Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nikoś2010 napisał:
no tak Darłowo nad morzem,ja jeszcze nie tak dawno mieszkałam w Szczecinie ale mam męza wojskowego i tak się przeprowadzamy, to już 4 przeprowadzka przez 5 lat no i tym razem padło na Ząbki pod Wawą 🙂)))


oooo to niedlaeko mnie

kiedys mieszkałam w Ząbkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W sumie masz racje 🙂 jeszcze maz musi sie wypowiedziec :P

a co do ciązy to ja do tej pory nie czuje ze jestem w ciazy poniewaz nie mam zadnych dolegliwosci porocz tej rwy kulszowej

Na poczatku to u mnie było podejrzenie ciazy pozamacicznej poniewaz miala płyn w zatoce Douglasa, ktory jak sie okazalo powstal w wyniku mojego przeziebienia ale na szczescie po kilku tygodniach plyn znikł i pojawil sie pecherzyk ciazowy w macicy 😆 no i teraz jestem happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: Hej dziewczynki!!!! Ja juz po USG i jestem taka szczesliwa!!!! Dopiero teraz widzac moje sloneczko doszlo do mnie calkiem ze bede mamusia!!!! Cos niesamowitego! Tak sie wzruszylam ze poplakalam sie widzac malenstwo na ekranie. Serduszko tak slodko bilo,dzieciatko ruszalo nuzkami i raczkami jakby chcialo powiedziec "tu jestem mamusiu" Dla mnie to cos cudownego bo tak dlugo odwlekalam macierzynstwo ze juz myslalam ze nigdy nie bede na nie gotowa. Moj lekarz zrobil mi za to 3 zdjecia,na ktore nie moge sie napatrzec.Plci dziecka jeszcze nie znam ale dla mnie to nie wazne.Byle zdrowe.W ciagu miesiaca przytylam 1kg czyli od poczatku ciazy 1,5 i lekarz mowi ze tak jest super. Oby tak dalej.... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to seupr! ja przeżyłam cos podobnego jak ty dwa dni temu. zobaczyć pierwszy raz w całej okazałości swoją kruszynke to uczucie niedoopisania, mi łezki same leciały cała sie rozmazałam hehe Moja niunia otwierała tak słodko buzke jakby ciągle ziewała i tak wywijała nozkami hehe gratulacje Andzia 😁 😉 ma juz 81 mm 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 super
Ja byłam tydzień temu na usg no i moje maleństwo tez łapkami ruszało tak jak by mi machało :P super widok
Bardzo obawiałam sie tej wizyty poniewaz co dopiero wróciłam z dalekiej podróży, która gin mi odradzala wiec miała obawe czy wszystko jest ok (okazało sie ze silne moje malenstwo) no i pod koniec miesiaca ide na kolejna wizyte z wynikami które wczoraj odebrałam
Troszke martwia mnie moje krwiniki białe mam troszke ponad norme ale tłumacze sobie ze podane te zakresy to sa dla osób nie będacych w ciązy a dla ciezarnych sa całkiem inne zobaczymy co i jak pod koniec miesiaca

Ja natomiast schudłam 3 kg no i gin powiedział ze wiecej nie moge bo bede łapac infekcje wiec własnie zjadłam sobie porcje frytek bo miałam taka ochotę mniam :P

aaa moje maleństwo ma 65 mm 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś2010 napisał:
no tak Darłowo nad morzem,ja jeszcze nie tak dawno mieszkałam w Szczecinie ale mam męza wojskowego i tak się przeprowadzamy, to już 4 przeprowadzka przez 5 lat no i tym razem padło na Ząbki pod Wawą 🙂)))


O proszę 🙂 Ja przez 3 lata mieszkałam w Ząbkach, mój mąż tam mieszkał przez całe życie. Teraz chwilowo pomieszkuję w Wawie w swoim rodzinnym domku, ale za moment przeprowadzam się do Marek, w zasadzie to tylko granica administracyjna Marki, bo po drugiej stronie ulicy jest już Wawa. Tak czy inaczej bardzo blisko Ząbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kikos nie zdążyłam zadzwonić do tej szkoły. Dopiero co wróciłam. Latałam od rana z mężem po sklepach i szukaliśmy tego nieszczęsnego narożnika, no ale w końcu wybraliśmy.
Zadzwonię tam w poniedziałek.

Camy cieszę się ogromnie, że wszystko w porządku 🙂

Reszcie brzuchatków również gratuluję wspaniałych emocji podczas USG, no i fajnie, że wszystko gra. To najważniejsze.

Ja póki co zmykam trochę pospać bo jestem padnięta po tym wojażu sklepowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena napisał:
nikoś2010 napisał:
no tak Darłowo nad morzem,ja jeszcze nie tak dawno mieszkałam w Szczecinie ale mam męza wojskowego i tak się przeprowadzamy, to już 4 przeprowadzka przez 5 lat no i tym razem padło na Ząbki pod Wawą 🙂)))


O proszę 🙂 Ja przez 3 lata mieszkałam w Ząbkach, mój mąż tam mieszkał przez całe życie. Teraz chwilowo pomieszkuję w Wawie w swoim rodzinnym domku, ale za moment przeprowadzam się do Marek, w zasadzie to tylko granica administracyjna Marki, bo po drugiej stronie ulicy jest już Wawa. Tak czy inaczej bardzo blisko Ząbek 🙂


no proszę we 3 mieszkamy (Małalena - bedzie mieszkać 😆 )potej samej stronie Wisły no i poród w tym samym miesiącu 😆 (dobrze ze nie ten sam dzień bo by było tłoczno na porodówce 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie

a propos USG to z żalem muszę Wam powiedzieć, że mi Pani doktor niewiele pokazała (byliśmy tydzień temu - końcówka 13tc), za to mój mąż sobie poobserwował dzidzię do woli jak skakała i majtała wszystkimi kończynami. Pani doktor powiedziała, że mi później pokaże. I owszem, pokazała mi przez kilka sekund i tyle. Zła jestem jak nie wiem.
No nic, następnym razem spróbujemy nagrać na płytkę żebym się mogła nacieszyć. I może wtedy też poznamy płeć 🙂

Zmykam na spacer.
Miłego popołudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś2010 śliczna ta Twoja dzidzia 🙂)ślicznie ją widać, moja nie dała sie sfotografować strasznie się wierciła 🙂może następnym razem bedzie lepiej widać.


ale mam dzis płaczliwy dzień... normalnie wszystko mnie drażni, skończył się sok i jest powód dopłaczu, zmywaka się sama ne załadowała, kolejny... już nie wiem co ze sobą dziś zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...