Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OKI mamusie wrzuce Wam ciuszki Julci i spadam na kolacyjkę 🙂
jutro rano tez mnie nie bedzie, ale wpadne do Was po poludniu ,milej nocki 🙂 [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01883komb.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem
Dodi - słodziachne ubranka. Ja juz zastopowałam z kupowaniem bo mam juz dużo ubranek.Teraz dopiero kolekcję wiosna-lato zakupimy:P
Syncio kopie,szaleje...lubię to.Jak nie mogę w nocy spać i On nie śpi to fajnie sie bawimy:laugh: uwielbiam to chociaż zdażył mi się też śmiech przez łzy po takim kopniaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchate 🙂

Dodi śliczne prezenty Twoja mała dostała 🙂
Mojej bracki kupił zestaw grzechotek (raz mu się coś udało 😉 ), naprawdę fajne są i z pozytywką, i z lusterkiem, przeróżne 🙂

Co do wagi to nie mówcie, że ja tu najcięższa jestem hehe.. przez święta kilogram w plusie z 74 na 75kg!!!! 🤪 🤪 ta waga jest dla mnie jakoś tak mało realna, że się nią nawet nie przejmuję heh. Myślę, że to raczej wina wody w organizmie bo spuchnięta jestem strasznie 😞

Sibi:
tak sie zastanawialam jakie macie plany na sylwestra????????????

U mnie sylwester z mamą w domku 🙂 nie chce mi się nigdzie iść choć zaproszeń mam kilka 🙂 Nawet kupiłam już sobie Picollo i wystroję się sama dla siebie 🙂 🙂 obym tylko nie zasnęła do tej 24tej hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my będziemy we dwoje w domku nie mam ochoty nigdzie iść ponieważ to było by dla mnie męczące z resztą ani się napić ani potańczyć, a siedzieć z zadkiem to ja mogę w domu znajomi chcieli spędzić sylwka z nami , ale mi by przeszkadzało towarzystwo pijące, rodzice też chcieli żebyśmy do nich wpadli, ale ja wolę się wyspać w moim łóżeczku, bo u nich to sie zbytnio nie wysypiam 😞 i w taki właśnie sposób pozostajemy sami w domku, a ja bardzo się z tego cieszę bo to będzie taki romantyczny wieczór we dwoje z podskakującą niunią w brzuszku 🙂
a przytulańca sobie możemy i w domku potańczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do Sylwestra to my chyba tez sami w domku, chyba ze dostaniemy zaproszenie do kolegi który mieszka obok prawie to moze posiedzimy u nich do 24 🙂

dziewczynki ja po jedzeniu swiatecznym dostałam dzis zgagi, cholera nawet mleczko nie pomogło, masakra 😞

ide spaciulki, bo jutro ruszam po szlafrok i koszule nocne

dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane.
Ja dzisiaj na nogach już od 2giej, choc położyłam się spać dopiero przed 24. Ehh jakoś nie mogę spać od paru dni. Brzuch coś mnie boli i ciągnie do dołu, wczoraj ledwo się ruszałam takie bóle miałam, a w święta to się modliłam, żeby przypadkiem nie urodzić, jakieś skurcze miałam i bóle takie że nawet z boku na bok nie mołam się obrócić.
Co do Sylwestra to mamy iść do znajomych, ale przez te bóle o zastanawiam się, czy nie zostać w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy, zaraz lecimy na badanka bo w srode wizyta moze juz ostatnia 😉
mam coraz wieksze problemy ze spaniem do tego bol zeber i od wczoraj mostka :| na szczescie juz 35 tydzien!!!!!!!!!!! biekawe tylko co dalej nas czeka ??
wczoraj nie doczytalam ze byl kontunuowany temat sylwestra bo moj maz format w kompie musial zrobic i do pozna bylam bez netu... wiec my jak wiekszosc widze w domku przed tv moze znajomi wpadna ale to tak pol na pol.
ja uciekam na badanka i zakupy dla mojej malej
milego dnia

aha mnie przez swieta 1 gk na + :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki!
czy Wy też jesteście tak strrrrasznie zmęczone tą ciążą??
U mnie wykończenie chyba sięgnło zenitu!! 😞
a najgorsza jest bezsenność - do 1-2 w nocy nie śpię później rano (tj ok 9-10) ledwo wstają i jestem jeszcze bardziej zmęczona niż przed snem - tak jest już od ok miesiąca 😞
CZy Wy też tak macie??!!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchate 🙂
My juz po sniadanku 🙂

co do sylwestra to raczej w swoim domku bedziemy bo mi juz sie nie chce chodzic nigdzie no i w dodatku piesek jest wiec trzeba się nim opiekować 🙂
no a do picia to soczek 😁

jeśli o spanie chodzi to nie jest tak źle ,mialam kilka dni tak że do 2 giej nie mogłam spać ale na szczescie jak narazie mi minęlo 🙂 spimy że aż miło :d

katarek tez ustepuje 😁

no nic do spisanka pozniej 😁

PS Dziś spadł śnieg 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Witamy po błogim lenistwie 🙂 no i małym łakomstwie:P
Ja co zmęczenia to raczej nie narzekam tzn jestem trochę ale od tygodnia siedzę na L4 i liczę na to,że teraz odpoczywam tak naprawdę 🙂 Gorzej jest z niewyspaniem-coraz bardziej mi nie wygodnie w nocy,nie potrafię chyba dłużej niż pół godziny na jednym boku przespać,bo boli,uwiera i ciężko mi się oddycha.Nie lubię teraz spać choć należę do śpiochów 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki,co do spania to juz się wypowiadałam,u mnie sprawa jest dziwna bo generalnie walam się po łóżku do 3-4 rano,potem przysypiam z przerwami na siusiu,dziś np.byłam 7 razy:P i wstaje o 8-9rano ,nie czuję zmęczenia 🤪 bardziej wkurza mnie bezczynne leżenie.
Teraz piję kawkę i zmykam do CH w poszukiwaniu piżamki i ogolnie na spacerek między sklepami.
Poza tym z planów na dziś to jedynie odpoczynek w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 święta, święta i po .......
Masakra tak mnie zmęczyły te święta, siedziałam, jadłam i patrzyłam jak wszyscy piją a ze mój nie odmawiał kielicha to w nocy strasznie chrapanie w połączeniu z moim ciągłym wstawaniem na siusiu nie dawało mi spać, chodziłam jak zombi.
Jeśli chodzi o sylwestra to mam nadzieję że zostaniemy w domu i nigdzie mój luby nie będzie mnie ciągnął, nie mam ochoty na powtórkę ze świąt 😞 na samą myśl patrzenia i słuchania głupot gadanych przez pijane osoby robi mi się niedobrze 🤢 .
Obiecałam sobie wypić w sylwestra lampkę szampana, w końcu coś mi się też od życia należy tym bardziej po ostatnich przeżyciach, myślę że nie zaszkodzi w końcu to 1 lampka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób też myślę ze lampka nie zaszkodzi.
Na sylwestra siedzę w domu ale zaprosiłam do siebie koleżankę mamuśkę (rocznego chłopca) - żeby się podszkolić trochę i popytać ją o detale 😉 i koleżankę w 4mc z bliźniakami w brzuchu!!:laugh: no i oczywiście mężów heheheh więc będzie ....dziwnie!
aha jak do tej pory nie będzie rozwiązania to może będzie też koleżanka kt ma termin na 27 grudnia z mężem.\ 🙂 heehehehe będzie wesoło jak zaczne rodzić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki 🙂
my po świętach wymęczeni, objedzeni, i powróciły zaparcia 😞 pewnie świąteczne obżarstwo mi nie posłużyło 😞
Mój M. biega dziś od rana po urzędach i w końcu po 3 latach małżeństwa będziemy mieli wspólny adres zameldowania hehe 🙂
Tak czytałam posty i widzę, że ból związany z przewracaniem się z boku na bok nie tylko mnie dotknął.. ale jak już się przewrócę to jest oki, i jak wstanę trochę się rozchodzę to też jest dobrze, więc myślę sobie, że to normalne na tym etapie ciąży 🙂
A ze spaniem u mnie tragedia, zasypiam około 1wszej w nocy, potem o 3 pobudka na siusiu, później zasnąć nie mogę i wiercę się tak do 5tej, potem przysnę i o 7:30 jestem już wypoczęta jakbym przespała całą noc, tak bym się chciała porządnie wyspać...
Sylwester? z mężulem w domku, jak narazie tylko we dwoje:P ale jak znam życie, znajdą się jacyś chętni, którzy w ostatniej chwili pojawią się u Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...