Skocz do zawartości

Błaganie ojca o pomoc dla dziecka.... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

o kurwa...
oglądnęliśmy to z męże... nie całe.. nie dało się..
Komentarz mojego krótki "nie mógł jej łba upierdolić?"... to jest matka? 😞
ehhhh....

Petycja podpisana oczywiście....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisane....Oczy i poliki mokre...Komentować się nie da bo każda MATKA, MATKA a nie jakaś samica rozumie bez słów 😞 Jej nawet suką nazwać nie można bo każda suka dba o swoje szczenię broniąc je kłami...Bez sensu to co piszę...Za dużo myśli i odczuć 😞 Jutro chyba w Uwadze to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chce się tego słuchać.

Ale nie można być głuchym!

Podpisane.


Tylko jak Agaa napisała - żeby tylko to coś dało. 🤨

Głosów na razie nie widzę, żeby uzbierało się dużo, jak na taką sprawę... 🥴


Wiecie co jest najgorsze? Poszukajcie, poczytajcie - dużo OJCÓW ma taki problem - mnóstwo sądów uważa, że chociażby nie wiadomo jak najgorsza matka... jest po prostu z racji BYCIA MATKĄ lepsza od ojca! I choćby naprawdę katowała dziecko to i tak jej szanse w sądzie są większe od ojca. Dlaczego? Bo jest matką, po prostu? I z racji tego jest lepsza? Mit matki, macierzyństwa robi swoje, a bezradni ojcowie patrzą na nieszczęścia własnych dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze chwilke mi brakuje do zostania mama, ale nie wyobrazam sobie ze moglyby mnie kiedykolwiek poniesc takie emocje,zeby wyszlo ze mnie takie zlo i nienawisc do wlasnego dziecka, no brak mi slow. petycja oczywiscie podpisana,tylko czy to cos da???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Możemy zrobić jeszcze jedno...Wysłać ją do naszych znajomych. Chwila krócej na brzuchu, a w to miejsce niech każda wyśle choć do kilku osób. A jest nas tu mnóstwo. Ja zaczynam wysyłanie.
Nie wiem czy to coś da.Wysłałam maila do dzień dobry tvn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRAK SŁÓW 😲 🤢 😠
Oczywiście również podpisałam!!! Oby ktoś się wkońcu tym zaineteresował...
A najgorsze jest to, że ten malec nadal kocha nad życie swoją "matkę"...pod koniec jak ta durna baba pyta go, czy chce iść do taty, on mówi, że woli zostać z nią...ehhhh
PRZYKRE... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 wyobraź sobie, że przy dziecku emocje mogą czasem ponieść, i to spore. 😉 Ale w porównaniu do bezbronnego dziecka jesteśmy dorosłymi, świadomymi ludźmi i potrafimy się zreflektować i nie dopuścić do takich sytuacji... jak tu. 😞 Ta kobieta nie potrafi, co gorsza, wygląda, że nie chce. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pisal w komentarzach ze uwaga sie zainteresowala ta sprawa
jejku zeby nie bylo zapozno
tej babie nalerzy sie porzadny psychiatryk i brak praw do macierzynstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie straszne jest to,ze dziecko ze strachu mówi,że chce być z nią......Tam jest więcej tych okropnych filmów......na jednym polała go gorącym mlekiem i potem za to pobiła zamiast pomóc..tu wkłada mu do buzi ogromnego ziemniaka na siłe,choć mały mówi..-że nie ma tak dużej buzi'' chłopiec dostaje lanie za wszystko...za kapcie,za jedzenie,za kąpiel i na lepszy sen.I to odliczanie ..raz...dwa...i w buzię!!!!!OKROPNE to jest...Ona twierdzi,że nagrania są Zmanipulowane i wyciete z kontekstu...a ja się pytam JAK?????jak ???przecież to mały chłopiec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To straszne 🙂 Ryczę jak głupia 😞 😞 Biedne dziecko, Boże, słów mi brakuje....jak ona może tak traktować własne dziecko, przecież on jest niewinny, i taki bezbronny. Napewno jest to cudowne, wesołe i mądre dziecko, tylko ta szmata pieprzona życie mu niszczy!!!!!!
Powinni ja zamknąć i cipe wyciąć żeby nigdy nie urodziła kolejnego dziecka, aby nie podzieliło losów swojego brata!!!

Nie obejżałam do końca, po prostu nie mogę....to straszne, to jest okrutne!!!!!

NIECH KTOŚ POMOŻE TEMU BIEDNEMU DZIECKU!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...