Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jai Ho 😜dziękuję za tak wyczerpującą podpowiedż 😜śmiałam się jak to przeczytałam 😜 😜 😜muszę przestudiować i może się uda ,tylko ,że do tego jest potrzebna chwila spokoju a tu z tyłu kolejka i ciągle słyszę -mamo jużżżżżżżżżż 😉
Dziękujemy wszystkim za życzonka 😘
Julcia po szczepieniu 🙂waży 6.5 kg jak na nią to może być bo ona jest drobniutka ,od ostatniej szczepionki przybyła 80 dkg. 🙂.pan doktorek zbadał ją i chciał ją przekręcić i posadzić 🤪a tu nieeeee 🤪wysztywniła się i wstała na nogi 😜zdziwił się ,że jest taka mocna .Sama zapytałam go czy ona przypadkiem nie ma napięcia mięśniowego i przyznał mi racje ,że napina mieśnie bardziej niż inne dzieci .Wypisał skierowanie na rehabilitacje i tam mają stwierdzić ,czy będą potrzebne jakieś ćwiczenia.Reszta w porządku,Juleczka jest osłabiona i teraz smacznie sobie śpi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!
Melduje sie ze zyje mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie?????????? 🙂 😲
Nie bylo mnie tak dlugo bo spedzalismy urlop w Polsce i wrocilismy dopiero wczoraj wieczorem. Jak na zlosc zapomnialam kartki z haslem na brzuszek a razem z nim ladowarki do tel.,itp.Bylo super oj jak ja uwielkbiam tam byc ale czas wrocic do rzeczywistosci. Dzisiaj padam na ryjek bo zaprawilam 50 sloikow ogorkow!!!!!!!!!!!!!! Ale mam sie za co hehe 😉 😜
Tak ok. Sebastian zadziwia nas z dnia na dzien. Tak marudzilam ze nie chce sie przewracac z pleckow na brzuszek i odwrotnie az tu nagle pewnego dnia wyczail sprawe i teraz kula sie po pokoju ze musze uwazac na niego ze hoho!!!! 🤪 Jest przeslodziutki .Wszystkim dzieciaczkom przesylam duuuuzzzego buziaczka!!!!! 😘 😘 😘 a nawet 3 haha. Na dzis wystarczy Musze zmykac spac bo pierwsza nocka w domu byla okropna. Mam nadzieje ze dzis zrozumial ze jest w domciu i pospi . Dobranoc i zycze slodkich snow!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Andzia fajnie ze do nas zawitałas bo myslałam ze juz prawie wszystkie o naszym forum zapomniały 😞
u nas dzis nocka ok. znów spałysmy razem z sarcia bo tatuś chyba cos nie mogł zasnac i poszedł do drugiegopokoju z laptopem i tam zasnał..... ale Sarunia jak sie rozpycha jak ze mna spi !!! i tylko kopie mnie po zebrach w nocy i spi nawspak 🙂 hehehehewczoraj załatwilismy juz ostatnie zakupki do chrztu spieca koszula dla Mariusza i takie tam 🙂 teraz musze zrobic tylkoliste co zabrać bo chrztu nie robimy w koszalinie tylko u mojej mamy w Darłowie 🙂

Sarunia wczoraj cały dzien marudziła a ja miałam jej szczerze dosyć....ryczec mi sie tylko chciało i czułam sie jakas taka nieszczesliwa ale to wszystko przez to ze dostałam @@@@@ jak mam okres to mam mega doła.... 😉 😉 😉 😉 a przeciez mam takie zajebiste zycie mam sliczna zdrowa córeczke i to jest najwazniejsze a ja łapie takie doły czasem , az sama jestem zła na siebie teraz 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia nie jesteś sama w dole 😉żabcia usnęła 🤨ale zanim usnęła to taka była nieznośna ,że chciało mi się płakać razem z nią .teraz powinnam sprzatać ,ale mnie tez przeciez chwila relaksu się należy 😜
Witaj Andziu po latach 😘nie zapomniałyśmy o Tobie i cieszymy się ,że masz jeszcze ochotę pisać z nami,widzisz sama ,że większość zniknęła 🤨gratuluje 50 słoików ogórków 🤪 😜ja cały czas się zbieram ,ale jakoś mi się nie chcę 🤨dziękujemy za buziaczki i oczywiście całuski dla Sebastianka 😘 😘 😘
Iwiokej 😞tak zrobiłam jak piszesz i co wyszło? 🤔jakiś kwadracik 🤔tępa jestem i już 🤨ale bedę próbować (strace pewnie wszystkie oklaski 😜jeśli jakieś mam 😉)właśnie sprawdziłam 😜nie mam ani jednego 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

uuu dawno nas nie było 🙂 zaraz poczytam po łebkach co tam u Was 😁

U nas spoko, Nadi siedzi sama 🙂 Pulpecik sie z niej zrobił 🙂
Próbuję wprowadzać jej stałe pokarmy ale nie zabardzo mi to wychodzi;/
pić z butelki nadal nie chce..ogólnie na ok 10 posiłków dziennie 8 to cyc .. a to już 6msc ehhh...
zakręcona jestem, 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia mam dwa pyt dla Ciebie 🙂
1. Pisałaś Jai_ho o działaniu ogórka na wybielenie plamek na twarzy, chodzi o taki zwykły zielony ogór tak? i co na plasterki go? i na twarz? ile trzymać? heh
ja mam okropną brodę..maskara..byłam u kosmetyczki i pow. mi to co Ty pisałaś że najlepiej zrobić tą mikro..coś tam heh a najpierw oczyszczanie tylko to ma być kilka zabiegów a ja $ nie mam..samo oczyszczanie 130zł eh..dlatego chcę spróbowac z tym ogórem 🙂
pyt 2 🙂 Ty nadal karmisz Sarcię głównie piersią tak 🙂 ja też właśnie 🙂 daję jej tak w granicach 12 deserek..a tak po południu zupkę..tyle że ona jej jeść nie chce eh..
Chciałam Cię zapytać jak wyglądają karmienia u Ciebie? 🙂
Ja to nawet w sumie nie wiem ile razy dziennie daje jej cyca hehe
aa i jeszcze czy Sara pije z butelki jakieś napoje?
To chyba tyle..mam nadzieję, że Cię nie zamęczyłam heh
a i jak tam egzaminy? czyt że już po ale nie mogę znaleść jak tam wyniki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka candymonka na początek - fajne zdjęcie profilowe Nadinki 🤪 🤪 😘
no a ogóra tak w plasterki i na twarzyczke jeb na 20minutek dziennie no ale oczywiscie im dłużej tym lepiej mozna tez cytrynke wplasterki, tez wybiela.
no mikro nie powiem troche kosztuje róznie od 150 do 250 chociaz spokałam sie z cena 300 zł 🤨 🤨 🤨 😮 😮 🤢 🙃 no i zalezy w jakim stanie masz ta bródke wtedy mozna ocenić ile zabiegów mikrodermabrazji trzeba wykonać przed zabiegiem trzeba twarz przygotowywac na ok 4 tyg przed.... i robi sie w odstepach na początku chyba miesiac pozniej coraz czesciej....
co do egzaminów to wyniki 30 lub 31 sierpnia wiec czekam z niecierpliwością, dodam ze nie był łatwy bo musiałam wykonać zabieg na cellulit na całe ciało 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 ale jestem dobrej myśli

Candymonka Sara tez nie chce butli w ogole!!! czasem wypije troszke herbatki z niej albo soczku ale to na prawde sporadycznie i tylko tak pomemla ten smoczek. a mleko nawet nie tknie, wyje wniebogłosy, nawet swoje sciagnełam i chciałam jej dac z butelki ale gdzie tam...

chyba mamy podobny schemat bo ja daje Saruni tak:
rano pierwszy posiłek CYC
2. ok 12 deserek (owoce- słoiczek, bo sama nie robie i nie gotuje - leń i brak czasu hehe) i jakoś wcina bo już cały słoiczkek mały zje
3. wmiedzyczasie jak jej sie zachce to cyc na rzadanie i tez mi ciezko zliczyc ile razy dostaje bo to roznie jest
4. ok 16 najpozniej 17 obiadek lub zupka no to troche zje ( kupuje te wieksze słoiczki to zje połowe z niego) a próbowałąs dac Nadii rosołek albo pomidorową z ryżem z bobowity ładnie pachną i wyglądaja nienajgorzej wiec sproboj moze przypasuje jej....
5. cyc na rządanie
6 .ok 21 kaszka "smaczny sen "na gesto ale jej w ogole nie wchodzi kilka łyzeczek zje i koniec
7. na noc cyc i w nocy tez cyc budzi sieok 3 razy w nocy....

a własnie ile nadinka razy sie budzi? czy przesypia ci cała noc? ja sie juz tak cieszyłam bo sara spała juz cała noc od 23 do 7 rano i teraz jej sie poprzekrecało znów 🙃 🤨 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wpadam sie przywitac, mierzylam dzis sukienke wszsytko gra 🙂
Lece dzis do restauracji meksykanskiej na kolacje z okazji moich urodzinek 🙂
a Julcia zrobila mi super prezent i juz sama siedzi

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/492b2bd6.jpg[/IMG][/URL]

jutro wpadne 🙂

i wszystkiego najlepszego dla Julci Renatki, i wszystkich polroczniaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia dziękuję 🙂
Jutro spróbuję z tym ogórkiem luc cytryna zobacze co tam mam w domku 🙂
Masz identyczny system żywienia Julci co ja mam dla Nadinki, przy cycku chyba nie da się inaczej. Moja tak samo pluje smoczkiem od butelki, więcej uleje niz się napije. Kaszki na noc też zje kilka łyżeczek.
Co do spania to tak samo budzi się kilka razy na cycka, tyle że nocą zjada mniej dosłownie kilka łyków i dalej śpi. Nadi śpi ze mną w łóżku więc tylko wyciągam jej cycka i na pół śpiąco to robimy 🙂 tak z 3-4 razy w nocy.
Dzieki za polecienie zupki, kupie ja 🙂 do tej pory dawalam malej jarzynowa ale cos nie za bardzo
kurcze chcialam popisac nie moge mala placze.. zajrze jak zasnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jakbys opisywała nasza noc. tyle ze nie zawsze spimy razem(spimy jak Mariusz idzie na służbe na noc albo jak idzie do drugiego pokoju spać bo czasem w naszym nie moze zasnać) a nie ukrywam ze to uwielbiam bo tak jak piszesz na spiku jej daje i czasem nie pamietam ile razy sie budziła i tak samo 3 łyki przewrot na drugi boczek i kima dalej a ostatnio lubi sobie przez sen wsdychać , popije cyca odwroci sie dupka do mnie i tak słodko robi ahhhhhhh i spi 😉 bozeee jak ja to kochamm 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasnęła 🙂
Darusia hehe 🙂 słodko to musi wyglądać 🙂 Ja uwielbiam jak moja otwiera usteczka i zamkniętymi oczkami szuka cycusia i heh i tymi dwoma łapkami mnie tak za niego chwyta 🙂 🙂 kurcze będę ją karmić do 18tki chyba hehe
To Ty też jej zostawić na dłuższy czas nie możesz, jak udało Ci się to ze szkołą pogodzić? 🙂
Ja od września chciałam iść na zaoczne, dwa weekendy w msc-u od 8-16, tylko nie wiem właśnie jak to z tym karmieniem bedzie jak ona z butelki nie chce pic nawet mojego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!! 🙂
Dodi wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!!!!!! Hmmmm 25 chcialabym miec a mam 28 🤢
Julcia zdolna dziewczynka jak slicznie siedzi!!!!! Sebastian juz tez ladnie siedzi chociaz czasem sie zakiwie i stoi rowno na prostych nozkach jak sie go podniesie i wszyscy mi mowia ze pewnie nie bedzie raczkowal tylko zaraz chodzil 🤪 Zobaczymy.
U mnie cyc juz duzo mniej uzywany. Rano o 5 lub 6.00 cyc. 10.00 mleko modyfikowane wypije jakies 170ml czasem na raty. Pozniej zupka, po poludniu deserek i na wieczor kaszka smaczny sen kilka lub kilkanascie lyzeczek i cyc. W nocy 2 pobudki na cyca i to tyle. Mozna powiedziec ze w dzien maly cyca wyeliminowal chociaz czasami sie zdarzy ze mu sie o nim wspomni ale to baaardzo rzadko. Niekiedy mi przykro z tego powodu ale przyznaje ze i latwiej 😉 Kocham do bolu tego mojego slodziaka!!! 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...