Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i dzisiaj zapisałam się na bezpłatną szkołę rodzenia :P od wrzesnia START
Kobietka w przychodni opowiedziała mi mniej więcej co i jak - bede mieć zajecia na basenie, jakies ćwiczenia na sali i teoria
Tylko musze załatwić zaświadczenie od mojej gin ze nie ma przeciwskazań do zajęć na basenie

Juz nie moge sie doczekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już znalazłam. To jest taki program realizowany przez władze miasta Warszawy "Szkoła Rodzenia" i rzeczywiścei jest bezpłatny. Jest sporo miejsc gdzie można się zapisać. Także napewno skorzystam. Muszę tylko znaleźć dla siebie odpowiednią lokalizację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena napisał:
kikos widzę, że jesteś z Wawy 🙂 gdzie można się zapisać do takiej bezpłatnej szkoły? Z chęcią bym to zrobiła 🙂



Ja sie zapisałam w przychodni na ul. Remiszewskiej na Targówku a Szkoła Rodzenia prowadzona jest na basenie "Muszelka" na Balkonowej Bardzo dobry basen odnowiony a przede wszystkim woda jest ozonowana a nie chlorowana Ja jak sie zapisywałam to były zapisane tylko trzy osoby

Szkoła zaczyna się od 1 lub 3 września o godz. 18:00 (mają do mnie zadzwonić kiedy dokładnie)

Można zapisywać sie telefonicznie 022 679 01 47 między 8-15 ja byłam osobiscie

Moze zapiszesz się to bedziemy chodzić razem

wczesniej pisałas ze blisko masz do szpitala Bródowskiego to domyslam sie ze mieszkasz na Bródnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oprócz zaświadczenia trzeba zrobić ksero dowodu osobistego (zameldowanie musi być w Warszawie) lub zaswiadczenie ze pracujesz w Warszawie

Na pierwsze zajęcia przynosisz te dwa dokumenty no i strój na basen i do ćwiczeń jakas koszulkę i spodenki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena napisał:
A jutro Camy ma USG genetyczne. Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku.
Camy jak tylko wrócisz od razu dawaj znać.

Ja będę miała usg 13,3 tc może już też lekarz coś zobaczy 🙂


Bardzo dziękuję za pamięć 🙂 Kochana jesteś.

U Nas wszystko OK 😁 Maleństwo ma 71 mm, serduszko bije 154 razy na minutę, przezierność 1,2 mm czyli wszystko cacy 😁 Kość nosowa, płucka, jelitka i wszystkie inne narządy są na miejscu i wyglądają zdrowo. Płci niestety nie znam, ale liczę że na kolejnej wizycie się dowiem 🙂 Niestety muszę czekać do 3 września ... 🤨 Fotki mam dwie, ale nie wyraźne, natomiast mam filmik 😁 Mój M ma go "obrobić" i podam Wam link to będziecie mogły sobie obejrzeć wygibaski mojego Dzieciątka 😁

Póki co spadam bo jestem śpiąca...

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coz za zbieg okoliczności Blanka tez bardzo mi sie podoba tez chciałam zeby nasza niunia miała na imie Blanka ale niestety mojemu chłopakowi nie za bardzo sie podoba 🙂) wiec bedzie Lenka. śliczne jest zdrobnienie Nikodema - Nikoś po prostu boskie 😘 pozdrowionka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjjj jak mi miło,że Nikoś Ci się podoba!!! Jeszzce nie znam płci ale czuję,że to synuś,w przypadku pierwszej ciąży też imię było wybrane zanim była płeć,tak się do Nadusi przyzwyczaiłam,że już nie chciałam zmienić imionka.Tym razem jest tak samo.Kiedyś chciałam Kubusia ale teraz Kubusiów jest mnóstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka - super imie dla dziewczynki 😆

Ja nie mam jeszcze imion ale mam czas na zastanowienienie Nawet nie wiem jaka płec ☺️

hmmm ..... ale jak tak sobie myśle to chłopca nazwała bym moze Wiktor lub Kuba

a dziewczynka nie mam pojecia to juz chyba trudniejsze

..... a moze Wiktoria :P

oooo znalazłam spis najpopularniejszych imion
http://gorny.edu.pl/imiona/index.php

moze cos wybiore z końca listy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje to sie czuje pomimo ze to moja pierwsza ciąża! ja czułam ze zaszłam w ciaze juz w pierwszym tygodniu! to takie dziwne uczucie zrobiłam test który mnie okłamał nie dałam sobie spokoju i musiałam isc do lekarza no i potwierdziło sie :laugh: Tak samo od poczatku czułam ze bedzie dziewczynka i takze sie poteirdziło hihi a co do kubusiów,Eryków, Zuzi, Nikoli jest full!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...