Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie też ze spacerku wróciłam ;-)))
Klaudia super foty! Fifi jaki duży chłopczyk i ten jego loczek na główce BOski!!!!!
Dodi ja bym wzięła odkryte, nie podobają mi się buty z czubkiem ;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klaudia super zdjecia jaki on duzy chłopak wyglada jakby miał 6 miesiecy a jest z tego samego dnia co Dawid
ale sie złozyło chyba Ty tez miałas termin na 8 lutego czy jakos blisko i razem martwiłysmy sie ze ciagle 2 w 1 no i wyszło ze urodzilismy w tym samym dniu
a wiesz ze Dawid miał byc tez Filip ale w koncu zadecydowalismy ze bedzie miał tak na imie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia współczuję rozbitego auta!!!!
Andzia Anitek mi tez jakos dupa ulzyla. Zobaczymy co bedzie dalej ale poki co nie ma zle. Ale juz raz mialam badany tylek u ginekologa i mam jedna zylke a po porodzie to juz nie wiem. Badanie nie jest wcale takie zle. Candy Monca zawsze mozesz isc do kobiety jak masz mozliwosc jesli sie wstydzisz

Tu nie chodzi o wstyd...ja się boję bólu 🤨

aaana dzięki za namiary!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlam tylko pozegnac sie z Wami na dzis 🙂
bo zaraz ide przyszykowac wszystko na noc i uciekam do kina 🤪 🤪 🤪 och jaaaaa pierwsze moje wyjscie wieczorne od czasu porodu 😁
pewnie bede paznokcie obgryzac z nerwow co z Malym 😉
ale wierze ze Mezus sie nim zajmie jak nalezy 🙂
Klaudia Fifol jak zawsze fajnie 🙂 zreszta wszystkie Nasze Dzieciaczki sa SLODZIACHNE MEGA!!!
CandyMonka ja nic nie mialam przed ciaza dopiero po porodzie cholerstwo wyszlo no ale nic juz nie boli i oby tak zostalo 😜
a Bracki jak tam? ruszyl w koncu tylek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej he;-)))

Anitek pewnie w kinie, zazdroszczę ;-)!!!

Ja właśnie wróciłam od koleżanki, za tydzien ma termin porodu ;-))
Oglądałam jej wózek ..ma..ten noo Stokke i wsadziłam małą w wersje spacerową i była wniebowzięta!! Jednak zmieniam zdanie co do tego jaką chce spacerówkę, myślałam ze będe brać obudowaną na większych kołach ale jednak chce lżejszą na mniejszych..Stokke nie wezmę bo to jakieś 4,500tyś 🤪 🤪 hehe ale poszukam czegoś tańszego.
Co myślicie o tej..może to nie styl Stokke ale też taka bardziej nowoczesna 🙂
[url=]http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1105&osCsid=7a30cd7c653a22b2bc565bf5e7d12590[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka badanie nie boli bo wcześniej smarują cie maścią znieczulającą więc nic zupełnie nie czujesz
w on clinic nie ma babek bo też już sprawdzałam ale pocieszam się tym że facet już tyle d... wdział że go już to zupełnie nie wzrusza 😆
idę pooglądać tv - dzisiaj relax - pies z babcią na wakacjach do soboty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana a no to jak znieczulają to spoko, tylko musze kasiorę uzbierac bo teraz ten wózek chce kupić ;-)))
A jak pisałam wcześniej i tu wracając do pytania Anitka bracki bez pracy więc kasa mi ciągle idzie nie wiem na co 😮
A no i fajnie, że z pieskiem latac nie musisz, u nie na szczęście wychodzi mama ;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
ja tak podpisac liste 🙂 Victorek dalej ma sie dobrze biorac pod uwage, ze zeby juz coraz blizej wyjscia, ale dzisiaj biedny taki troche zaniedbany. 😞 Ja, oczywiscie z nim wszedzie, od srodka nocy 😉 w biegu do tej pory, dopiero go umylam pod prysznicem, bo nawet mocy nie mialam aby sie z wanienkami nosic, podjadl i zasnal spokojnie. Ale od jutra zostajemy sobie we dwojke i bedziemy caly dzien sie lenic i przytulac! 🙂) Do tego od rana mam cholerny bol glowy ( Sibi mnie zarazila hehe) zadne leki nie pomagaja, promieniuje mi az na szczeke, oko i ucho, z tego pewnie zrobil mi sie wylew do oka, wiec mam cale idealnie czerwone, jak wampir wygladam.

Kikos, Dawidek super! Fajnie, ze cwiczenia pomagaja 🙂
Nikos, nawet ja sie wzruszylam jak to czytalam, Twoj maz to szczesciarz! 🙂
Klaudia, to teraz dziczyzna do konca miesiaca na obiadek?? 😉 A tak serio, w dupie z samochodem, najwazniejsze, ze maz caly.
iwiokej, spoznione, ale od serca buziaki dla Amelki!! ( i prosiaczka tez 😉 )

i nie wiem co jeszcze mialam napisac, czuje, ze mam w glowie trociny juz tylko 🙂)

tak wiec milej nocy zyczymy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to my sie meldujemy 🙂 torby zapakowane prawie, wlasnie sacze sobie winko zaraz kapiel i jeszcze zmywarka i pralka i chyba koniec. Marcelina spi od 2 godzin moja mama ja wykonczyla 😎

to my sie zegnamy 🙂 do przyszlego piatku trzymajcie sie dziewczynki


ps Klaudia ale masz przystojniakow ☺️ ☺️ ☺️ 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
my też się meldujemy, cały dzień pakowania oczywiście z przerwami na "Amelkę"
u nas sajgon w domu,pełno worków i kartonów już sama nie wiem co pakować bo jeszcze dużo rzeczy jest używane 🤢
dziękuję serdecznie za Życzenia w imieniu Ami i "prosiaka" 😁
Klaudia foto super 🙂
Sibi udanych wakacji
Kikos Dawidek śliczny, dobrze, że u Was coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
my dzis cały dzień w drodze 🙂 odwiedziliśmy prababcię i ciocię, i małą Majkę 🙂 mały z wyczerpanymi bateriami śpi smacznie w łóżeczku 🙂 a ja gotuję gołabki w sosie pomidorowym 😜

Candy podaj raz jeszcze linka do spacerówki, bo mi się wczytuje strona brzuszka 😮

Iwiokej STO LAT dla Amelki i Jej przyjaciela 😁 swoją drogą współczuję przeprowadzki, a właściwie samego pakowania wszystkich gratów 😉 A czy tam też będziesz musiała palić w piecu?

Klaudia, Kikos bardzo fajne zdjęcia 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła, prosta i napewno wygodna spacerówka 🙂 ja kupiłam używaną mutsy na allegro, bardzo mi się podobają te spacerówki, ale upchnęłam ją wczoraj bo była strasznie znorana 😉 zostanę przy swojej nowej z xlandera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja tylko na chwilkę, bo padam na twarz. Coraz szybciej mi pędzą dni, a ja na pełnych obrotach nie wyrabiam już. Ale jeszcze 2 dni i będzie luz 😉 choć później pewnie będą częste spotkania ze znajomi przy wódeczce weselnej 🙂ale to już sama przyjemność 😉
Jai_Ho dziękuję bardzo 😘 u nas sama MIŁOŚĆ 😜
Aaa i 100lat dla Amelki, bo chyba nie składałam życzeń, jestem taka zakręcona, że nie pamiętam, ale mam nadzieję, że Amelcia mi wybaczy 😉
Uciekam spać, bo jutro a 7:30 spowiedź. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej czyli nie ma co narzekac na pakowanie maneli, tylko cieszyć się, że będzie lepiej 🙂 i grunt, że bez palenia w piecu 🙂

CandyMonka ja kupiłam swój wózek - gondola ze spacerówką (moskitiery, folie przeciwdeszczowe, 2 torby, śpiworek na nóżki) za 1175zł 🙂 ale polowałam na niego długi czas 🙂 A ten Twój wózek, którym jeździ Nadia chyba w podobnej cenie był, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...