadzać kaszki itd ja podałam mu narazie raz jabłuszko z Bobovity i kupiłam teraz czystą MArchewke z Bobovity. Moj Filip jest taki zdżarty że chłonie wszystko. On ma duża wagę i moje mleko mu nie wystarcza.
a co do krostek to się upewnij czy to tylko na nabiał Julcia ma bo skaza jest nietylko białkowa także zapytaj lekarza.
Ja na Twoim miejscu zakończyłabym wogóle kamienie piersią.
Ale decyzję zostawiam Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Noc nam jakos zeszla bez atrakcji na szczescie, dwie pobudki, ja troche dluzej posiedzialam przy nim po jedzeniu i juz 🙂 Od rana wesoly chlopczyk, wiec korzystajac z jego dobrego samopoczucia wpadlam do dziewczyn na szybkie, kompleksowe poprawienie sobie humoru: farba na wlosy ( dla odmiany czekolada a nie czarne, ale jakos nie jestem przekonana 😉 ) pazury, maska na twarz. wcisnelam sie i DOPIELAM w najciasniejsze spodnie sprzed ciazy 🤪 swiat jest piekny 🙂))) Do tego swieci u mnie slonce!! 🙂)
Dziecko teraz spi a ja zanim sie wezme za sprzatanie to chwila oddechu tutaj 🙂)
Victor dzis cudowal przy obiadku, sie usmialam, wyrywal mi miseczke, szarpal lyzke, sam chcial jesc, nakrywal glowe sliniakiem i plul tam do srodka, jakby bylo malo wsadzil raczke do zupy i wytarl we wlosy. Wygladal jak 7 nieszczesc 🙂))) do tej pory jadl bardzo ladnie, wasze dzieci tez tak maja?

teraz poczytam Wasze posty 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia to ja nie wiedzialam he he ze Fifi juz mleczko dostaje inne, i dlatego tak dopytuje.
No wlasnie w tym jest problem ze lekarze sami nie wiedza za bardzo czy to skaza, i kaza mi wypic mleko i obserwowac.
Julka ma takie kropki czerwone na buzi, troche na brzuszku, i sporo takich krostek tylko ze bladych na uszkach, czółku, a jak jestem z nia u lekarza to zazwyczaj nie ma krostek, wiec jak mam to sprawdzic ? 😞

zauwazylam ze Julka ma nierówne zrenice, malo sie roznia ale nawet troche widac, ciekawe co to ?? sluszalam kiedys o jakiejs chorobie ale to pewnie nie to, moze ma tak genetycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej ciekawe co Amelia bedzie wyczyniac na macie, fotki conajmniej poprosze 🙂)))
Dodi, tak jak pisalam podziwiam Cie za konsekwencje w karmieniu piersia, ale jezeli Ty masz podupasc na zdrowiu, kazdy posilek ma sie wiazac ze stresem, Twoim i Julki to chyba warto przejsc na modyfikowane. powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie moja też nie chce z łyżeczki soki z butli ok, ale jak zobaczy łyżeczkę, to zaczyna płakać jak jej kładłam do buźki to wszystko wypluwa i robi wszystko żeby nie połknąć, może spróbuję dać jej deserek i zupkę tez z butli, bo wydaje mi się ze jest zrażona do łyżeczki od czasu jak podawałam jej leki na łyżeczce 😞 a z palca mi lizała i z dyda też zliże, 😞
sama nie wiem, a wasze maluchy nie mają problemu z łyżeczką?
Jai_Ho fotki zapewnione, tylko mam nadzieje, ze tym razem nie będą musiały być ocenzurowane, jak mała sie tak rozkręca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi nie doszukuj sie w Julce dziwnych rzeczy bo jest zdrowa slodka dziewczynka!!!! 😉
Iwiokej calujaca sie Amelcia wczoraj mnie po prostu doprowadzila do lez!!! Dawno juz tak sie nie usmialam!!! 🤪 To ci agentka!!! 🙃 😁
Maly wlasnie zasnal 😉 Ale dzis znow cieplo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinka to tak jak Moj Fificio też ma takie krosteczki i lekarka mowila ze to delikatna skaza ale jak bylam na 2 szczepieniu to juz nic nie miał i mówiła że skazy nie ma ale jak ja zjem jakis nabiał to mu wychodzi od nowa :/ Dlatego mam mleko HA i jakos po tym nic mu nie jest 🙂
Naprawde Kochana przejdź na sztuczne 🙂

Iwiokej - Moj problemu z łyżeczką nie ma nawet ją lubi 🙂 tak zlizuje z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... moj maly lyzeczke lubi wlasnie chyba nawet za bardzo 🙂) bo sam chcial ja sobie trzymac i sam wpychal sobie do buzi, oczywiscie mozecie sobie wyobrazic jak to mu szlo 🙂)) Ja chyba bylam za powolna w wioslowaniu 🙃.

Dodi nierownosc zrenic jest dosc powszechna u malych dzieci, jezeli dobrze reaguje na swiatlo i nie powieksza sie ta roznica to nie ma sie czym przejmowac 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff zasnęła..

Cruella Ty do pracy chodzisz??!!?? 🤪

tak w ogóle dziewczyny jak wy tak dajecie radę - sprzątanie gotowanie itd jak dzieciak jest z wami i tylko z wami...? ja nie wyrabiam... i padam na cyce ... kawę to chyba dożylnie zacznę przyjmować .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam 🙂 spotkalam sie z kolezanka ktora poznalam na forum tutaj 😜 hehe 🙂
kupilam sobie butki na przecenie swiete sliczne i wogole 😜
slonko piekna pogoda zyc nie umierac 🙂
a tak wogole jestem taka zakrecona ze zapomnialam ze dzis 15sty a to oznacza ROCZNICE NASZA 🤪 🤪 🤪 Wiec robie pyszna kolacyjke kupilam winko no i bedzie cacy 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja czytam ksiazke taka wlasnie o dzieciaczkach i jest napisane w niej zeby sterylizowac do 1wszego roku zycia 🙂 i tak tez wlasnie robie zreszta co mi szkodzi wrzucic raz na dobe butle do sterylizatora 🙂 zadna to praca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bravo dla Domi za postepy! tylko czekac az przyatakuje jakiegos pluszaka teraz 🙂) 😉
ja nigdy nie uzywalam sterylizatora, butle i smoczki od poczatku w zmywarce myte, co jakis czas przelewam wrzatkiem, kilka razy zagotowalam, ale bylo do bani, bo taki szorstki bialy osad zostal na butelkach 🤨
aaana ja jakos daje rade codziennie posprzatac, ja nie gotuje, czasem wpasc do pracy, zakupy itd. i siebie ogarnac, ale moj dzien zaczyna sie przewaznie o 5:30-6:00, tak wiec do 14 najczesciej jestem juz obrobiona ze wszystkim 🙂) wieczorami tez padam na cyce 😉 a my jeszcze dosc pozno chodzimy spac. 🙃 ale przede wszystkim u mnie jest to, ze ja mam malo absorbujace dziecko, jak on sie sam bawi 2 godz. w swojej graciarni to ja moge naprawde duzo zrobic, pozniej spi, to dalej cos porobie i tak to sie kreci 🙂)

anitek milego wieczoru!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 napisał(a):
Dodinka to tak jak Moj Fificio też ma takie krosteczki i lekarka mowila ze to delikatna skaza ale jak bylam na 2 szczepieniu to juz nic nie miał i mówiła że skazy nie ma ale jak ja zjem jakis nabiał to mu wychodzi od nowa :/ Dlatego mam mleko HA i jakos po tym nic mu nie jest 🙂
Naprawde Kochana przejdź na sztuczne 🙂
quote]

tak to wyglada nie wiem czy dobrze widac

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/fbb6fa60.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...