Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a drugi taki : tylko już bez baldachimu, tych falbanek tez nie kupowałam. Ten drugi zestaw to tylko sama pościel mam. [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/pieski_krem_tkanina-d9160a72c09820fb519f019996415290.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia też oglądałam na allegro tą pościel z pieskami nawet taki sam kolor 🙂 jutro Wam się pochwalę co dziś pozamawiałam w internecie 🙂 bo już dziś padam.
Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki! nasze lutowe forum było już na 2giej stronie!! coś się lenimy więc podnoszę! 😉

Klaudia też jak wybierałam to tą pościel z pieskami no ale tylko prześcieradła kupię.

Pisałam wczoraj z dziewczyną ktora rodzłą w szpitalu kt wybrałąm i przy okazji rozmowy powiedziała że po ok 5 godz od porodu miała kryzys taki że lekarze musieli ją ratować 😲

myślałam że jak urodzisz to już z górki ale widzę zę nie - słyszałyście coś na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
Hej Brzuchatki! nasze lutowe forum było już na 2giej stronie!! coś się lenimy więc podnoszę! 😉

Klaudia też jak wybierałam to tą pościel z pieskami no ale tylko prześcieradła kupię.

Pisałam wczoraj z dziewczyną ktora rodzłą w szpitalu kt wybrałąm i przy okazji rozmowy powiedziała że po ok 5 godz od porodu miała kryzys taki że lekarze musieli ją ratować 😲

myślałam że jak urodzisz to już z górki ale widzę zę nie - słyszałyście coś na ten temat?


Kochana po porodzie tez trzeba uważać, nie dzwigac i nie wstawac za szybko. Moga wystapić powiklania. Oby jednak było jak najlepiej. Jezeli ktos ma cesarkę, powinien przelezec 7dni po zabiegu. Nie nalezy się forsować.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
aaana dzięki za troskę, już trochę lepiej ale byłam u lekarza i mam jednak antybiotyk ale taki leciutki i można go w ciąży brać 🙂
pogoda za moim oknem znowu przewspaniała 😞 mgła, zimno szaro, kurcze kiedyw końcu spadnie śnieg? 🤪 a może wcale nie spadnie w tym roku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Ja juz od rana na nogach, jakos w nocy spac nie moglam, rano tez, wiec nie mialo sensu dalsze lezenie, ale z radoscia odkrylam, ze dzis juz sie moge ruszac normalnie ( tzn. ,,normalnie" :laugh: ) i bez bolu. Jednak przelezany prawie caly dzien pomogl. Juz zdazylam ogarnac dom i zapowiada sie caly dzien leniwca 🙂) T. caly dzien poza domem bedzie ( seminarium jakies, pozniej karty) wiec pewnie wzrosnie moja liczba postow na brzuszku 🙂).
aaana co do porodu i tego co sie dzieje pozniej, to ja sobie poczytalam na roznych forach jak to bylo w trakcie i po,( aby wiedziec z czym sie mamy zmierzyc 🙂) ) zarowno psn jak i cc, i tak jak ze wszystkim, ile kobiet tyle opini i odczuc ( zwlaszcza, ze sa to wrazenia bardzo subiektywne) ale sa babki, co w godzine po porodzie maja sile isc sie wykapac itd a inne dochodza tygodniami do siebie. Tak wiec nie strachaj sie na zapas i mysl, ze Ty wlasnie ta, co po porodzie sie otrzepie i bedzie szybko w formie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to telewizorek włącz, ja na przykład bez pytania na śniadanie nie się nie obejdę, albo książka, ostatnio przeczytałam recęzję o pewnej książce i odrazu kupiłam, dam ją w prezencie bratu i bratowej tytuł "Co mówią mężczyźni, co słyszą kobiety"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko dziewczyny nie chodzi o to że nie mam co robić (z tym nigdy jeszcze nie miałam problemów) tylko jakoś tak dziwnie bezbronnie się czuję bez niego pod telefonem i w zasięgu kilkunastu minut. Ech dziwne i obce uczucie bo zawsze byłam mega samodzielna - nawet jak miałam operację to robiłam specjalnie jak on był na nartach bo wolę sama i żeby mnie niedysponowanej nie widział a teraz tj. w ciąży taka jakaś pierdołowata jestem. Dziwnie i nieswojo się z tym czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam czwartkowo,wczoraj byłam bez netu 😠
ciężko się funkcjonuje...ehehehh
kupiłam tez małemu kilka drobiazgów i sobie opakowanie majtek poporodowych.
Dziś znów w nocy nie spałam 😠 kurcze już mnie to męczy,7 miesiąc bezsenności,zamiast spać na zapas bo mały pewnie da popalić to ja łażę albo wiercę się.Chyba zacznę się wspomagać melisą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana jeszcze tylko dwa miesiace beda nami rzadzic te wstretne hormony i dziwne zachowania. Pozniej mam nadzieje, ze wrocimy do rownowagi 🙂) albo tak mi sie naiwnie tylko zdaje 😉 bo pewnie pojawia sie nowe strachy oraz zadzialaja nowe instynkty.
Ale jak to mowi moj ojciec : Do gory uszy a dupa sama ruszy! 🙂 Damy rade!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo dobre powiedzenie!! 🙂
ja kombinuję jak tu urodzić w 37tc - trzeba będzie chyba jakieś ciężary ponosić, na marszobieg pójść itp 😉

aaa jestem w końcu w 29tyg!! 🙃 :laugh:

Wg opisu Mała ma już 40cm?? 🤪 teraz wiem dlaczego czuję ją dosłownie w każdym zakamarku brzucha!! 🤪 biedula nie mieści się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...