Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)

aaana super, ze wyjazd sie udal 🙂 tureckie standardy niestety odbiegaja od europejskich, ale jedziemy tak jak pisalam do hotelu zaprzyjaznionego Turka i wszystko jest sprawdzone i na tip top, tak wiec co do tego sie nie obawiam, zreszta T. wie, ze mam zwiche na czystosc, wiec nie zaryzykowalby zabrania nas do syfu. Troche sie boje upalow, ale dzwonilismy dzis i jest ok. 28"C, goraco, ale mala wilgotnosc powietrza wiec lepiej to sie znosi. Zreszta wczoraj u nas w domu bylo 35"C przy pootwieranych wszystkich oknach i przeciagach i maly tez wytrzymuje jakos. 🙂) Damy rade! 😉) chociaz licze sie z tym, ze w iekszosc dnia pewnie w hotelu bede z malym. S
Sloiczkow zadnych nie biore, ewentualnie tam sie cos kupi ( nigdzie nie jest drozej niz w Danii 😉 )
Moj T. wczoraj zrobil mi piekny prezent i kupil mi zajebiaszcza walizke!! Bo mi ostatnio nowke nie smigana polamali w samolocie, az mi sie ryczec chcialo, mam nadzieje, ze tej mi nie zniszcza.

Wiatmin zadnych poza D nie daje, sa w mleku i to chyba wystarczy.

Dodi mam nadzieje, ze sie jak juz sie odbrazicie z przyszlym mezem, to jakos sie dogadacie 🙂) Nie ma sensu drzec kotow o takie drobiazgi! ale nie ustepuj!! twarda badz! 🙂)

zmykam dalej sie pakowac
pa!
pozdrawiamy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
he he nie miałam czasu pisać co się działo po powrocie...
oprócz tego że teściowa chyba postanowiła się mnie pozbyć i zatruła powitalną kolacją (do teraz siedzę w domu 🤢) to jak tylko przyjechaliśmy teściowie się zawinęli w 3 minuty - wręcz uciekali mówiąc że muszą do bomi zdążyć po alk żeby się upić ze szczęścia że to już koniec opieki !! 😮 🙃
wyglądali na mocno wykończonych po tym tygodniu z Domi mino że opiekowali się nią oboje!, była babeczka która im sprzątała! i moja mama była co 2gi dzień na pół dnia!!!!!! 🤪
teść stwierdził że nie widzał bardziej absorbującego dzieciaka i KONIECZNIE mam wziąć chociaż na pół etatu niańkę bo się wykończę 🤪 😁
hehhee czyli coś jest w tym że Wam cały czas marudzę że Domiś daje mi w kość i zmęczona jestem 😜
ale cieszę się że teściowie to zrozumieli bo pewnie myśleli że ściemniam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka pytałaś jak zniosłam tęsknotę? hm... szczerze mówiąc było na tyle dobrze że rzadko miałam napady panicznej tęsknoty - wtedy zmuszałam się żeby o tym nie myśleć i już.. ale za to już w PL jak zobaczyłam Domi to.... z piersi mi mleko poleciało!!!!! 😮 🤪 szok!!!! hehehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Aaana mleko polecialo 🙂 hehe tak podobno jest ze szczescia 🙂 hormony tak buzują 🙂
Ja dzis siedze w chacie narazie, rano pojechalam tylko po smoczek do kaszki, i kupilam malej wieksze smoczki uspokajajace , uzywalam tych 0-3 miesiace .
M.wczoraj zacząl sie odzywac , ale tylko kiedy musial, tak jak ja.
Za to dzis jak bylam w sklepie zadzwonilam do niego z kieszenie komóką i dyskutowalam z pania w sklepie a on slyszal wszystko, na szczescie gadalysmy o dzieciach, noi potem zadzwonil do mnie bo go rozsmieszylo to...
i jakos normalnie ze mna gadal, moze juz mu przechodzi zlosc, i nie wiem czy drazyc temat jeszcze , czy olac ze mnie zostawil i liczyc na to ze sie nie powtorzy juz 🙂

Jai_HO milego wyjazdu 🙂
Bravo dla T. Za prezencior 🙂 ja tam bez okazji nic nie dostaje , niezle męza wyszkolilkas 🙂 hehe

A wogole wozek sie psuje znowu,kolo lata jak dziwka na zakrecie, i hamulec sie zepsul. w poniedzialek odsylam kurierem calą rame, i bede do srody bez wozka , cholera 😞
dam rade .ale za to wysla mi calkiem nową ramę 🙂

to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

Fałszywy alarm, mam neta 🙂
Byłam wczoraj u dentysty .. Ząb nie zrobiony do końca ;/ ehh boli cały czas
kurde wkurza mnie pisanie dwa razy tego samego na dwóch forach heh a chcę być tu i tam 🙂

aaana mleko z cyca Ci poleciało hehe..kurcze kobiety to mają zdolności 🙂
co do wózka 3mam kciuki aby szybko poszedł, z wyborem spacerówki pewnie będzie ciężko, w mojej już widzę wady i mnie wkurza...kurde chyba taką jak bym chciała nie istnieje ;/
Dodi ja bym sprawę przemilczała i nie wracała już do niej 🙂 jak się stra normalnie odzywać to pewnie przemyślał i będzie si 🙂

ROZTAPIAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej

uuummmieraaammmmm 😞 ja na antybiotyku, Wiktoria na antybiotyku a mój mąż pije zimne napoje, je lody i prawie zmrożone piwo i nic, co to za sprawiedliwość ja się pytam 🤨

wszystkie zdjęcia super a laski na nich że ho ho, zazdroszczę wam figur 😉

Dodi nie pękaj i lepiej się przyzwyczajaj jeszcze w małżeństwie nie jedno nieporozumienie przed wami czego jednak mam nadzieje będzie jak najmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bob a co Was dopadlo w taki upal? 😮 a jak Misiek,zdrowy?
CandyMonka to poprostu kopiuj-wklej 😉 bedzie szybciej nniz pisac dwa razy 😉 heheh
Dodi T. ma tez swoje za uszami i tez potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi ( a nie jest to latwe) ale faktycznie narzekac nie mam na co. A co do tego, ze Cie zostawil z Julka ja bym powiedziala tylko na spokojnie juz, ze bylo Ci ciezko i przykro, ze tak zrobil. Ale nie dlatego aby drazyc temat, ale dlatego aby nie myslal, ze nic sie nie stalo, bo pozniej bedzie Cie tak zostawial nawet nie bedac swiadomym tego, ze tak sie nie powinno robic. Ale sama znasz go najlepiej i wiesz napewno jak ugryzc temat, aby sobie nie zrobic kuku 🙂)

A teraz zmykam, bo przyjechal syn T. na obiad, no i moze w tej rodzinnej atmosferze moze uda nam sie pogodzic z mloda przed wyjazdem, bo znowu nie gadamy 🙃 🙃 a przeciez jedzie z nami! 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_ho hehe no tak kopiować.. czemu ja na to nie wpadłam ;-)
a co tam z młodą było znowu 🙂
Ja myślałam, że w trójcę tylko jedziecie.

Bób biedna znowu chore jesteście, współczuję!

Ja zdycham z upału w głowie mi się aż kręci ehhh... AFRYKA!

aaa i była babeczka po wózek..mam kasę na rachunek za neta heheh jupi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja polazlam do sąsiadki, od 2 tygodni zakumplowalam sie z dziewczyna z klatlki obok , i bylam dzis na mrozonej kawie i ciachu.
Jej synek jest o tydzien starszy niz Julka, i mamy wspolne tematy, bo ona jest w tym samym wieku co ja, i mieszkanie tez wykanczaja io wogole super,
Robi w domu paznokcie i juz powiedziala ze mi zrobi na slub za darmo
i to od niej mam kontakt do fotografa bo to jej znajomy i dostalismy rabat dzieki niej.
Kurde czy Wy tez macie taki apetyt?, ja mimo upalu wciagam takie ilosci jedzenia ze szok .
A Julka dzis dostala napoj winogrono, melisa, rumianek bardzo jej smakowal

Jai_ho jaka kłótnia z mlodą ?? A to dobrze ze z Wami jedzie, ona z Vicorem posiedzi a Wy zaszalejecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam.
ufff tez już wymiękam od tych upałów 😮 ale od jutra spokój - ma być zimniej...
JaiHo wiesz że przeszło mi przez myśl żeby może próbować dać cyca ale ... szybko mi się odechciało 😜 już za duża ta moja "mała" Domi
fajnie że jedziecie większą "bandą" - tak rodzinnie - jak Turcy 😜 hehe
Monka zazdroszczę ja jeszcze nie sprzedałam wózka ... aa spacerówki nie kupuję bo nie znalazłam idealnej więc będę używałą tej z Delti Emu - tylko dokupiłam wkładkę redukcyjną i jest git 🙂 małej wygodnie i nie poci się tak od materiału w wózku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Ja jeszcze tak wieczornie 🙂)
Co do wozkow, to kupilismy ostatnio Cybex Callisto i ...jest super!! Polecam. Cena troche straszy tylko, chociaz pewnie gdzies mozna wyczaic taniej. 🤢

Co do mlodej, to jestesmy na ,,wojennej sciezce" juz dluzszy czas, histerii i chamstwa tolerowac nie bede ani tez tanczyc jak ona zagra, bo tomoga robic jej rodzice a ja nie musze. No i walnela fochem, to ja jeszcze wiekszym. Na to, ze zajmie sie Victorem na wczasach raczej nie licze, na codzien tez poza chwilami jak sie z nim pobawi ( a teraz jak jest obrazona na mnie to i na moje dziecko tez! 😉 )to nic przy nim nie robi, ja tez nie oczekuje. Ech! temat rzeka 🙂))) Szkoda mi tylko T. bo jest pomiedzy.
A tak wlasciwie to my jedziemy calkiem duza banda, bo jeszcze przyjaciolka mlodej i mojaprzyjaciolka ( matka chrzestna malego) jada z nami 🙂) wiec T. i maly harem 🙂)) tylko sie modli abysmy wszystkie naraz nie mialy okresu 🙃 🙃 🙃 😁

Dodi, fajnie, ze znalazlas kolezanke i blisko i tematow sporo, to juz nie bedziesz siedziala w domu jak wazon nieraz 🙂) tylko prosze o nas nie zapomniec! 🙂)

Z rzeczy dziwnych, maly dostal lekkiej plesniawki w buzi, cholera! ale on teraz wszystko non stop pcha do buzi, nie jestem w stanie wygotowywac wszystkiego lacznie z jego lapkami i nogami i posciela i pluszakami. wrrr...

A teraz juz sie zawijam, bo kochanie zaprasza na film 😉

AAAA i duza buzka dla Amelii iwiokejowej,. ze byla taka dzielna na szczepieniu!! 🙂))

Spokojnej nocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mała nareszcie śpi ufff. Ostatnio jestem wykończona. Pędzą mi te dni, że hej 🙂
Codziennie za czymś biegamy. Dzisiaj lataliśmy za walizką, musiałam sobie kupić nową, bo tą co miałam jest za mała na nas dwie. Zresztą i tak większość rzeczy małej dorzucę do walizki P 🙂
Zastanawiam się jakie leki wziąść dla małej w razie w? i czy wziąść jeszcze fotelik do samolotu, bo pewnie byłoby małej wygodniej niż na kolanach i w autobusie też napewno by się przydał. Kurcze, ale nie wiem czy można tyle gratów bez dopłaty i wózek i fotelik hmmmm? Chyba Sibi brała z sobą fotelik do samolotu, kurcze szkoda, że ona ostatnio do nas nie zagląda 🥴
Jai_Ho super, że już masz wszystko popakowane, ja to jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę będę robić, a jutro jeszcze mam gości ehhhh.
Dodi fajnie,że masz nową koleżankę do wspólnych rozmów. Moja sasiadka też urodziła tydzień temu i też mam w końcu z kim chodzić codziennie na spacery, a i Milenka w przyszłości będzie miała koleżankę hihi.
Monka cieszę się, że nie wyłączyli Ci neta i będziesz do nas zaglądać 😉
Bob nareszcie jesteś! bo już zastanawiałam się gdzie Cię wcięło 😉 szkoda tylko, że chora jesteś. Dużo zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadam wieczornie

miaalam tyle napisac i zapomnialam 😞*
Jai_ho to bedzoie wesolo na wczasach 🙂 zycze zeby bylo spokojnie i byscie odpoczeli, jesli mozna mowic wogole o odpoczynku przy malym dziecku 😉
Na pewno nie zapomne o Was 🙂 pewnie mniej mnie bedzie od polowy wrzesnia bo praca, albo wiecej ... bo bede miala wiecej tematów do żalów..

Mona no widze ze sezon walizkowy ...fajnie , zazdroszczse wyjazdu, ale moze i my ruszymy gdzies we wrzesniu na miesiac miodowy, i nie bedzie juz takich upałów.

Ja bym wziela fotelik jak bym mogla, i wez cos od goraczki, termometr, probiotyk polecam Dicoflor, noi na pewno cos od slonca noi nie wiem co tam jeszcze podpowiedziec.


Aaana do kazdego wozka sa takie wkladki ?? ja moją Julie wlozylam do spacerówki wczoraj, fakt ze moja to landara i mała w niej zagineła doslownie , ale byla chyba zadowolona, natomiast spocila sie jak koń 😞

no dosc tych zalow nocnych DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja kupiłam wkładkę niby do innego wózka (nie pamiętam jakiego ale jakiegoś super bo sama wkładka 139PLN 😞) i spr od razu w sklepie że pasuje do naszej spacerówki. Wkładka oddycha więc mała się tak nie spoci - dzisiaj przetestuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja kupiłam wkładkę niby do innego wózka (nie pamiętam jakiego ale jakiegoś super bo sama wkładka 139PLN 😞) i spr od razu w sklepie że pasuje do naszej spacerówki. Wkładka oddycha więc mała się tak nie spoci - dzisiaj przetestuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!!!!
My dzis wyspani. Wczoraj wprawdzie maly zasnal o 20.00 pozniej obudzil sie kolo 23.00 na jedzonko i nie chcialo mu sie juz spac!!! Ale kiedy juz zasnal to obudzil sie na nastepne jedzenie kolo 7.00!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 Zjadl zasnal i spalismy do 10.00!!!!!!!!!!!
Cuda sie jednak zdarzaja hehe. 😉
Jai Ho widzialam juz ten wozek z Cybex i jest bardzo fajny. Dobry wybor!!!! 😉 🙂
Ja sie zastanawiam nad fotelikiem ssamochodowym z CYBEX. Mam do wyboru 2. Albo KIDDY INFINITY albo wlasnie CYBEX PALLAS. Zobaczymy ale oba sa strasznie podobne.
Fajnie ze znow macie wyjazd!!! 😁 Milego urlopiku ciag dalszy!!! A my za tydzien do Polski!!! 🙂 Moze i zadna rewelacja ale dla mnie to cos hehe.
Dodinko i znow cie napastuje ale jak dajesz mleko z butli w dzien to ile razy dajesz jeszcze cyca????? Bo moj juz tak czesto nie chce jak przedtem ale przez zupke pewnie tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej matki polki...mało piszecie..urlopy..rozumieju 🙂))
ja się roztapiam,siedzimy z młodym na golasa i piszemy z tatkiem na skypie,u Niego 45 C 😞
kurde jeszcze 3 miesiące,mam nadzieje ,ze czas zleci szybko jak do tej pory.Od wrzesnia młoda idzie do zerówki więc przede mna jeszcze szkolne zakupy,książki,zeszyty i inne pierdoły no i ubrac Ją muszę...Od wrzesnia zaprowadzanie,przyprowadzanie i ciąganie młodego za sobą 😞
Życzę Wam wspaniałych wypoczynków 🙂))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia27 napisał(a):
Dzien doberek!!!!
Dodinko i znow cie napastuje ale jak dajesz mleko z butli w dzien to ile razy dajesz jeszcze cyca????? Bo moj juz tak czesto nie chce jak przedtem ale przez zupke pewnie tez.


Mi tez nie je juz tyle, ja mam swoj schemat juz,
rano po przebudzeniu daje cyca (7-8rano ) , drugie karmienie juz butla (11-12 ) , potem sporo pije soku , i je deserek lub warzywa, okolo 14 , potem 15-16 cyc , okolo 19 cyc, i na noc sztuczne z kaszka ryzowa, w nocy cyc, i od rana to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...