Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale mi się strasznie nudzi dzisiaj 😞, bym poszła szybciej spać , ale jak jestem sama to nie zasnę tak szybko 😞
czekolada już cała zjedzona, w lodówce już też za dużo nie ma, a ja bym frytki zjadła, a w sumie sama nie wiem, zawsze mam na coś ochotę czego nie ma w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie tez sie nudzi strasznie
hmm frytki dobry pomysl zaraz sobie zrobie 🙂
Wam sie tak strasznie dluza teraz te tygodnie bo mnie strasznie niby jeszcze jakies 9-10 tyg zostalo a to jeszcze tyyyyyyle czasu

dzisiaj rozmawialam z kolezanka urodzila jakos 10 pazdziernika a juz do pray wrocila 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi w miarę tygodnier teraz uciekają, ale jestem sama dzisiaj i tak jakoś smutno i pusto w domu 😞 Sibi a koleżanka chociaż macieżyński wykożystała? Bo szkoda by było tego nie wykożystać, późnie juz takiego urlopu nie dostanie, a ja bym zjadła frytki , ale mi się robić nie chce , bo nie mam mrożonych , a z krojeniem tyle roboty, mam lenia ogromnego ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki,ja dopiero do domku dotarłam,byliśmy u brata i bratowej...zjadłam w gościach sałatkę grecką a teraz zajadam rybkę w galarecie,polewam ją cytrynką i oczywiście bez chlebka..mniammm

dziś dłuższy wieczór bo mała ogląda co tydzień "mam talent" i ma pozwolenie na późniejsze pójście spać,zatem oglądamy wszyscy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :P my zamowilismy chinczyka bo Mariusz wrocil o 6-30 dopiero 😞
spac mi sie chce ale dopiero 8sma wiec lepiej sie nie klade bo pozniej wstane w srodku nocy...
Sibi mi tez sie dluzy 😞 Ty jestes o 3tyg dalej hehe :P
no ale co zrobic...Mysle ze aby do tych swiat jakos przepekac a pozniej moze jakos szybciej poleci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieję że mój nie ma takiego obrzydzenia, bo nawet go nie pytałam, ale by coś napomknął na ten temat 🙂
bo mój brat jak moja bratowa była w ciązy to już przed porodem oświadczył że kupy nie bedzie przewijał, ale raz był sam w domu jak mały sie zrąbał to przewinął, ciężko ale mu się udało, ale jak bratowa była to się juz nie tknąl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe smiesznie :P Moj tam mowi ze bedzie robil wszystko 🙂 wiec sie ciesze :P zreszta on sie opiekowal bratem mlodszym bo miedzy nimi strasznie duza roznica wieku :P
to juz mial szkole hehe 😁
ja wlasnie ogladam XFactor to cos jak Idol w PL 😁 fajny program 🙂
ogolnie nudy poloze sie teraz na foteliku i ogladam dalej :P
zycze Wam milego wieczoru no i spokojnych nocy 🙂
do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

My znowu z samego rańca nie śpimy 🙂

bób dobra ta fotka hehe 🙂

Widzę, że wczoraj wszystkie "Mam talent" oglądały. Ja obejrzę dzisiaj powtórkę bo na Discovery Travel and Living leciał program "Ciąża z zaskoczenia" o babkach, które do samego porodu nie widziały że są w ciąży..normalnie szoookkk he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wczoraj mi net wywalilo i nie mialam do pozna....

my dzisiaj juz od 5.50 nie spimy

zdjecie kapitalne hehe
moj to nie wiem czy bedzie cokolwiek robil bo sie boi :P

ja nie ogladalam mam talent :/ zapomnialam 🤢

dzisiaj znowu piekna pogoda i czyba sie gdzies wybierzemy bo az szkoda siedziec w domu jak tak swieci....

kolezanka ma swoj biznes wiec nie miala maciezynskiego takiego jak my wszystkie ale ja bym chyba psychicznie nie dala rady zostawic mojej malej po miesiacu

wszystkie mi mowia ze te ostatnie tygodnie najbardziej sie dluza!! nie ukrywam ze chcialabym urodzic w styczniu :P ale przy moim szczesciu Marcelce bedzie tak dobrze ze w polowie lutego sie jej zachce przyjsc do matki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Sibi zazdroszcze pieknej pogody, u mnie znowu szaro i mokro, wiec pewnie dalej niz kuchnia z lozka sie nie rusze 🙂.
Ja dzis znowu sama jestem do popoludnia i plan jest taki, ze chyba przespie ten dzien 😉

aaana ja uwazam, ze te meble sa naprawde ok. ja juz mialam zamowione z VoxBaby, ale jak zobaczylam te to zmienilam szybko zdanie, troche sie balam o jakosc, bo cena jest dosc niska,( ja zamowilam dwa zestawy odrazu do pl i dk) ale nie ma sie do czego przypierniczyc 🙂) tylko czas oczekiwania byl dosc dlugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
u mnie pogoda wrecz tragiczna pada wieje i jest zimno 😞 ech w tym kraju nie mozna nadazyc :p
Ja mialam noc nie bardzo. Nie moglam zasnac do 1wszej udalo sie to o 3ciej jakas laska zadzwonila 2 razy na Mojego kom. caly czas mowiac halo halo halo i aby bylo slychac jakies dziecko w tle no ale oczywiscie ja juz sie rozbudzilam 😞 ostatnio jakis koles dzwonil o 2gieg mowiac ze chce rozmawiac z oliverem...i ze to jest nr tel...ech to jego firmowa kom ktora ktos kiedys mial wiec moze jacys znajomi albo cos ale zeby w nocy dzwonic do kogos ech...
no a pozniej co chwile sie budzilam bo Moj chrapal 😞 i od 6stej nie moglam spac udalo sie zasnac jak Moj wstal o 7dmej i sobie poszedl do salonu :P spalam az do 9tej 😁
Sibi ja Ci powiem ze oby do swiat pozniej raczej bedzie co robic w moim przypadku bo zabieram sie za pranie ciuszkow od stycznia 🙂 a troche tego mam nie dosyc ze wyprac to jeszcze wyprasowac trzeba wiec kazdego dnia cos zrobie i jakos czas zleci 🙂 ja tylko nie moge sie w koncu doczekac tej ich decyzji CC czy SN bo juz bym chciala wiedziec!!!a nie sie zastanawiac teraz jak to jest SN jak moze bede miec CC...ałłłłłłłł Olafek daje po pecherzu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂

My wstalismy dzisiaj o 9.30 hehe jak nigdy ale to dlatego że u tesciow jestem wiec wole to przespać :P Wczoraj jeszcze wyladowalismy na jakies urodzinach kolegi mego meża. Hehe uśmialam sie bo sie biedak napił i blyblał pod nosem ha ha 🙂 Dzis wracamy do siebie i zrobimy sobie seans filmowy 🙂

Wy jak zwykle masa tematow. 🙂
A dzisiaj pogoda do przezycia wiec moze jeszcze jakis spacer jak moj wroci z pracy ... się zobaczy

Anitek dzieki za adresik 🙂 Spodziewaj się karteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Klaudia 🙂
co do tygodni to ja licze tak jak suwaczek czyli jak ktos pyta mowie ze 26tydzien dlatego ze w szpitalach itd tez tak licza. Pomimo ze to juz 27tydzien jest...no ale co tam :P
ja jestem glodna...zaraz trzeba chociaz platki zjesc pojde sie wykapac i pojedziemy bo jakies jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...