Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!
nareszcie po Świętach bo to nudne zaczynało się robić 😞
ja nie mam ochoty na spotykanie ze znajomymi ze względu na moje humory nie chcę bez powodu okrzyczeć moich znajomych , bo ostatnio zdarza mi się powiedzieć co na wątrobie bez większego zastanowienia, a do tego patrzeć na pijane gęby nie kręci mnie to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie po swietach!!! Dla mnie w sumie nie byly az tak strasznie meczace bo do Polski nie jechalismy a jedyna rodzinka jaka tu mamy to moja siostra z mezem i dziecmi ktorzy pojechali do Polski wiec nie bylo zadnych odwiedzin. Znajomi tez zajeci swoja rodzinka wiec bylismy sami w domku i wylegiwalismy sie na kanapie tylkami do gory:P . W wigilie tak sie objadlam ze reszte wieczoru zbieralo mi sie na wymioty a na zgage nawet rennie nie pomoglo 🤔 A co do tej zgagi to jakis czas mialam spokoj a teraz znow dziennie mnie dopada jak na zlosc. 😠 Drugi dzien swiat byl jakis dziwny bo poplakalam sie ze nie mieszcze sie juz w ciuchy i jestem gruba 😁 Tak to jest jak nie ma sie co robic i sie nudzi wiec wczoraj zabralam sie za porzadki i znow bylam szczesliwa. 🤪
Ale za to ciuszki malego juz poprane i poprasowane!!!!:laugh: tyle frajdy z tego mialam ze maz sie usmial.
Dzis musze isc wybrac jakas szafe wiec troche wyrusze na spacerek. Przyda sie troche ruchu chociaz na wadze nie bylam bo sie boje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 jak samopoczucie? ja poszlam spac o 23 i wstalam o 10-30 😁 a co tam :P snily mi sie jakies duchy itd i co chwile sie budzilam 😠 a do tego troszke brzusio bolal jak na okres no ale wczoraj sie troszke polelalismy w lozku i kto wie czy to nie po tym 😠 no ale przynajmniej podczas lelania kosc nie bolala a teraz znow boli...
i bolala od wczoraj wieczora jeszcze bardziej 😞 teraz to juz boli nawet jak chodze i jak staje na jednej nodze to boli bardziej wiec to zdecydowanie to spojenie 😠
Dodi super ciuszki dostalas 🙂
Klaudia wizyte mam 3ciego bo niestety ginek jest na wakacjach wiec musze czekac cierpliwie...
My w sylwka nie wiem co bedziemy robic byl plan wyjscia ale nie usmiecha mi sie siedziec w mega glosnym pubie z dyskoteka wsrod tlumow i to bez alko i bez tanczenia...
a do tego z ta koscia to nie sadze zebym dala rade siedziec i chodzic gdzies po pubach...
najwyzej zostaniemy w domciu i tyle 🙂 mnie tam to nie boli :P
Co do picia alkoholu to ja wole go nie pic...Tato moj sie pytal czy na wigilie winko mamy bo u Nas w domu zawsze po kolacji pije sie winko i mowie ze nie mamy bo tak naprawde jeden kieliszek mnie nie zrobi a jak ma zaszkodzic to i po co?
czytalam wlasnie ostatnio ze niektorzy lekarze mowia ze jak sie juz naprawde mocno chce to pare łyczkow ok ale tak naprawde nie ma bezpieczniej ilosci alkoholu ktora moze wypic ciezarna. No ale to jest kazej indywidualna sprawa 🙂
Jejkus jaka glodna jestem...trzeba cos dobrego zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to brzusio z wczoraj 🙂 🙂 🙂 [img size=268]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_bok_27.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do drinkow bez alko to probowalam cos znalezc ale wszedzie to samo...czylo sok lod i tyle w temacie 😞 ech chyba nie ma nic takiego ciekawego :P
ja tam sobie zrobie czekolade na zimno albo kawusie na zimno 🙂 Mojemu robie ja z whiskey ale sobie zrobie bez 🙂
Kawka rozpuszczalna badz kakao mleczko lody waniliowe lub smietankowe to wszystko do shakera ja mam elektryczny wiec o niebo latwiej 🙂 i pozniej do wysokiej szklanki na to daje bita smietane ucieram kostke czekolady i pije 🙂 Olafik kocha ten napoj 😁 oczywiscie mowa o kakao 🙂 bo slodziutki bo po kawce to szaleje na maxa 😁
naprawde pyszne 🙂
A z drinkow no coz ja lubie sok pomaranczowy + grenadine sok i lod 🙂 w oryginale jest to z wodka ale nie ma wodek bez alko 😉
no i lubie jeszcze swieze liscie miety cukier brazowy woda i lod 🙂
albo limonka ugniecona z cukrem trzcinowy i do tego lod i woda 🙂 tez pyszne i orzezwiajace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fany brzusio Anitku 🙂
A oto mój brzunio z dzisiaj 🙂 [img size=206]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/32_4.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja 🙂 I dzień Świąt 🙂 [img size=167]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0084.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie lutowe,

pewnie śledzicie nasz styczniowy wątek, zaciskamy jeszcze nogi jak możemy, ale lada dzień i się posypie 🤪

Jeszcze jakieś 2 tygodnie i pewnie u Was się zacznie. Teraz przed wami najgorszy okres, brzusio szybko rośnie, dojdą obrzęki, opuchlizna, bóle bioder i kości łonowej...
Ale dla dzieciaczkow wszystko przetrwamy 😉
Dziewczyny jeśli nosicie jeszcze obrączki to radzę je juz teraz zdjąć, bo potem możecie mieć z tym poważny problem!

Życzę Wam mało stresów i radości z okresu oczekiwania. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaki słodziutki ten twój brzusio 🙂Mój był kiedyś taki w sam raz a teraz to tak mocno odstaje,że mój mąż nazywa mnie "kuleczką" i faktycznie wyglądam jak kula(ta największa od bałwana) 🥴 I bardzo nie lubię jak mały ułoży się na samym dole brzucha,bo mam wrażenie,że zaraz mi się oderwie i odpadnie-to aż boli 😞 Baaa... i od tego jego leżenia w tym miejscu zrobiły mi się rozstępy no a ja oczywiście jestem załamana z ich powodu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia 🙂 Prosze Nam zastoju nie robic :P z dniem 1wszego stycznia 2010 prosze sie zaczac rozpakowywac 😁
Jejkus ja jeszcze w to nie wierze 🙂 Dopiero pamietam jak sledzilam wrzesien 2009 a tu za chwilke bedzie pora na Nas 🙂 no ale jak narazie Styczniowki Wy jestescie na tapecie 🙂
co do obraczek ja mam duzy zapas jak narazie wiec jest ok 🙂 dlonie troszke puchna ze czasem jest problem obrocic obraczke ale mydelko pomaga skutecznie 🙂
Gunia widze ze napisalas o bolach kosci lonowej ech no to chyba mnie to wlasnie dopadlo...a gdzie tu jeszcze conajmniej 5tyg 😁 ech damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia napisalas ze jeszcze 2tyg i u Nas sie zacznie hehe 🙂 no Ci powiem rozni bywa patrzac na Was to zaciskacie nogi skutecznie 😉
widzialam tylko ze Jagoda ma wizyte dzis no to trzymamy kciuki 🙂
U Nas pewnie sie zacznie w styczniu masz racje 🙂 pare z Nas jest na jakis tam lekach albo z szewkiem wiec kto wie wszystko sie moze zdarzyc 🙂
ja odstawiam leki 2lutego wiec chyba bede raczej lutowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Martus Ty masz szew prawda???czy mi sie cos pomylilo??? 🤨 jak tak to do kiedy go masz miec?
no i widze ze jestes w WLKP 😁 ja mieszkalam w Raszkowie kolo Ostrowa Wlkp rodzice oczywiscie nadal tam mieszkaja ja tylko taki wedrownik hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak zgadza się. To ja jestem ta zszyta:P na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że szewek ściągniemy tak ok. 25 stycznia 🙂 i jak nie urodzę w ciągu 1-2dni to puści mnie do domku. Taka jestem ciekawa jak to się zakończy.. Może też będę styczniówką hehe..
Chociaż tak z mężem rozmawialiśmy ja ze stycznia, On z marca to Synuś powinien być z lutego 🙂
Tak, ja z Wlkp, niedaleko Wrześni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Aaana pobilas mnie :P:P:P:P:P niezly masz brzuchol 😁 no ja mam 175cm wiec ten brzuchol u mnie bardziej rozciagniety jest i tak naprawde wcale go nie czuje nic mnie nie ciagnie do przodu 😉 a pewnie u nizszych osob ciezej no nie.
Martus no fajnie by bylo gdyby byl luty 🙂 no ale najwazniejsze zeby Maluch sie urodzil zdrowy 🙂
a Wrzesnia wiem gdzie jest bo przejezdzalam dosyc czesto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmierzylam obwod brzusia i mam 106cm 😁 a mialam 102cm jakies 8tyg temu wiec wcale az tak bardzi nie urosl w obwodzie ten moj brzusio poprostu sie bardziej powypychal na rozne strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już zdecydowanie odczuwam te +15kg
cały czas zastanawiam się jak można być otyłym na własne życzenie i nic z tym nie robić - przecież to meeeega uciążliwe!! nie rozumiem jak można być grubym i choćby dla wygody codziennego życia nie schudnąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...