Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek super focie!! Slodka dzidzia 😉
My juz tez po kapieli.Maly uwielbia wode ale krzyk jest po wyciagnieciu go z niej a nie wspomne o zabiegach kosmetycznych i ubieraniu!! 🤪 Ale dalam rade. 😉 Teraz nyna i spiewa przez sen.Wiekszosc dnia dzis przespal. Slodziak kochany.:laugh: Anitek mojemu tez wyszly potowki 😮 Nie ma ich na czole tylko na policzkach ale juz jakby mniej. Wlasnie dzisiaj szukalam w necie czegos o potowkach. A co do sexu to jakos nie bardzo o tym mysle. Chociaz moze bardziej sie boje tego"pierwszego razu" 🥴 Ach ja na pewno jeszcze poczekam z tym. 😁
Trzebaby cos zjesc wiec pedze upiec buleczki w piekarniku. 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 🙂 [img size=133]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/my-d75e7052b2eaefca9c67071735b2115f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy 😘
Ech chcialam zrobic edycje i fotke gdzies wcielo :P
wiec wkleilam hehe 😉
Andzia no wlasnie w necie jest ze powinno sie zostawic dziecko na chwilke na golaska i tez potowki zejda no ale ma na czole wiec powinno zejsc ale On kocha spac na mnie i wiadomo ze bedzie mu cieplej ode mnie i sie zgrzeje. No tak mysle ze bede klasc pieluche flanelowa na mnie i powinno byc lepiej 🙂
Andzia co do sexu to ja o tym mysle prawie non stop ☺️
nie wiem czy to ten glod przez tyle miesiecy czy co 😉
ale chce mi sie non stop hehe 😉 ☺️
ale w sumie wole w ta strone niz nie kochac sie np kilka miesiecy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po kąpieli, mała nie płacze prawie wcale tylko czasem jak za długo ją przewijam i nie może się doczekać mleczka 🙂 oby tak było zawsze 🙂
moja potówek nie ma na szczęście, może dla tego że prawie wcale nie ma tłuszczu
a pieluchy biedronkowe mogą być, ale tylko jak ktoś chce na prawdę zaoszczędzić bo są trochę sztywne, jak skończę tę paczke to ich już nie kupię spróbuję jeszcze happy
a chyba pępuszek zaczyna sie odklejać ale juz nic nie dłubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwokej Olafek potowek tez nie mial wogole dopiero mu wyszly jakies 3dni temu...ale tak jak mowie on spi na mnie i jestem pewna ze mu za cieplo bo obudzil sie w nocy a ja mialam az mokra koszulke od jego glowy 🤨
no ale nie ubieram go grubo i na noc jak spi ze mna to ma tylko nozki przykryte a i tak mu cieplo.
co do kapieli to u Nas jest ryk jak sie wyciaga z wody 😉
podczas przebierania jest cisza ale pod warunkiem ze jest najedzony zreszta do kapania tez jest najedzony bo inaczej sasiedzi wezwali by policje ze mu cos robimy bo tak krzyczy 😉
co do pieluszek to ja od poczatku pampersy i nic nie kombinuje bo naprawde super sa 🙂 ja co prawda i tak go przebieram co 2godz tak jak karmie 🙂 a siusia jak zły 😉
Iwiokej moze te happy beda lepsza 🙂
co do pepuszka to nie dłub juz 😉 Amelka jeszcze nie ma 2tyg wiec ma czas z tym pepuszkiem byle zeby nie byl zainfekowany to najwazniejsze.
Olafkowi odpadl w 6stej dobie ale w IRL jakies te pepuszki strasznie krotkie te klipsy sa doslownie niecaly 1cm od brzuszka. tak bardzo krotko je przypinaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dzis pierwsza 🙂 mała nie spi od 6 wiec odpalilam kompa.
Zaraz jade do szpitala , bo z cipki mi nitka wystaje na jakies 3 cm, i trzeba cos z tym zrobic, a sama grzebac nie bede.
Mielismy dzis zarejestrowac mała ,ale M.nie moze sie zwolniz z pracy na ta godzine, moze uda nam sie jak bedziemy wracac ze szpitala.

Wczoraj 17 minut werandowalam Julinkę 🙂 moze dzis tez sie uda, mimo ze ma byc -2, moze juz w tym tyg.na spacer pojdziemy 🙂 od srody ma byc 4-5 na plusie 🙂

Kurde czy wam twz tak ida pampersy, u nas poszlo juz 43 szt (mala paczka) 72 szt, i juz polowe nastepnej 72 nie ma 😞 bede bankrutem w takim tempie.

Dzis okolo 4 mialam chwile grozy..
przenosiłam Julcie Z NASZEGO LÓZKA do jej łozeczka i zaplatałam sie w kołdrę, mało jej nie upusciłm,uderzyłam stopą mocno o jej lozeczko i pękł mi paznokiec u duzego palca na poł 😞 dobrze ze sie skonczylo tylko na tym, ktos na górze chyba czuwa nad nami 🙂

Dobra uciekam mamuśki drogie sie wykapac i zjesc sniadanejro 🙂 🙂
slonecznego dnia, i do spisanka potem. [img size=101]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/imagesCARU2VW0.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
Kochane Kobietki zycze Wam WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI NASZEGO DNIA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 [img size=352]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kwiat.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Na samym wstepie Fifi składa Wam Mamusiom życzonka z okazji Dnia Kobiet 🙂 Mówi żebyście były cierpliwe i kochające dla swoich Pociech 🙂 Tu Kwiatek od Niego 🙂

he he ( matka zwariowała ) no i nocka okey 🙂 standartowo pobódka o 2 giej i 5 tej 🙂 pozniej wojaże do 10 tej :/
Chyba Dzidzia zaczyna dorastać bo coraz mniej chce spać a coraz wiecej sie preży i przeciąga. Jakieś dziwne dzwięki wydaje 🙂
Ale to chyba normalne.

Pytanko do tych karmiących butlą : Ile Wasze Malenstwa wypijaja na jeden raz ? Bo ja czasami mojego też butlą karmię ale swoim mleczkiem i nie wiem czy nie za mało wypija. Bo czasami mu zejdzie od 90 -120 a czasami tylko 50 ml. Ale chyba to normalne.

Zmieniłam dziś pieluchy na Bella Happy bo te pampersy wolaja o pomstę do nieba. Tak przeciekają ze szok. Ja nie wiem czy Moj Syn tak dużo sika czy jak bo przecież non stop prawie jest olany na plesach a pampers idzie wykręcic a przecież średnio co 2-2,5 godziny mu zmieniam pieluche.
Te z Belli są grubsze zobaczymy jak się sprawdzą.U mnie poszły narazie 2 x 72 szt Pampersów 🙂

Synio sie właśnie weranduje w łóżeczku 🙂

Pepulek skubany nie chce mu odpaść no i żółtaczka z buźki mu nie chce zejść. Eh pije tą glukoze ale też nie w takiej ilości jak położna kazała. wypije tyle ile chce czyli ok 50 -60 ml a kazała 100 ml dwa razy dziennie.

Bob jak u Ciebie sytuacja z pępkiem ?? [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bukiet_tulipany.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko ja przebieram Olafka co 2godz tak jak jest karmiony wiec dziennie idzie ok 12pieluch a i czasem sie zdarza ze np przebiore go a za 10min kupcia 😁 i znow przebieram 🙂
Co do szwu to lepiej podjedz niech zajrza co tam sie dzieje.

A Twoj incydent z koldra ja mialam taka akcje jak wstalam i mialam spodnie dresowe i jakos mi sie stopa w nogawke zawinela i tez bym sie przewrocila 😞 ale na szczescie nie skonczylo sie to tak jak u Ciebie!!! Biedna jeszcze teraz z obolalym paznokciem bedziesz...
Ja dzis sama do popoludnia Mezus w pracy Rodzice odlecieli wczoraj :P jeszcze im bagaz zgubili na lotnisku akurat ten w ktorym byly prezenty dla mojej Siostrzenicy od Nas 😠 no ale babka mowila ze w 99% sie znajdzie i w ciagu 3tyg przywioza do domu bagaz...No wiec czekamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂 przede wszystkim Wszystkiego Najlepszego z wiadomego powodu 🙂 [img size=268]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/r____a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My rowniez witamy i z okazji Dnia Kobietek zyczymy wszystkiego co najpiekniejsze!!!!:laugh: I duzo slonka ktorego u mnie dzis brakuje 😎
Nocka dzis beznadziejna. Od 3 rano nie spie.O 6 mala drzemka godzinna i to tyle. Maly dzis pierwszy raz byl strasznie marudny i sam nie wiedzial czego chce.Jeszcze nigdy mi nie plakal w nocy odkad przekroczyl prog swojego domku. 😉 No ale i takie nocki tez musza sie zdarzyc. 😉 Za to teraz odsypia a ja zabralam sie za porzadki zamiast pospac z nim.
U mnie juz tez duzo poszlo pampersow. Ja kupuje typowo PAMPERS i musze przyznac ze jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby przeciekl.Ja od razu sie na nie zdecydowalam bo znajoma chciala zaoszczedzic i kupowala tansze a musiala je czesciej zmieniac a pozniej i tak wrocila do papmersow bo na to samo przyszlo pienieznie. Ale kazdy wie co lepsze dla swoje dzieciaczka. Chociaz faktycznie ogolem to pieniazkow idzie na te pupki 🤪
Dziewczyny ile w Polsce dostaje sie na dziecko z panstwa miesiecznie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia pępek Miśka strasznie uparty, ciągle na swoim miejscu 😞 strasznie mnie to denerwuje bo nie mogę nalać więcej wody do kąpieli i wydaje mi się że taki niezanurzony mi marznie 😞

Pępek Wiktorii pielęgnowałam tak samo i odpadł szybko, po paru dniach, nie wiem co jest przyczyną tak różnych sytuacji 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ostatnio wlasnie ogladalam program na temat utraconych bagazy na lotniskach i faktycznie zdarza sie to bardzo czesto!!! A czesto tez nigdy sie nie odnajduje ale mam nadzieje ze twoi rodzice odzyskaja swoj:laugh: Nigdy bym nie pomyslala ze taki rozpizdziej jest na lotniskach:P
A ja tez ostatnio sie wystraszylam bo schodzilam z malym ze schodow i jakos papec mi sie zsunal i omalo z nich nie zlecialam. Moj maz nog omalo nie zgubil tak sie wystraszyl. Ale za to teraz uwazam podwojnie 😉 😆 Jejku czasami tak niewiele wystarcza nawet koldra pod nogami!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia jakie dostaje na dziecko miesięcznie ? 😞 w Polsce dostaje się( jeśli można to nazwać dostawaniem) tylko jak się ma niskie dochody- rodzinne i wynosi chyba (ostatnio korzystałam z rodzinnego 2 lata temu) 60 zł na małe dziecko i 100 na dziecko które chodzi do szkoły 😠 żenada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki - wszystkiego najlepszego życzę Wam w Naszym dniu i aby uśmiech Słońca często do Nas zaglądał 🙂

Nocka dupna, Mały ciągle marudził, dostawał cyca, w ciągu 6 min się najadał, zasypiał na 30 minut i apiać od nowa 😞

Igorek jutro kończy 3 tyg a pępuszek jak wisiał tak wisi. Jest bardzo zapadnięty, a patyczkiem to ja objeżdżam go dookoła aby go wysuszyć. Nie dłubię w nim, robię tak jak położna mi pokazała.
Przy kąpieli zwracam uwagę żeby nie moczyć pępka ale czasami i tak wodą się chlapnie..

Klaudia może poprostu zakładasz za mały rozmiar pieluszek Fifiemu stąd to przeciekanie i niespodzianki na plecach. Piszę, bo sama to przerobiłam 🙂 Mały nosi teraz Pampersy 2 i jest ok. Co do Bella Happy w szpitalu je zakładali Synusiowi i ja np byłam z nich bardzo niezadowolona, pupa Igora była w nich wiecznie mokra. Jak dla mnie nie są dobrze chłonne..

Dziś przed nami pierwsze werandowanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko tak pytam bo moja szwagierka ostatnio mowila ze dostala jakies 70zl. i strasznie sie wsciekala ze co ma za to kupic ze na paczke pampersow wystarcza a gdzie reszta i ze maja sobie wsadzic itd. Dziewczyna sie wsciekla ale miala racje. to jest robota, 🥴 pozniej sie dziwia ze malo dzieci sie rodzi jak masa ludzi nie ma za co a taki maluch tyle potrzebuje. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A..przypomniało mi się.. Anitek.. ja też mam non stop ochotę na M. ale póki co nic z tego, to zrozumiałe. Mam tylko nadzieję, że jak już będę mogła się seksić to chęci nadal będą:P :P

Miłego dnia mamusie

spadam bo Synuś śpi a ja jestem w trakcie mycia lodówki hehe.. znowu mnie na jakieś porządki wzięło:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia mam nadzieje ze sie bagaz znajdzie :P
Co do pepuszka i kapieli to wiecie co? tutaj w szpitalu jak kapali Malego to go zanurzyli calego i tutaj nie ma czegos takiego ze sie nie moczy pepowinki. No i tak jak mowie odpadl mu w 6dobie 🙂 choc oni tu krotko spinaja wiec moze to tez ma znaczenie.
U Nas kazdy dzien i noc wyglada tak samo 🙂 nie ma rewelacji jesli chodzi o spanie bo max to 2godz i sie nie zmienia 🙂 no ale skoro potrzebuje jedzonka co 2godz to trzeba karmic 🙂
teraz spi sobie bo walczylam wlasnie bo co chwile chcial mleko i zasypia na rekach po 5min a jak klade do kolyski to juz slepi i sie kreci :P nie ma nic... niech spi w kolysce a nie na raczkach :P
co do pampersow to ja tez mialam takie przeboje z oblanymi pleckami :P uzywamy "2" i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...