Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie
nie zaglądałam do was bo od kilku dni nie włanczałam nawet kompa
Laurka cały czas na cycu spała po godzinie a po 2 jadła. tak było i w dzień i w nocy.
dziś już się wyspałam. Księżniczka wstawała co 3 godziny do cyca 🤪

To Małalenka jeszcze z brzuszkiem
A to moja Niunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CandyMonka ukradlam Ci suwaczka 😉 p.s. nie wiem co jest grane z godzina bo wpisalam 13.30 a caly czas pokazuje mi ze Olaf ma miesiac i 18godzin 🤨 a ma miesiac i 4godz... Hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy ponownie 🙂

Mamy wózek i fotelik samoch. 🙂 🙂 🙂
Martuś chętnie bym się nim pochwaliła ale oczywiście padł mi telefon
Wózek to Deltim Leo kolor beżowy ślicznusi
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=559&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-03&utm_content=559
Anitekspoko ja zawinęłam tego suwaczka od którejś ze styczniówek bodajże 😉
A co do godziny to nie zwróciłam na to wcześniej uwagi ale rzeczywiście u mnie tez jest 18godzin a powinny być 8 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane wlasnie przyszly mi papiery o szczepienia no i tutaj sa te szczepionki 6w1 i sa za darmo 🤪 takze super 🙂 a juz myslalam ze bede musiala je sprowadzac z PL 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie dostałam sms'a od Małejleny 🙂
"Hej dzisiaj w wyniku CC przyszedł na świat mój mały wielkolud waży 4460 i mierzy 58cm. Dostaliśmy 10pkt. Cysia ciągnie jak trzeba. 🙂 Trochę jestem obolała, a mały w super formie. Buziaki Małalena"
zaraz jej zakładam wątek 🙂 "GRATULACJE MAŁALENA"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu moj Maly Zdolniacha 😁 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/BUTLA.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wieczornnie 🙂

Monka - połóżną mam ze swojej przychodni. Ta sama co do Małego przychodzi od dnia porodu 🙂

Martus - ja weranduje tzn. ubieram Małego w kombinzeonik i 2 czapeczki i sie wietrzy przy otwartym oknie 🙂 Przez 40 minut 🙂 Przy ładnej pogodzie wyjdzie na pierwszy spacer 🙂

Cruella - Nas nie interesuje zdanie innych, jesteśmy tutaj same dla siebie i tak już się trzymamy rok ze sobą.
Nasze zachowania są w pełni naturalne i to raczej Ty poczytaj jakie reakcje są po porodzie możliwe !!!!

idziemy nynać Kochane Mamusie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no trzyma sobie flache 🙂 i tak potrafi nawet z 3min sobie trzymac 🙂 a to taka reakcja przez pierwsze pare minut karmienia 🙂 taki lakomczuch 😉

Suwaczek jest fajny hehe 😉

Klaudia tez wlasnie napisalam ze My jestesmy tu ze soba i sie wspieramy wiec i mamy prawo plakac tak samo jak sie smiac 🙂

Ja uciekam na piwko 😉 pije poki moge hehe :P bo jak zostane sama z Malym to juz nie ma co 😉

Buziaki dla Was 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przez pierwsze 2 dni po powrocie ze szpitala beczałam bez powodu, to nasze hormony sie uwalniają, no ale nie można powiedzieć, że to depresja poporodowa tak powiedziała mi położna tak to już z nami jest 🙂 i jest to zupełnie normalne 🙂
oki słodkich spokojnych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
no to wyglada na to ze wszystkie rozpakowane 🤪
Aaana jak karmisz tylko butla to wit K sie nie podaje! Bo ona jest w mleku. Wit D tez jest ale mniej i lekarz kazal dawac co drugi dzien wit D.
Daje tez wit C a dokladnie kroplke CEBION 4krople jeden raz na dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🙂

Wczoraj było tak pięknie i fajnie mi wszystko szło to dzisiaj mam kryzys.
Mała nie śpi od 5 🤪 i walczę z nią bo płacze ciągle. Próbuję uczyć ją też spać w łóżeczku bo plecy mi już odpadają ale jest tak uparta, że ciężko nam to wychodzi.
Kładę ją dosłownie na 30 sek i w ryk to podnoszę przytulam uspokajam i kładę z powrotem i tak w kółko. Obydwie powoli mamy dosyć ale żadna się pierwsza nie podda heh..prawdziwa wojna 😉
Napiszę później kto wygrał..lecę dalej walczyć jak na razie przegrywam bo piszę z nią na rękach ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka ja mialam to samo :P ale wlasnie wyczytalam ze dziecko trzeba polozyc i niech placze 5min dopiero podejsc podniesc przytulic odlozyc na nowo i tak moze plakac nawet do 10ciu minut. i takim oto sposobem Olafek spi w kolysce czy lozeczku bo tak to bym chyba padla 😉
a jak Ty ja podnosisz po 30sek to do Niej nie dotrze niestety bo wtedy pokazujesz ze na jej placz reagujesz wlasnie podnoszeniem i ona bedzie sobie plakac hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo
ja mam w koncu chwilke spokoju. zjadłam sniadanko a mała lulka . ostatnio przez 3 dni chodze niewyspana 😞 mała już ma swoje godziny snu. w nocy budzi sie tylko o 3 a pozniej o 5 lub dopiero o 7. z tym ze jak wstaje o 3 to potem trzeba ja godzine usypiać 😞 wczoraj tak mi ryczała ze szok ale to chyba nie kolka bo dałam jej krople i dalej to samo raczej chciała byc noszona. mowie wam mam juz dosyć wczoraj już niewytrzymywałam psychicznie!! 😞 ehhh co ja bym dała za jeden dzien beztroskiego życia 🤨 🤨 🤨
co do spacerków i werandowania to ja pierwsze werandowaniena balkonie odrazu 10 min potem pol godziny a na trzecim werandowaniu 2 godziny siedziała na balkonie hiehie a wczoraj pierwszy spacerek zaliczony 🙂 3 godzinki 🤪 🤪 i ciągle spała 🙂 dziś nie wiem czy iść na spacerek troche sniezek pruszy a ja nie kupiłam foli na wózek:P 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dzis wyspana w miare 🙂 Julka jadła po 23 potem okolo 3 i o 6 wiec nie tak źle.

Moja na szczescie spi w łozeczku i wózeczku bez zarzutu 🙂
Słuchajcie wczoraj postanowilismy obciac malej pazurki, okazalo sie ze nozyczki dla dzieci sie nienadaja i M.jej obcinał normalnymi , tak jej obciał ze ma manikiury jak Doda , HEHE 🤪 czekam az zasnie to jej poprawie.

U nas dzis sypie snieg i jest zimno, cały week ma tak byc, wiec ze spacerku znowu nici narazie.

Dzis wyjde sobie na godzinke do gina na 18, kurde zobacze swiat od 2 tygodni 🙂

Anitek ano cisza wszystkie zajmuja sie pociechami, ja tez adko bywam, ale staram sie zagladac jak mała pozwoli.
Jeszcze nie jadałam sniadanka, a juz prawie poludnie zaraz, dzis platki na mleku wsune 🙂
A WCZORAJ pozwoliłam sobie na 2 małe herbatniki i wszystko jest ok, slyszałam ze biszkopty i herbatniki w niewielkich ilosciach mozna jesc, a tak mi sie czegos chcialo slodkiego ze szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia podobno o Nas pisza na innych watkach ze tu stekamy 😠 wiec uwazaj hehe 😉

Co do spania to Olaf wstaje co 2godz przez 24godz z czego pije zasypia a mi zajmuje jakies 30min zeby znow zasnac wiec tak spie co chwile po ok max 1,5godz ale jeszcze daje rade 😉
a dzis chyba wyjdziemy na impreze 😁 bo Rodzice sa to zostana z Malym 😁 a jutro znajomi wpadaja na opijanie Malego 🙂
a tak sobie mysle ze jak nie wyjdziemy dzis no to kiedy? Przez najblizsze miesiace juz nie bedzie okazji.
Dodi co do obcinania paznokci to ja tez myslalam ze nie idzie obciac a jednak idzie 🙂 Mama mi pokazala 🙂 te nozyczki trzeba trzymac pod odpowiednim katem i wtedy da rade obciac bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...