Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cherry, moja Maja też jest bardzo aktywna.. bardzo bardzo. Adhd jak nic.. Czasem nie umiem sie na czymś skupić, co ja gadam czasem.. ZAWSZE! a mała daje czadu ile wlezie.. czasem jak chce juz zasnąc to puszczam jej pozytywke żeby się uspokoiła troszku.. nie zawsze pomaga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
cherry, moja Maja też jest bardzo aktywna.. bardzo bardzo. Adhd jak nic.. Czasem nie umiem sie na czymś skupić, co ja gadam czasem.. ZAWSZE! a mała daje czadu ile wlezie.. czasem jak chce juz zasnąc to puszczam jej pozytywke żeby się uspokoiła troszku.. nie zawsze pomaga 😁


Przynajmniej jedna mi uwierzy... bo od wczoraj to smutno mi jest... chciałam się podzielić info a zostałam wyśmiana. I smutno mi od tego czasu jest.

Lala89 po 23 jak kładę się spać to szaleje chyba muszę kupić pozytywkę może i u mnie zadziała ten sposób.

Byłam dziś C&A ale u nas nic nie było... Same rozmiarki na wcześniaczki pozostawały np. 46 lub 50...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
lala89 napisał(a):
cherry, moja Maja też jest bardzo aktywna.. bardzo bardzo. Adhd jak nic.. Czasem nie umiem sie na czymś skupić, co ja gadam czasem.. ZAWSZE! a mała daje czadu ile wlezie.. czasem jak chce juz zasnąc to puszczam jej pozytywke żeby się uspokoiła troszku.. nie zawsze pomaga 😁


Przynajmniej jedna mi uwierzy... bo od wczoraj to smutno mi jest... chciałam się podzielić info a zostałam wyśmiana. I smutno mi od tego czasu jest.

Lala89 po 23 jak kładę się spać to szaleje chyba muszę kupić pozytywkę może i u mnie zadziała ten sposób.

Byłam dziś C&A ale u nas nic nie było... Same rozmiarki na wcześniaczki pozostawały np. 46 lub 50...

a kto tu Ciebie wyśmiał? bo jakoś nie mogę skojarzyć ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam kotke, Psota - i powiem, ze imie idealnie do niej pasuje 🙂 ale to jest TYLKO moj kot 😁 nikomu nie da sie poglaskac, no masakra, tylko mojego meza toleruje - coz - musi 😁
a zazdrosna jest strasznie, czasami az sie boje co bedzie jak dzidzia przyjdzie, bede musiala uwazac, choc psota bardzo lubi lezec mi na brzuszku, jak malenstwo kiedys kopnelo - ale tak pozadnie, biedna sie wystraszyla, podniosla sie i delikatnie mi po brzusiu jezdzila lapka... slodkie to bylo strasznie, tak jakby glaskala....
w ogole moglabym o niej pisac i pisac... jest madra - to wiem na 1000000000% bo juz nie raz pokazala ze mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
a kto tu Ciebie wyśmiał? bo jakoś nie mogę skojarzyć ....


Gosiaq to nie jest już istotne ale napisałam coś i było to poważane i zrobiło mi się przykro ...

oj Cherry cherry, do jasnej ciasnej....
postaram się poczytać wczorajsze posty i mam tylko nadzieję, że to nie ja się wygłupiłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
usmiecham się 🙂 🙂 🙂 ale chyba ja ogólnie jakiegoś dołka mam ...

Wisienko moja Kochana! ja też się już doczytałam.... posyłam Wam od malutkiej i kiedyś drobniutkiej cioci Gosi wielkiego buziola 😘 I nie mamy już żadnej urazy, do jasnej ciasnej, bo zaraz wstawię kolejne zdjęcie z mojej łazienki i zobaczysz jaki mam teraz płyn do kąpieli 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
twój synuś buszuje przynajmniej po 23 (tak wnioskuje że mniej wiecej o tej samej porze) a moja mała to ma grafik jak chce 😁 pczątkowe ruchy kiedy czułam były w tych samych porach, a teraz.. CZĘSTO i GĘSTO! Ciesze się, bo przynajmniej wiem że wszystko oki, ale mówie wam.. czaami to daje tak czadu że kompletnie nie umiem sie skupić czy to na zakupach, czy jak ktoś w gości przyjdzie.. Mąż też się śmieje że ADHD jak nic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry napisał(a):
usmiecham się 🙂 🙂 🙂 ale chyba ja ogólnie jakiegoś dołka mam ...

Wisienko moja Kochana! ja też się już doczytałam.... posyłam Wam od malutkiej i kiedyś drobniutkiej cioci Gosi wielkiego buziola 😘 I nie mamy już żadnej urazy, do jasnej ciasnej, bo zaraz wstawię kolejne zdjęcie z mojej łazienki i zobaczysz jaki mam teraz płyn do kąpieli 🙂
😘 😘 😘


Aj Babo jedna za buziola dziękas ale to nie o Ciebie chodzi i już urazy nie mam ale dziś to zły humor się chyba mnie trzyma...

P.s.w ramach poprawy chyba kupuje już 5 bluzkę za 9.90 PLN

Musze sie pochwalić kupiłam sobie wczoraj cudną tunikę - sukienkę do legginsów
http://allegro.pl/td957-nowa-kolekcja-podwojna-sukienka-40-42-i1728895413.html

ten sprzedawca ma rozmiarówkę zawyżoną więc zawsze kupuję o rozmiar mniejszą 🙂

A płyny swoją droga pokaż jakie masz 😜

Ja mam tym razem ziaje fioletową - chyba jagodową 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
twój synuś buszuje przynajmniej po 23 (tak wnioskuje że mniej wiecej o tej samej porze) a moja mała to ma grafik jak chce 😁 pczątkowe ruchy kiedy czułam były w tych samych porach, a teraz.. CZĘSTO i GĘSTO! Ciesze się, bo przynajmniej wiem że wszystko oki, ale mówie wam.. czaami to daje tak czadu że kompletnie nie umiem sie skupić czy to na zakupach, czy jak ktoś w gości przyjdzie.. Mąż też się śmieje że ADHD jak nic!


Lala89 Kacper fika cały dzień najintensywniej jednak w okolicach 23. Właśnie sie zaczyna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mówie wam te nasze dzidziolki jeszcze dadzą nam popalić 😁

Tak sobie teraz myśle, że fajnie mieć takie forum podczas ciąży 😉 ale dotarło do mnie że przecież jak urodzimy to chyba nadal bedziemy tu się wspierać 😁 ? Tylko pewnie mniej czasu będziemy tu spędzać bo tak:
ta karmi, ta przewija, ta usypia tamta szyuje kąpiel.. 😁 coś czuje że będzie się działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam zdjęcie główki mojej gwiazdy 🙂 z zaznaczoną przegroda nosową. W 3d wkleje za tydzien jak mi da lekarz bo nie umiem z filmiku zrobic zdjecia.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/usgiitrym51.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1935/usgiitrym51.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rowniez uciekam spac 🙂 same oczka mi sie kleja, zycze wszystkim naszym brzuszkom milej i spokojnej nocki bez nerwow ! :*:*

cygnee hmm czuje sie jakby te koszmarki byly specjalnie dla mnie 😁 😁 i ciesze sie z tego! 😁

lala89 jak urodzimy to pewnie przejdziemy na forum mamusie net.. a to forum zostawimy dla przyszlych listopadowek, ale nie wyobrazam sobie ze bym nie odwiedzila was chociaz raz dziennie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry pisałaś wtedy o wymiarach swojego Synka. Nie wiem jak odczytałaś moje posty ale ja nie chciałam Cię urazić. Nie wiem czemu to odebrałaś jako wyśmianie. Kacperek jest dużym ślicznym chłopcem który daje mamie popalic. Ja tez czuję Emilcie bardzo często. Jakbym chciała policzyc to są godziny że 10-15 razy ale sa taie godziny kiedy ani razu.
Łazienka tylko troszke zalana, da się żyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...