Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Też wykorzystam to że mała na rączkach ukochanej babci i idę wykąpię moją suczkę bo ma cieczkę i wali od niej na kilometr fuuujjj

Buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje małej właśnie przed chwilą ulało się dwa razy serkiem, ale je pasibrzuch dalej 🙂
Co do wkładek laktacyjnych, to faktycznie bella porażka, mi podpasowały johnsons, mają fajny kształt, choć nie wiem jak wchłaniają, bo ja za dużo pokarmu nie mam, tak akurat. Jedynie w nocy jak karmie piersią to z drugiej mi cieknie, a w dzień jakoś nie.
Dodi Julcia prześliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie zapytam jutro pediatry Małego jakie szczepionki co i jak. Pozniej zdecyduje.

Ja od dzis tez wprowadzam nowe produkty do swojej diety. Pije herbaty owocowe bo ta zwykła to nie bardzo dla Malego.

Zjadlam pół banana. Narazie brak reakcji. I oby tak dalej. Jutro zjem pół jabłka.
Mamuska mi tak diete trzyma ze wszytsko by mi ucieła najchetniej.
Czytałam ze mleka i produktow z niego tez za duzo sie nie powinno jesc bo moze to wplynąć na to iż wywola skazę białkową u Malenstwa.

Pepek przemywam juz tylko gencjaną. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Maluda sie najadł i go przwinęłam i teraz babcia go usypia :P:P

Monka ale masz misje 😁 :P

Dodi śliczna focia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Julcia sliczna i slodziachna 🙂
Mona jak sie ulalo serkiem tzn ze juz przetrawionym mleczkiem 🙂
Iwiokej mi lekarz mowil ze ocentiseptem przy kazdym przebieraniu.
Mona moze rzeczywiscie dostalas okres 🙂
ja w czwartek prosze o recepte na tabletki :P juz sie nie moge doczekac az minie to cholerne plamienie i bede mogla sie dobrac do Meza 😁
najgorsze to to ze czuje bol taki nie za mocny w miejscu ciecia. I od szwow w 2miejscach takie zgrubienia mam 😞
co do kolek to one zazwyczaj zaczynaja sie od ok 3-4tyg choc czasem sie zdarza ze niektore dzieci maja po kilku dniach.
Ja mam nadzieje ze u Nas ich nie bedzie bo nie znioslabym krzyku Malego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczynki 🙂

jestem grudniówką i tak wpadłam do Was poczytac
moge Wam podpowiedziec, że kisiel można jesc a najlepiej zrobic go domowym sposobem- sok o ulubionym smaku zagotowac (ok. 0,5 l) i zagęścic 2 łyżeczkami mąki ziemniaczanej

a wkładki laktacyjne mi podpasowały z Rossmana-są chłonne, delikatne i kosztują ok. 2,50 zł

Pozdrawiam Was gorąco i zmykam do moich grudniówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi śliczna Julinka 🙂 a napiszę Wam co ja jem wędliny drobiowe, ser żółty , pierogi z serem , wątróbka w sosie oczywiscie beż cebuli , klopsiki gotowane z sosem pieczarkowym, no i jabłka i banany, parówki , na razie tyle i buraczki do obiadu można marchewkę brokuły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mleko można a nawet trzeba do 300ml. dziennie , ale bez przesady i bawarka na laktacje, ja jem na śniadanie zupy mleczne z makaronem lub platkami owsianymi
anitek mi tak połozna mówiła w szpitalu, ja nie używam tego to nie wiem
dobra spadam się zdrzemnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no chyba faktycznie dostałam okres, bo minęło akurat 28dni od porodu, a ja okres miałam co 28 dni i straszną ochotę mam na słodycze od 3 dni, więc sobie pozwalam 🙂 ,Ja czekam do kolejnej wizyty u gina i jak będzie wszystko ok, to dopadnę mojego:P
Anitek ból napewno niedługo minie 😉 Ja też narazie dziwnie się czuję przez tą bliznę po cc, jak pasa nie założę, to mi się wydaje, że zaraz mi się rozlezie, muszę sobie kupić jakieś uciskajace wysokie majtasy, bo już wnerwia mnie ten pas.
Głowa mi pęka idę zmierzyć ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i pozdrawiam Was wszystkie,jestem chwilowo..
ja tez zastanawiam sie co jesc...sprobowaam malutkie jablko i maly mial problem
jem chlebek,maslo,ser zolty i kozi,chuda wedline,makaron,mieso gotowane,serek wiejski,platki kukurydziane na mleku,nic poza tym

synus duzo spi ,mam nadzieje,ze wkrotce sie ogarne bo fizycznie jeszcze jestem do d...
moj R w czwartek wraca do pracy i mam lekkiego stracha jak to bedzie
najgorsze jest to,ze Nadia nam sie rozchorowala ,goraczkuje ,boje sie zeby maly nie zalapal dlatego cale dnie spedzam zNim w sypialni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOna no ja CC nie mialam tylko nacinana bylam 😞 ech ciekawe kiedy minie to wszystko bo juz mam dosyc 😠
chce wrocic do starej figury i kondycji.
u mnie dzis mija 25dni od porodu a okres rowniez mialam co 28-30dni wiec jestem ciekawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek wiem, że Ty miałaś nacinane krocze nie cc, ale to cięcie i to cięcie 😉 tylko, że w innym miejscu:P Jedno i drugie jest do d.... 🙂 Też mi się marzy powrót do formy i figury sprzed ciąży, tylko obawiam się, że trochę długo może to potrwać 😞
Kurcze, ale łeb mnie napie.... i to jednak nie od ciśnienia, ale od okresu, bo brzuchol też daje się we znaki. A ja miałam nadzieję, że przez czas karmienia nie dostanę okresu, a tu d... 😞 ledwie miesiąc minął i już się przypałętał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie na szczęście blizna już nie boli i mam nadzieję, że już nie bedzie, mona a jakie miałaś szwy, bo ja rozpuszczalne i przed wyjściem ze szpitala poobcinali mi tylko te kikutki co wystawały, za to głowa znowu zaczyna pobolewać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona a moze to nie okres tylko jeszcze resztki oczyszczania sie?
a mi wlasnie przyszla decyzja i dostalismy zasilek rodzinny 😁 150euro miesiecznie droga nie chodzi 😉 suppper 🙂

ja Kochane uciekam juz 🙂 jutro mam urodzinki wiec cos do jedzonka zrobic itd 🙂
Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej mnie blizna nie boli, ani nigdy nie bolała, tylko mam takie głupie uczucie jak nie założę pasa, że mi ta blizna może się rozejść, szczególnie jak chciałam założyć spodnie sprzed ciąży, a tłuszcz mi się powylewał bokami 🙂
Ja miałam od wewnątrz szwy rozpuszczalne, a na zewnątrz nie. Na zewnątrz miałam taką jakąś pętelkę, na jednym i na drugim końcu i trzeba było tylko przeciąć szew z jednej strony i przeciągnąć go przez całą bliznę.
Biednas Ty jesteś z tymi bólami głowy 😞 podnosiłaś ją po cc, dlatego Cię boli?
Anitek też myslałam, ze dalej się oczyszczam, ale wcześniej tak dużo krwi mi nie leciało i nie miałam bóli okresowych i bólu brzucha i takiej ochoty na slodkie 🙂 więc na 99% to okres, ale na 100 nie jestem pewna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona starałam sie nie podnosić, ale człowiek robi to nawet nie świadomie 😞 mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie bo to jest nie do zniesienia 😞
a wczoraj tak bolało, że czułam cały kręgosłup każdy kręg, dziś ciut lepiej, ale to nie jest powiedziane, że jutro nie będzie gorzej ,
ja na razie nosze dresy, nie chcę się denerwować tym czy mieszczę sie w swoje spodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak ja też parę razy nieświadomie chciałam podnieść głowę, ale anastezjolog mnie pilnowala i ciągle zwracała uwagę, kochana kobieta:P a później mój był odrazu u mnie po cc i też mnie pilnował, więc może dzięki nim nie mam tych bóli głowy 😉 Ale domyślam się, że są nie do zniesienia skoro tak mnie pilnowali. Mam nadzieję, że szyblko sie ich pozbędziesz.
Ja tak zabardzo nie bałam się zaryzykować i spróbowałam ubrać spodnie, bo po cc miałam takie super uczucie, że mi żebra sterczą, więc myślałam, że jest ok, a tu taki zonk:P nawet na d... nie mogłam ich naciągnąć:P
Mała ładnie w dzień spała, a teraz szaleje, pewnie znowu nocka będzie zawalona 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek 🙂

Mała śpi po cycochu więc zaglądam 🙂
Noc ciężka, bo o 1;40 pobudka na jedzonko a później walka do 4 aby znowu poszła spać.

Teraz patrzę na nią jak śpi słodko i widzę, że policzki jej się zaokrąglają 🙂 jednak będzie mieć puce po mamusi

A tak ogólnie to nastrój u mnie do d.. jak zwykle bracki nawywijał ale tym razem na poważnie. Pojechał w weekend do swojej ex dziewczyny do Niemiec i ta wczoraj do nas dzwoni z pretensjami ze się pokłócili poszarpali i go Policja zgarnęła. Mowi ze zrobi wszystko aby nie wyszedł z wiezienia.
My z mama nawet nie wiemy gdzie ona dokładnie mieszka, próbowałam dzwonić na komisariaty ale tam nikt po angielsku nie gada. Normalnie nie wyrabiamy juz z mamą z nerwów.
Czemu ja nie mogę mieć normalnego spokojnego życia wieczny stres tylko. Mam dość 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak myślę sobie o Nadii..gdzie ona biedna będzie dorastać. Nie dośc że gnieździ sie z mamą i babcia w jednym pokoju. Nie ma taty ani dziadka żadnego wzorca męskiego to jeszcze ma do tego niezrównoważonego psychicznie wujka który lada moment będzie kryminalistą.
Chcę dla niej jak najlepiej to co chwilę mam bardziej pod górkę.
Już nawet nie mam siły płakać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam ze się wtrącę Candy Monka zadzwoń do ambasady Polskiej w Niemczech oni maja obowiązek znaleśc brata i ustalic gdzie się znajduje jeżeli został aresztowany to do sprawy moga go wypuścic tylko za kaucją bo tak z reguły robią powodzenia i nie zamartwiaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...