Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuśki
ale sie rozpisałyście

ja dzisiaj pierwszy dzień pracy po 3 tyg urolopie i 1 tyg. zwolnieniu jestem normalnie zmeczona

dzisiaj mój szef dowiedział sie o mojej ciąży i normalnie strzelił mi takie wykład o dzieciach, ciąży
Tak mi sie śmiać chciało

a wy w pracy kiedy powiedziałyscie o swojej ciaży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA O SWOJEJ CIĄŻY PLANOWAŁAM POWIEDZIEC KIEDY BĘDZIE PEŁNE 3 MIESIĄCE ALE W TRAKCIE ROZMOWY Z SZEFOWĄ DOTYCZĄCEJ PLANÓW ZWIĄZANYCH Z FIRMĄ SAMO WYSZŁO. BARDZO SIE BAŁAM TEJ ROZMOWY ALE JAK SIE OKAZAŁO W OGÓLE NIEPOTRZEBNIE.SZEFOWA ZAREAGOWAŁA BARDZO POZYTYWNIE, POWIEDZIAŁA, ZE NAJWAZNIEJSZE ABY TYLKO WSZYSTKO DOBRZE SIE UŁOZYLO Z DZIECKIEM A MY SOBIE TEZ JAKOS PORADZIMY. I DO DZIS PYTA JAK SIE CZUJE, CZY NIC MI NIE DOLEGA. LICZY SIE TEZ Z TYM, ZE JAK SIE XLE BĘDE CZUŁA TO WEZME ZWOLNIENIE. TAKZE NARAZIE JEST OK, ZOBACZYMY JAK BĘDZIE DALEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I DOBRZE, JA WCZESNIEJ TEŻ PRACOWAŁAM DUŻO WIĘCEJ, ALE TERAZ PRZYSTOPOWAŁAM. W SWOJEJ PRACY SPORO CZASU SPEDZAMW TERENIE, WIĘC JESZCZE MOŻE WRZESIEŃ POJEŻDŻĘ I OD PAXDZIERNIKA TYLKO W BIURZE BĘDĘ SIEDZIEĆ. I TAK MYSLĘ ŻE PEWNIE POPRACUJE TYLKO DOŚWIĄT BOZEGO NARODZENA. PÓŹNIEJ NA ZWOLNIENIE DO ROZWIĄZANIA. PORÓD MAM NA PRZEŁOMIE STYCZEŃ/LUTY WIĘC MYSLĘ, ZE TEN OSTATNI MIESIĄC NAJLEPIEJ BĘDZIE PRZESIEDZIEĆ W SPOKOJU W DOMKU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też sobie własnie tak myślałam, że jesli się nic niespodziewanego nie wydarzy to popracuje do swiąt a potem bede czekać w domu 🙂no i tak jak sobie myslę ze w styczniu tak zimno to moze i lepiej w domku posiedziec 🙂 no i w dodatku na swoje nieszczęście do pracy jezdzę MPK 😞
mamy chyba podobne terminy, z tego co widzę na suwaczkach, też man tak na przełomie styczeń/luty. lekarz nie powiedział mi jeszcze dokładnie bo jeszcze sie te terminy zmieniają na każdym USG, może na nastepnej wizycie sie dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAK, TO SAMO JEST U MNIE, CO WIZYTA TO INNA DATA. 1 DATA BYŁA NA 14-02, 2 NA 11-02 A OSTATNIO WG USG DATA BYŁA NA 06-02. NO I LEKARZ POWIEDZIAŁ MOZE BYĆ 2 TYGODNIE PRZED TYM TERMINEM BADX DO 2 TYG PO TERMINIE. TERAZ IDE 26 SIERPNIA NA KOLEJNE BADANIE WIĘC MAM NADZIEJĘ, ŻE DZIDZIULKA UŁOZY SIE DOBRZE I ZE POZNAM PŁEĆ ORAZ MOŻE JUZ JAKĄŚ KONKRETNIEJSZA DATĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mm... ogóreczki w każdej postaci będą dobre 🙂

Dziewczyny, czy Wy też macie nieustanną ochotę na ogórki kiszone, małosolne...? Ja kupuję je prawie codziennie w swoim sklepie i mam wrażenie, że się ze mnie podśmiewają sprzedawczynie 😉Ale co mi tam - nie przeskoczę apetytu na ogóraski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez boli, czasem po bokach, czasem jak jeszcze na miesiaczke :laugh: a czasem jak piszesz - jakby sie wszystko rozciagalo
ale ja nic nie biore - no oprocz luteiny, daje rade z tymi bolami, bo ja codziennie dziekuje dzidzi ze nie wymiotowalam wcale 😁
a chodze co 4 tygodnie, chyba ze cos sie dzieje
mam problem tylko z witaminami, bo zadnych nie biore
mojego doktora znow nie bylo, bylo zastepstwo a ten lekarz mi nic nie polecil bo jak zazartowal "jeszcze mnie zadna firma nie wyslala na wycieczke zagraniczna" 🤪
tak wiec zostalam bez decyzji a sama nie umiem sie zdecydowac, a slyszalam wogle ze nie wszyscy biora
sama juz nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja wlasnie zawsze lubilam ogorki kiszone, marynowane pieczarki, papryki itp a teraz mnie juz sam zapach kiszonego odpycha 🙂 ale ogolnie to na kwasne mam ochote, ale typu grejfruty czy soczki cytrusowe 🙂 dołączam tym samym do grona lutowych mamuś ( dzidzia ma przyjsc na swiat w urodziny swojego tatusia :laugh: 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm.. dudasia to chyba podobnie - to co mnie martwi to fakt że takie objawy zmęczenia pojawiają się np. po poodkurzamiu mieszkania czy posprzątaniu kuchni a to przecież nie jest nadludzki wysiłek... Jak tylko zaczynam tak się czuć to rzucam wszystko i kładę się z książką po 1-2 godz przechodzi ale tym sposobem to chyba nigdy nie skończę porządków w mieszkaniu.. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wystarczy, że wejdę na 2 piętro po schodach i już jesem zasapana. Strasznie szybko się teraz męczę. Ale ogólnie macica mnie nie boli w ogóle. No może z raz na 3 dni poczuję jakieś ukłucie, a tak to nic. W zasadzie moje objawy (których i tak było mało) powoli zanikają i czuję się jakbym w ciąży nie była i przez to się zastanawiam czy aby napewno wszystko gra. No ale już w czwartek mam wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehhe tak sobie myslę że gin/położnicy to muszą mieć nerwy ze stali... Jak boli to źle jak mie boli to jeszcze gorzej hehehhe... Ale my ciężarówki jesteśmy przewrażliwione - ale co tam - w końcu chodzi o NASZE MALEŃSTWA! więc nic dziwnego że chcemy jak najlepiej!!

A co do tego bólu mojego to jest on wyrażnie ze zmęczenia więc muszę się chyba (jeszcze) bardziej oszczędzać.. ale tylko do końca 13tc Potem musze się trochę poruszać bo zwariuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...