Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia86 napisał(a):
ku*** mać 😞 oszukali mnie na allegro no skandal 😞 zamówiłam w połowie maja matę dla Filipa i dupa okazuje sie ze nie dojdzie 😞 i 180zł poszło sie walić wrrrr

Nie moze sie isc walic 180zl bo musza Ci je oddac przeciez!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia
ku*** mać oszukali mnie na allegro no skandal zamówiłam w połowie maja matę dla Filipa i dupa okazuje sie ze nie dojdzie i 180zł poszło sie walić wrrrr


Jak nie dojdzie??? Pisałaś do sprzedawcy? Co Ci napisał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej no zamówiłam matę dla Małego 15.05 a 19.05 doszły do nich pieniadze. Kontaktu mailowego ani telefonicznego nie ma. Telefon wolny nikt nie podnosi. Skandal. Napisała na allegro a Ci mówią że mam na policje z tym isc a najlepiej dogadać sie ze sprzedajacym ale jak jesli nie odbiera tel i maili tez ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia86 napisał(a):
ej no zamówiłam matę dla Małego 15.05 a 19.05 doszły do nich pieniadze. Kontaktu mailowego ani telefonicznego nie ma. Telefon wolny nikt nie podnosi. Skandal. Napisała na allegro a Ci mówią że mam na policje z tym isc a najlepiej dogadać sie ze sprzedajacym ale jak jesli nie odbiera tel i maili tez ??

policja!!!!
ja walcze o kase za krople do dzis i wyslalam dowod odeslania kropli bo byly zle i wlasnie napisalam maila ze czekam do piatku za kasa i jak nie dostane jej to dzwonie na policje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi, sorki ale dla mnie również karmienie piersią jest przereklamowane! Pięknie wygląda tylko na plakatach! Ja karmiłam, jadłam prawie wszystko, a i tak chodziłam zestresowana, że szkodzę Małemu, bo np miał dzień że prykał ciągle. I pamiętaj że "odchodzenie" od cyca nie odbywa się w jeden dzień, to długi proces, Tobą będą miotały emocje "a może jeszcze Julce dam cyśka", potem jak Julka nie będzie się mogła uspokoić też wyciągniesz cyca.. Do tego Julka musi przyzwyczaić się do butli. Z tego co pamiętam wracasz do pracy, więc jak dla mnie powinnaś już zacząć ją wprowadzać. U Ciebie nakładają się różne problemy w związku z cyckiem więc po co się męczyć?? Przy okazji rujnujesz swoje zdrowie... Odpowiedz sobie czy warto??

Klaudia walcz o 180zł. Miałam podobną sytuację z bujaczkiem, napisałam do allegro i od razu sprzedający się odezwał. Dziwne, że kazali Ci iść na policję , a sami nie interweniują 😮

MOnka dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus masz racje u mnie siora miala takie akcje ze szok Blanka szarpala ja za cyce zeby sie napic a siora nie umiala odmowic i tak oto proces konczenia karmienia trwal 4miesiace...bo siora z sama soba nie potrafila sobie poradzic 🤢
ja przy drugim dziecku no coz tez butelka...nie zaluje tej decyzji i dla mnie cycek to tez przereklamowane. Fakt te przeciwciala ale nic poza tym...
do mnie Synus tez sie moze tulic do golej klatusi i jestesmy bardzo blisko i wcale nie potrzebowalam karmienia cycem aby to miec.

Martus mi allegro tez napisalo ze mam isc na policje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmonka i Martusia 100 lat dla dzieciaczków 🙂

Klaudia ja odzyskałam pieniądze, napisałam do administratorów allegro a oni załatwili sprawę , nie wiem jak ale odzyskałam więc może administratorom trochę nagadaj bo przecież zakupy są ubezpieczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo pouciekały 😜
Ja wykąpana, mała właśnie na cycu ;-)))
też zaraz się ogarniemy i idziemy na spacer, słonko u nas 🙂
Cruella dziękujemy za życzenia 😘 🙂
Do spisanka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Ja juz obrobiona ze wszystkim, zupka dla malego sie gotuje, slonce pieknie swieci, jest super 🙂) Maly juz na dworze kima w wozku.
Dodi, szkoda, ze do tego lekarza nie trafilas na samym poczatku. A teraz przylaczam sie do opini dziewczyn, nie mecz juz sie dziewczyno i Julce tez juz daj wytchnac, przejdzcie spokojnie na butle, mysle, ze dla Was obu to bedzie raczej poczucie ulgi niz straty. Dbaj o siebie i coreczke, jestes dzielna mama, moze nazbyt szukajaca ,,dziury w calym" czasem, ale to pewnie troska i milosc 🙂) przy nastepnym juz bedzie latwiej! c 😉)Sama wiesz, ze karmienie jest super, ale nie za wszelka cene. POWODZENIA!
Klaudia nie odpuszczaj kasy!! jak administrator nic nie zrobi zglos na policje, to tak jakby ktos Ci ukradl portfel i mialabys jego dane tez bys zglosila. Twarda badz 🙂)
NADIA I IGOREK wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowka i usmiechu 🙂) 😘 😘
Martus to Igor super akrobata 🙂 ja tez poprosze o ciasto...mniam!! 😜
cruella mnie sie najbadziej podobaja te recznie robione z tymi rzeczami powieszonymi jak do suszenia. Mile dla oka 🙂.
WSZYSTKIM MAMOM I DZIECIAKOM ZYCZYMY BARDZO UDANEGO DNIA 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej 🙂

przede wszystkim gratulacje dla Nadii i Igorka, STO LAT 🙂

pogoda piękna więc jak tylko się da to na spacerek 😎

CMonka powiedz mi czy nie żałujesz tego ze zrobiłaś sobie tatuaż bo się zastanawiam nad zrobieniem sobie czegoś fajnego na poprawę nastroju i boję się że mogę później pluć sobie w brodę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!
U nas dzis pieknie slonecznie 😎 Sebastian niedawno wstal a spal prawie 3 godziny!!!! 🤪 Tego jeszcze nie bylo w ostatnich czasach. Jest to normalne ze nasze dzieci wiecej przesypiaja w dzien??? Moj D. jak byl maly to podobno jadl i spal jadl i spal i tak w kolko.
Wczoraj mialam beznadziejny dzien i wieczor. 🥴 Jakis kryzys mialam z cycami. Maly malo jadl caly dzien a jak wieczorem go wykapalam i przyszedl czas na mleczko to mialam wrazenie ze nie ma co!!!! 😲 W ystraszona polecialam zrobic butle modyfikowanego ale niestety nie chcial a moje cyce jak flaki. Jakos te noc przezylismy a dzis jakies srednie te cyce. Dziwne bo jeszcze przedwczoraj mleka bylo pelno ze az grudki mialam.
Do tego moj maz wczoraj zamienil sie ze szwagrem autem bo ma hak przy nim a potrzebowal przyczepke i jakis mlody koles nie zauwazyl auta jak tylowal i przywalil w nasze tzn od szwagra co najgorsze!!!! No i milalm dosc. Zamieszynia ze szok.
Klaudia walcz o pieniadze. nam tez juz tak sie zdarzylo. zglaszalismy to a na koncu postraszylismy mailem ze sprawa sie zajmie nasz adwokat. dluuugo to trwalo ale swoje dostalismy. 120 euro na ziemi nie lezy 😉
Dodi tym razem trafilas na odpowiedniego lekarza.!!! bEDZIE DOBRZE 🙂 Milego dnia zyczymy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilismy 🙂 ja opalona Olaf zadowolony 🙂
pije mleczko wlasnie 😜
Bob ja mam dwa tatuaze i juz mam w planach kolejny 😎 🤪
tym razem na stopie lub na szyji 😁
i nie zaluje nigdy nie zalowalam 🙂
a zawsze mozna za te 30lat usunac laserem gdybym ktos chcial ja tam nie mam zamiaru usuwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek no no nie wiedziałam 🤪, ale te tatuaże to chyba w jakimś ukrytym miejscu? a ja jak już to zrobiła bym sobie taki całkiem spory na łopatce bo jak szaleć to szaleć, nie podobają mi się takie małe pizdryki, no i przy bluzkach na ramiączkach zawsze będzie widać a na laser to nie wiem czy będzie mnie stać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob za 20-30lat to laser bedzie za darmo hehe 😉
do tego czasu bedziemy mlode i piekne 😉
no i ja mam jeden ukryty dla Meza na psitce hehe ☺️ ale drugi mam na dole plecow nad pupa i taki w sumie na dlugosc jakies 30cm ma i wcale nie zaluje 🙂
a na stopie chce tylko taki delikatny zrobic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...